Jump to content

Moto Zajednica

Serviseri za motore

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX S1000
On 2.3.2021. at 22:25, marinhoue je napisao:

Da li neko moze da preporuci servis u Beogradu/Zemunu za odrzavanje bmw r1200gs? Kupio sam ga pocetkom godine pa bih hteo proveriti da li je sve ok sa motorom, kao i kasnije redovno odrzavanje motora. Procitao sam u nekim od prethodnih postova da je neko preporucio Baneta iz Zemuna pa me interesuje da li je jos neko imao iskustva sa njim? 

Bane i Peđa su odlični. Dok sam imao GS a, sa njima sam, kao majstorima, najviše bio zadovoljan. Veoma pedantni, poštuju rokove, ne improvizuju, ne budže , sve kao treba. Topla preporuka 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot ludix
10 minutes ago, Pingvin37 said:

Rade zamenu potrosnog materijala (mali servis), zamenu pneumatika itd. Sasvim korektni, drugar je radio kod njih nesto na tu temu, ja sam samo nesto hitno oko guma sa njima saradjivao. Sve ok. 

 

A za neke ozbiljne radove, ne znam.

 

Imas i skuter servis Fica Tocak u blokovima. 

Hvala puno, za krpez mi i treba, ne pali i ne mesa mesavinu, nesto je zeznuta posuda za ulje, al ako ti nije tesko i imas, pusti kontakt i Fice iz Blokova, hvala :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Tivat
  • Motocikl: Kawasaki Versys650 2008

Ljudi, pozdrav

 

Vidim da je počela tema sa Suboticom davne 2010.,pa ako možemo, evo nakon dekade, da se vratimo na SU.. 

Treba mi neki majstor u SU, zna li neko nešto novo? 

Bilo bi zaista od koristi.. 

 

Hvala

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav svima,

Molim Vas ako imate rešenje ili preporuku gde da rešim problem sa prekidačem vizira. Naime, radi se o bmw r1200rt 2012. godište i pre neki dan kada sam vizir hteo da spustim nisam mogao a kada sam pokušao da ga podignem taj smer je radio i radi ali ne radi na dole. Danas sam otišao u servis na dijagnostiku i kada su priključili dijagnostiku vizir radi gore dole i prikazuje grešku u prekidaču. E sad majstor kaže da bi bilo najbolje da pogleda neki električar koji ima sa tim iskustva ili novi prekidač. Međutim on kaže da se menja sve komplat ( tempomat, sirena, i sve što je na toj konzoli ) znači komplet ta sekcija. Pošto sam iz Novog Sada i nemam iskustva sa električarima niti ih znam u Novom Sadu a da su imali takva iskustva, da li ste imali ovakvih saznanja o ovom problemu i ako možete da me uputite gde eventualno da tražim rešenje. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda silver wing 400

Probaj kod Srkija, radionica mu je blizu najlon pijace, ja mislim tj siguran sam  da on to moze da resi samo  ako bude hteo posto ima posla preko glave. Telefon mu je 0637781417

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

Pozdrav ljudi,

 

Da li moze preporuka za servis u Beogradu koji bi na osnovu procenjene stete osiguranja mogao da mi da ponudu tj predracun, u pitanju su zamene rucuca i tako neka sitnica ali i farbanje?

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis, 581 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250DX, Burgman 650 EXE

Druze, u ovlasceni servis za tvoj motor odes, oni ti napisu sve, osiguranje najradije prihvata predracune od ovlascenih servisa a ujedno je i najskuplja varijanta u 99% slucajeva. Platices im nesto za predracun ali mozes da trazis da napisu stavku 'procena stete' tome nesto slicno pa da i to naplatis kroz osiguranje.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Jarkovo / Vojvodina
  • Motocikl: Adventure sports 750

Ako nekom mogu pomoći , japanske motocikle koje teram zadnjih 20 godina održavam kod deda Lea u N.S. br telefona 0638115454 , radi samo posle podne i noćom za 'ladovine :) . Stari bajker znan je i kao MOTO-Valentini. Na izlazu iz NS prema Veterniku. Nema šta ne može da popravi. Naoružajte se strpljenjem i bićete zadovoljni na kraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Sprint Princ 125

Pozdrav drugari, zanima me da li neko poznaje pouzdanog majstora u Smederevu? Kupio sam Princ-a JL 125, pa bih odvezao motor kod nekog da uradi proveru cisto da li treba nesto nastelovati, zameniti i slicno.

 

Primetio sam problem sa paljenjem istog, a nazalost ne razumem se u mehaniku pa da sam nesto konstantujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: XVS 950A

Pozdrav poštovanim kolegama,

da li mi neko može preporučiti majstora u Subotici ili okolini?

Mislim da su mi stradali ležajevi u zadnjem točku, pa bi valjalo da je majstor što bliže Subotici.

U pitanju je Yamaha XVS 950.

Svežija iskustva sa majstor Laslom iz Bečeja?

 

Hvala unapred na odvojenom vremenu i odgovorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Drug to moze bilo ko da ti sredi. A tu su Robika, Sebika, cak bi mozda i Zmaj (Attila vulkanizer) sredio to

 

@croser

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda silver wing 400

Zeljko je prestao da radi, otisao preko, vratio se, poceo ponovo pa opet prestao, tako da je zadnja informacija od pre pola godine kako mi je rekao vise ne radi mehaniku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: -

Pozdrav svima,

 

Kupujem svoj prvi motor (skuter 200-300 kubika). Nasao sam na oglasima par skutera koji su mi zanimljivi ali ne bih umeo sam da procenim u kakvom su stanju. 

 

Da li mozete da me uputite na neki servis u Beogradu gde bih mogao da dodjem i da ih majstor pregleda pre kupovine? (gledam Kymco People 300, Honde SH i Yamahe X City)

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 570 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Štronser-ov telefon?

 

Štronser Stronser Dejan Dobanovci 0652211983

 

- na ovaj broj se javio neki drugi Dejan, kaže da je ovo pogrešan broj. Dosta ljudi ga je zvalo na ovaj broj i tražilo Đtronsera - verovatno je nekad bio njegov broj.

 

Ima li neko ispravan Dejanov broj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja