Serviseri za motore

Moto Servisi
Joca Profimoto Beograd 0641117173
Rade kocka Beograd 063211892
Sale Trstenik 037715130
Sale Nis 0641286963
Sale Haski Beograd 0637767996
Sale Krusevac 063611352 i 037442864
Sale V.Plana 0641507747
Robi V.Plana 026841635 i 0637714297
Pedja Kragujevac 034398148
Proka Beograd 0112897083 i 0641246641
Milan Loznica 0642259630
Vlada Markovac 0643170507
Stronser Dejan Dobanovci 0652211983
Boris Svilajnac 063697094
Milan Cacak 032371620
Spale Beograd 0112413737
Gagi 3T racing Balosava 034515475 i 0631581475
Cule Novi Sad 0216338013
Pera Pancevo 013353285 i 062168067
Vladica Cacak 0658032215
Sasa MCM-racing Temerin 0631088888
Stankara MIMOTO Beograd 0112402344 i 0113087240
Caki Beograd 0642222499
Lazarevic Kragujevac 0644068245 i 034313670
Boban Motomehanika Beograd 0641642418
Pedja Petrovac na Mlavu 012334793
Marko Beograd 0641294007
Tale Beograd 0637763739 i 0646647523
Zeljko Novi Sad 0645658758
Frenki Beograd 0652670027
Capo Ivanjica 032462407 i 063646693
Sale Bela Crkva 013851390 i 063326079
Misika Novi Sad 0656210365
Lala Zabalj 0658078468
Laslo Becej 063520249
Shuba Beograd 0641115463
Ljuba Beograd 0641275610
Gedza Beograd 063244170
Kempi Zemun 0638717855
Mikan Pancevo 063303558
Petar Motoline S.Mitrovica 063538982
Bata G.Milanovac 032701143 i 063650239
Igorxt N.Beograd blok61 06411o8054
Ogi Tambura Surcin 0642546664


Moto Limari
Pedja Grocka 0640325693
Darko Svilajnac 0603114949
Farbac Marko S.Mitrovica 022640750
Brka Mladenovac 0118230921 i 0658230921
Braco Bijeljina 065 917 093

5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Svaka cast ovo uvek treba!

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Mala prerada mislim da se postavljalac spiska nece ljutiti.

Prilog Exsel

:o Izvinjavam se nisam video da nije zakacio datoteku sad bi trebalo da bude dobro ::)

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Ako nekoga ne mrzi neka unese ovo u Exelu. Stvarno nemam vremena ovih dana.

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Uneto u spisak i

Sale Haski            Beograd              0637767996

 

I izmenjeno

Stronser Dejan    Dobanovci            0652211983

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pomesao sam Jocu Profimoto i Taleta. Ali sam ispravio. Ima li neko Taletov broj?

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na spisku. Printam i stavljam u dzep jakne. (zlu netrebalo).

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Bravo za spisak, skroz korisna stvar! Samo napred! ;)

 

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Taletov br. sa Euro Sumar sajta:

 

063/776-37-39

 

Bili bi dobro kad bi mogli da dodamo ko je za šta ovlašćen.

 

npr. Joca i Tale Suzuki

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Farbac Milan         S.Mitrovica          022640750

 

zar nije Marko ?

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Mala ispravka..umesto Misa,Milan Marinkovic Cacak 032371620.

Limari nam ne trebaju,plasticari i farbari moguce.. ;)

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

 

Po kom kriterijumu pravite spisak servisera? Par njih nema registrovane servise!

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Bitno je da rade motore i da mogu da pomognu.

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

;D ;D ovako je izgledao moj imenik na mob. telefonu dok sam popravljao motor  :D :D

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

E drugari jel znate nekog majstora u okoliki Vozdovca za Hondu Shadow VT500? Ovaj spisak ne ukljucuje adrese a mrzi me da smaram ljude redom :) . Hvala.

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Mozete li mene ubaciti u spisak?

Nemogu da kazem da sam 100% majstor, ali mogu da kazem da se razumem u motore, koje imam i vozim godinama, nisam nikad vozio kod majstora na servisiranje osim u slucaju manjka alata (uglavnom sinhronizovanje karburatora i stelovanje ventila sa plocicama)...

Masinski izinjer sam, u brace Jerkovicu, moj fon 064 920 1165, a cene servisiranja po dogovoru, naravno! :)

 

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Da dodam jos i najprijatnije iznenadjenje za mene

 

Bmotobgd tel je: 064/374-7951

2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da pomognem i svecano objavim da je Bane BMW K100 Azerbejdzanac (nick: Brankenštajn) ovih dana otvorio elektronicko-elektricki servis iskljucivo za motore u Juznom bulevaru (BGD). Radi sve u vezi sa strujom: od instalacije, do kompjutera za sve i svasta. Evo i njegovog broja: 062\8852507

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Evo da dodamo jos jednog koji se nekim cudom ne nalazi na ovoj listi...

 

Koliko znam do sledece sezone ce mu biti gotov novi servis...

 

Moto Servis Lovric - Milan Lovric

063/864-67-67

065/864-67-67

 

post-6118-12879051424754_thumb.jpg

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

pa sta se to radi a da na spisku nije dr pero a on je numero uno pa da se neljute ostali ipak kapu dole

1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

ja bih dodao dobrog i poštenog VULETA,servis-MARVING iz novog sada.0638097889

1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

mogu li ja da se ubacim  . servisom za plastiku  0641885017  ilija beograd

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Još jedna preporuka, Goran MOTOFAN, nova adresa mu je YBC-Novi Beograd, mob. 064/1563463

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivni korisnici   0 članova

    Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.