Jump to content

Moto Zajednica

Automobilista mi oborio parkiran motor!

Recommended Posts

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Evo juce mi jedan automobilista obori parkiran motor.

Parkirao sam se od prilike jedno 1,5m iza njega.Bio sam tu u blizini motora i nisam ni obracao paznju dok nisam cuo krljanje i video moj motor na asfaltu,oboren.

Matorac je krenuo u rikverc i nije ni gledao da li ima nesto iza njega.

Nakon svega ubacuje u prvu i krece,bez da je izasao da vidi sta se desilo i da li fali nesto motoru.

Tu mi je pukao film,dok sam ja podizao motor neko ga je zaustavio.On se jos duri kao "sta da radim nisam video,idem ja".

Ubrzo je dosla i policija napravila zapisnik zbog osiguranja.

Na motoru slomljen retrovizor,rucica prednje kocnice,tegic i polomljen aluminijumski nosac desnog fuzastera i poluge zadje kocnice,i na nekoliko mesta plastika malo zagrebana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Havarija! Ljudi u Srbiji generalno imaju bolest nedostatka odgovornosti i ozbiljnosti u nepovoljnim situacijama po nji'! Poput sluèaja ROHE-Mina... Dok PRVI primerak Homo-Primitivusa ne ode u Zatvor na 6 meseci branja i okopavanja šeæerne repe ništa od pameti na ovim prostorima :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Isto, ali isto se desilo i meni pre neke 4 godine. Samo sto nije bio motor nego Vespa stara 2 dana! Morao sam da farbam celu levu stranu i vise to nikada nije bilo isto. Bila je one bele pearl effect boje i u farbari nisu mogli da pogode nijansu.

 

Zao mi je Paune. Samo cuvaj zivce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Tako je slicno moglo da se desi Neshi pre par godina kad smo otisli na OMV pumpu da sipamo gorivo. Mi se parkirali iza nekih kola koja su bila pored pumpe za tocenje i kad se vlasnik vratio samo je upalio auto i pustio kvacilo. Naravno, auto je bio u rikverc brzini... Lupanje po krovu kola je kod nas resilo problem :)

 

Sve ce to resiti kasko jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

 

Sve ce to resiti kasko jbg...

 

Jbg. nemam kasko,mora cu da jurim njegovo osiguranje.Pa cemo videti sta ce biti.

 

A sto se tice zivaca u trenutku sam toliko puko da sam bio u stanju da ga onako matorog u odelu,kao neki gospodin,izvucem iz auta i udavim.

Ne mogu da verujem da postoje toliko neodgovorni ljudi,narednih 10-ak minuta nije ni izasao iz auta da pogleda sta se desilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

pa dooobr vi svi znate kako su neodgovorni i nepazljivi svi zar ne? i o tome se odje pricha miiilion puta ?? i opet shta se deshava .. ti parkirash iza covjeka a ne pored njega na trotoaru il bilo dje drugo ??? zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija
pa dooobr vi svi znate kako su neodgovorni i nepazljivi svi zar ne? i o tome se odje pricha miiilion puta ?? i opet shta se deshava .. ti parkirash iza covjeka a ne pored njega na trotoaru il bilo dje drugo ??? zar ne?

To je parking prostor u ulici.Obelezen tako da se parkiras jedan iza drugog.

Primera radi da je neki pesak,dete stajalo tu iza okrenuto ledjima i njega bi gurno i oborio na asfalt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

pa dobro greshi covek ;) jbg makar je zavrhsen uvidja i dobicesh pare popravljaj to i ceraj , deshava se jbg i moje izvinjenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Znaš šta, kažu da nasilje ne rešava stvar, jedino što se ti posle oseæaš maaalo bolje :wink: .

I meni se slièno desilo jedino što sam ja bio na motoru i stisno kvaèilo pa me je matori odgurao metar u nazad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250
Evo juce mi jedan automobilista obori parkiran motor...

 

NIista,trebao si samo da izvadish viljuskasti kljuch No.32 i da ti njemu malo "poobarash" stakla,krooooov,krila,bubrege,kichmu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

jbg, desava se. Mene u jugu, tip u audiju, nije video iza sebe dok smo cekali da se semafor otvori za levo. Baji dosadilo da ceka i hteo da izadje iz kolone, i cap u rikverc i po gasu... za ne poverovati koliku stetu je napravio na jugicu. A bio sam mu na pola metra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Isto...ja u golfu, tip ispred mene, advokat (kasnije utvrdili) letva, ali mrtav pijan, u Volvou 244 (onaj sa najvecim branikom na svetu ) u rikverc na sred ulice , i mene po sred P***!!!!!! Da nismo kum i ja iskocili iz kola i bukvalno mu ukrali kljuceve iz brave, pobegao bi, jer je vec nekako nabo prvu... Tip, izasao posle iz kola i ode????

 

Mi pozvali policiju, na sred ulice, panduri ga posle jurili...otisao covek kuci i ostavio auto na sred ulice. Bilo ok osiguranje pa sam nakon 2 meseca dobio naknadu stete....

 

Uzas Paune... bas mi je zao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja