Jump to content

Moto Zajednica

Ja cekao da me Pablo ili neko

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
nego Andrej, navikao si li se na besnu mashinu

 

Jesam brate rodjeni, samo sto kako bih pojacao uzivanje u performansama koristim sledeci recept: jedan dan schwaler-gas u Passatu TDI, da se felne vrte laganeze, znas ono - muzika, 90-60-90 na suvozackom mestu lagano raskopcane odece i tako to 8) a onda sutradan oprema, Strom i full throttle :wink:

 

Mada to ovi sto peglaju Alfe do Novog Sada 235 km/h i postuju slike sa granice ne razumeju, ne shvataju, ne kontaju da nije sve u brzini - ima nesto i u obrtnom momentu :wink: :D Ali dobro, TDI razlikuje muskarce od decaka :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hahahaha.... bušši...xaxax...bušiii...xaxaxxxa...bušiiii

 

(Ispravljeno.....)

 

Vas 2 ko pas i macka :D Ako, to daje specijalan sharm nashem forumu. T oje Andrew hteo da se pohvali da je opravio pasata, i da su velike rupe pa ne sme preko 70km/h a da je tdi masina jer je jeftinija chorba...sve ima svoje :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
Ej momci (a narocito devojke) Hvala puno na dobrodoslici' date=' ovoj sada i jos jednom onoj od pre 5 meseci na cro-scg grani :lol:

 

[/quote']

 

Kad te budemo sledetji put dochekivali na chemu tjesh se dovesti? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

:roll: hmmmm.nadam se na pameli........ :lol:

:baeh:

 

a ovaj naked BMW me strasno pali....ehhh kad bi ga samo jos pravili u TDI varijanti, naravno crveno T i D i IIIIIIIIIIIIII :baeh: :baeh:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

a ovaj naked BMW me strasno pali....ehhh kad bi ga samo jos pravili u TDI varijanti' date=' naravno crveno T i D i IIIIIIIIIIIIII :baeh: :baeh:[/quote']

 

 

eee to je moj najbolji drugar!!! :mrgreen:

 

kako smo se zavestali kad smo bili klinci: NIKAD DIZEL, NIKAD RUZNE RIBE!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675
NIKAD DIZEL' date=' NIKAD RUZNE RIBE!![/quote']

 

Od biraca nema j__aca! I ruzne ribe vole trebaju ljubav! Kad debeljuca dozivi orgazam to je brate kao zemljotres s lavinom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
To je Andrew hteo da se pohvali da je opravio pasata, i da su velike rupe pa ne sme preko 70km/h a da je tdi masina jer je jeftinija chorba...sve ima svoje

 

Naravno! Da objasnim onima koji jos zive u zabludi da je benzin gorivo (a nije, nego je fizicka mera - brzina isticanja novca u sekundi, tj 1 NZinBe=din/sec) posedovanje i voznja TDI masine je kao sedenje za stolom na cajanci kod Ludog Sesirdzije u Zemlji Cuda: kad popijes svoje, samo se pomeris na sledece mesto i sve je u redu :D

 

Ma sta ja objasnjavam, ovi Alfisti pojma nemaju, samo kupju nove pneumatike (Djuro don`t say a word ;) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Dobro dosao!

 

 

 

Hahahaha.... bušši...xaxax...bušiii...xaxaxxxa...bušiiii

 

(Balkan Express)

 

 

Zar ovo nije Ko to tamo peva?

 

Jeste:) U pravu si, lapsus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
NIKAD DIZEL' date=' NIKAD RUZNE RIBE!![/quote']

 

Od biraca nema j__aca! I ruzne ribe vole trebaju ljubav! Kad debeljuca dozivi orgazam to je brate kao zemljotres s lavinom!

 

Evo ja na pragu 33. godine i nikad nisam vozio dizel (u stvari, uvalili mi sluzbeni passat B6 TDI, sva sreca najjaci model, pa nekako prezivljavam) i furam iskljucivo sa manekenkama :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ma da , kakve bre ruzne ribe. Biras samo dobre ribe :) Ja sam *ebac emotivac nisam *ebac presretac, a ruzne ne mogu da vidim u horizontali, ...a sto se tice dizela koga sam kupio pre 10 ak dana, vratio sam ga nakon 3 dana vlasnici..hvala lepo. Grejaci, kompresija, oce pali, nece pali..... ma pali :)

 

Slazem se u svemu sa strominim svedocima iako ste sektassi.

 

Ali...uvek ima jedno ali...moj pajtos godinama uvozi 1 te isti model Mercedesa, buljavi CDI 270, - `99, `00, `01, 2002. Znaci vrh vrhova je auto. Dizel pa sta! Mama od kola! Neunistiv! Kida. Fenomenalan. Ne osecas da je dizel. E tu se oni priblizavaju po performansama, cak se ne bih 2 sekunde razmisljao izmedju istog modela benzinca koji koda corbu i nesto jace kida po asvaltu...zanemarljivo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

e a da se Pablo nebi ljutio da evo i ja kao zacetnik teme odgovorim na ovaj offffffffffffff

 

da je cena benzina za 10% veca od cene dizela i da bez obzira koliko jednog ili drugog trosis mesecno to i dalje predstavlja samo 5% tvojih primanja dali bi i tada vozio dizel.. :rolleyes:

samo aludiram na trenutnu ekonomsku situaciju u USA i dok se ovi ludi ameri ne samo uniste ja cu morati da zloupotrebim situaciju i vozim V8 :lol:

a mozemo i novi topik da otvorimo pa neki linkic ovde recimo :wink:

 

Nego jos jednom hvala na dobrodoslici u forum i ako nekom trebaju dodatne informacije o meni pitajte ......... decka sto ne ume da okaci sliku manju od 800K i voli da vozi alfu..... :nod:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja