Jump to content

Moto Zajednica

Pa evo i ja da se predstavim... :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Zovem se Djole,imam 22 godine,dolazim iz Beograda i nisam nesto bas imao mnogo prilika da vozim dvotockase...ali prijatelj koji vec duze vreme vozi mi je preneo svoju"Moto-groznicu" i odlucio sam da se pomucim i da nabavim neki bike.E sada,zalepio sam se za Hondu CBR600 ko nenormalan,jer sam citajuci po netu stekao utisam da je lak za voznju(za pocetnike),da je uzivanje voziti ga,a i lep je za oko. Tako da eto ,imam jos dosta da svrljam po forumu,da ucim,pa da se iskombinujem(nekako  ::)) i da krenem u potragu za Hondicom...  ;D

Usput,sajt i forum su fenomenalni,lako je snalaziti se na njemu,pa cak i meni apsolutnom pocetniku. ;D

Sve cestitke na forumu i drago mi je sto sam sada clan jedne (meni nove) velike porodice,makar i ovako preko neta dok ne kupim motor,pa se vidimo i uzivo! Pozdrav svima!!!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Dobrodošao.

Lepo si opisao cbr ali razmisli o 81 kw snage koji treba da kontrolišeš kao početnik.

Savet, kupi nešto malo mirnije za početak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala svima na dobrodoslici!!!! :D

Upravu ste,prvo cu procitati sve i dobro razmisliti,ipak nije to stvar za zezanje.

Imate neku preporuku?Nesto za pocetak,cisto da bih znao sta otprilike da gledam? Veliki pozdrav svima!!! ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

500 ccm.Honda CB,Suzuki GS i tome slicno.Nemoj da zuris ni u odlucivanju ni na putu.Voznja je vestina i sto je vise upraznjavas bolje ti ide.Ti lagano,korak po korak i uzivaj.Zelim ti puno predjenih kilometara,podzdrav i srecno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova

Pozdrav... Odabrao si odlican motor, ali i ja bih ti preporucio nesto slabije za pocetak. Mislim da ti treba bar jedna sezona voznje na necemu slabijem ...  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

500 ccm.Honda CB,Suzuki GS i tome slicno.Nemoj da zuris ni u odlucivanju ni na putu.Voznja je vestina i sto je vise upraznjavas bolje ti ide.Ti lagano,korak po korak i uzivaj.Zelim ti puno predjenih kilometara,podzdrav i srecno.

Hvala na savetu i zeljama.. :)

Pozdrav i dobrodosao. ;)

Pozdrav i tebi !  ;)

Pozdrav... Odabrao si odlican motor, ali i ja bih ti preporucio nesto slabije za pocetak. Mislim da ti treba bar jedna sezona voznje na necemu slabijem ...  

Hvala na savetu...citajuci forum pocinjem da shvatam i sam da je bolje ipak krenuti sa nesto manjom kubikazom ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: GSR 600 K8

Pozdrav!!

A sto se tice CBR 600 u principu su u pravu, mada dosta ljudi je krenulo sa 600 kuba i nista im ne fali!! Naravno - ukoliko si sam u glavi, jer 600 tesko prasta greske-a pogresi se dok pucnes prstima i  nema nazad- dobro razmisli

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav!!

A sto se tice CBR 600 u principu su u pravu, mada dosta ljudi je krenulo sa 600 kuba i nista im ne fali!! Naravno - ukoliko si sam u glavi, jer 600 tesko prasta greske-a pogresi se dok pucnes prstima i  nema nazad- dobro razmisli

 

Znam,znam i sve vise tezim ka manjim kubikazama,kao sto su 125,250cc ...

Zdravo Djole :)

Zdravo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja