Jump to content

Moto Zajednica

Najjeftinija zamena gume u BGD-u......gde???

Recommended Posts

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Pre mesec dan pitao sam u Zark Zrenjanin sada Vojvode Supljikca 1200 dinara po gumi, zamena, blansiranje i punjenje azotom!

 

 

Kako se zove radnja,koja je tacna adresa?

 

Vulkanizer, neznam ime. Vojvode Supljikca oko broja 11 izmedju Sredacke i Cucuk Stanine, ulica je jednosmerna od Cucuk Staninne ka Sredackoj i radnja je sa desne ( neparne strane)!

 

 

 

Da proverio sam kaze da ce razmisliti o o popustu, podigli su cene ali ce uraditi po staroj ceni. Ima neke "munje" i digitalno centriranje.

 

 

 

Da znam juce sam ih bas zvao kazu 1300din po gumi! Oticicu kod njih ovih dana kad uhvatim vremena!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

Е људи, ја сам се данас провозао до Младеновца, до Мате, замена гума и балансирање=1000 динџи, добро ради, има сву опрему, још ми је средио и нешто око задњих плочица. Све у свему провозао сам се авалским путем до Младеновца (око 60км), заменио гуме за више од 1000 динара јефтиније него што је у Београду, вратио се аутопутем где сам мало тестирао КЛЕа (веровали или не, 180км/х на низбрдици после Младеновца). Што рекао Мишк-коло, спојио лепо са корисним.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

...jesam li ja to usamljen u gluposti ili mozda ima jos neko ko nema ideju kako sa R-om i dve gume otici do mladenovca ?  :'(

 

 

 

 

 

Upavu si i ja imam isti problem moram da krenem motorom a neko da mi poveze kolima gume!

Zato sam se i odlucio da to uradim negde blize kuci na kraju ce me izaci isti isao do mladenovca sa dva prevozna sredstva ili to uradio u Bgd-u za 600-700din vise!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

...jesam li ja to usamljen u gluposti ili mozda ima jos neko ko nema ideju kako sa R-om i dve gume otici do mladenovca ?  :'(

 

Ставиш гуме око струка и гас... ;D ;D ;D ;D ;D

Шала наравно, ја сам их ставио око кофера и везао неким канапима. мало је био ризик да зезнем мигавце али је на краји све било ок. Ако ниси још купио гуме, назовеш радњу у којој оћеш да их мењаш и ако одговара цена узмеш лепо код њих и не цимаш се ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

...jesam li ja to usamljen u gluposti ili mozda ima jos neko ko nema ideju kako sa R-om i dve gume otici do mladenovca ?  :'(

 

Ставиш гуме око струка и гас... ;D ;D ;D ;D ;D

Шала наравно, ја сам их ставио око кофера и везао неким канапима. мало је био ризик да зезнем мигавце али је на краји све било ок. Ако ниси још купио гуме, назовеш радњу у којој оћеш да их мењаш и ако одговара цена узмеш лепо код њих и не цимаш се ...

 

Vec uzeo sta da radim moracu na grbu i udri!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

ja sam sam skinuo tockove sa dva motora i odneo sva cetiri u lav auto u zarkovu, doduse nemaju balansiranje ali montaza i demontaza je 500din po tocku stim sto su meni naplatili 400 jer nisu balansirali, ali od sada ako menjam ici cu kod mate u mladenovac, covek sve sam uradi mirnih ruku, sad je u subotu gremlin menjao pa sam malo posmatrao.

a gume bez problema stavite kao one pederuse, na jedno rame i dijagonalno ispod miske sa druge strane i vozi se bez problema, ja sam dovezao gumu tako do kuce sa sajma, ili ako je R u pitanju zaveze se za sediste a ako je noviji R koji ima kratak rep, stave se gume na ledja kao ranac i lagano samo (budite ljudi malo mastoviti nije to veliki teret u pitanju)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Bio sam u Subotu kod Mate u Mladenovcu da promenim gume - ne mogu da kazem nista osim da je Mata SUPER majstor,  i da ga svima toplo preporucujem - spojite lepu voznju do Mladenovca & posetu obliznjim gurmanskim hramovima sa zamenom guma kod Mate. Kvalitet usluga je na zavidnom novou u poredjenju sa bezobraznim Beogradskim vulkanizerima. Cene su jako povoljne, ali o tome direktno sa Matom.

 

;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Juce sam zamenio obe gume na VFR-u kod Mate u Mladenovcu,balansiranje prednje,800 dinara za sve to.

Tockove sam sam skinuo,tj Raja.

Decko je ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Cuo sam da u BGD-u ima servisera/vulkanizera koji ako kod njih uzmes gumu (polovnu) ne naplacuju montazu i balansiranje! Moje pitanje: Imali li ih i gde se nalaze?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Cuo sam da u BGD-u ima servisera/vulkanizera koji ako kod njih uzmes gumu (polovnu) ne naplacuju montazu i balansiranje! Moje pitanje: Imali li ih i gde se nalaze?

 

Polovne gume....hmmmm....gume su nesto na chemu ne treba stedeti, bolje malo sachekati pa kupiti nove gume - jer guma glavu chuva.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

Brdo ljudi koje znam nikad ne kupuje nove gume.

 

Dosta njih kupuje gume sa staze koje su unistene sa strane od obaranja, a odlicne po sredini.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

inace, u LAV AUTU , nalaze se na ceraku.zarkovu odmah posle dve pumpe jugopetrola, rade zamenu i balansiranje

 

zamena 500

balansiranje 1000

 

to sve ako im donesete tocak jer ga ne skidaju sa motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Mladenovac N44.26.967 E020.42.012

ako imate problem da donesete gume, uvek je tu brza posta, za dve gume nije vise od 500din

 

javite se na PP da vam dam adresu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Cuo sam da u BGD-u ima servisera/vulkanizera koji ako kod njih uzmes gumu (polovnu) ne naplacuju montazu i balansiranje! Moje pitanje: Imali li ih i gde se nalaze?

 

Polovne gume....hmmmm....gume su nesto na chemu ne treba stedeti, bolje malo sachekati pa kupiti nove gume - jer guma glavu chuva.

 

;)

 

 

 

To stoji i 100% si u pravu ali finansije su vise nego bitan faktor i to je najcesci razlog uzimanja polovne gume a i moj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

inace, u LAV AUTU , nalaze se na ceraku.zarkovu odmah posle dve pumpe jugopetrola, rade zamenu i balansiranje

 

zamena 500

balansiranje 1000

 

to sve ako im donesete tocak jer ga ne skidaju sa motora

e ovo nisam znao, tuci cu tomu sledeci put kad budem isao u lav auto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

ako imate problem da donesete gume, uvek je tu brza posta, za dve gume nije vise od 500din

 

javite se na PP da vam dam adresu

 

 

eto resenja odlicna fora !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

Таман заменим спољне гуме, нисам возио ни недељу дана и испусти ми предња, полудео сам био. Напумпам је и издржи некако до гараже, скинем точак и однесем код вулканизера (већ полудео, мислио сам да ми је неко избушио гуму), кад оно гума се некако згужвала изнутра и попустила на старој флекици. Нажалост, опет сам морао да је закрпим пошто вулканизер није имао нове унутрашњ за мотор, али нешто размишљам, ма ново је ипак једина сигурна солуцијапа чак и за унутрашње, не можете да замислите колико сам журио кад ми је испустила гума на глупавој флекици.

 

Иначе, још један мајстор за препоруку, у Јованке Радаковћ, кад се изађе из Миријева, после једно 500 метара са десне се улази у улицу у којој се налазе преко 10 разних занатских радњи између осталих и овај вулканизер (први вулканизер кад се гледа из миријева, има још једна радња али не ради мотере). Мени је за флекицу узео 400 динара. Ради стварно добро, баш ми је пазио на фелну, једино што не скида са мотора него морате да му однесете точак. Иначе ради вулканизерске услуге за Мото центар Миловановић.

 

Ето још једо јефтино место где можете радити гуме...

 

Одох сад да намонтирам точак и обрнем који круг

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Мени је за флекицу узео 400 динара.

 

 

strasno, za jednu flekicu 400din, ccc.....

 

Pa pricam ja da su u Beogradu svi pobesneli sa cenama...u manjim gradovima lokalni vulkanizeri flekicu skoro da i nece da naplate komsijama...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1426 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ja sam skoro platio 20e za skidanje tocka, zamenu zadnje gume, balansiranje i punjenje azotom.

Da li je veliki problem skinuti tockove sa motora?

Trebao bih ovih dana da farbam felne pa bi mi najvise odgovaralo da skinem sam tockove, jer farbanje i susenje traje par dana, a ne bih da ostavljam motor kod majstora par dana.

 

Moze li malo objasnjenje kako skinuti prednji i zadnji tocak?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja