Jump to content

Moto Zajednica

Najjeftinija zamena gume u BGD-u......gde???

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

zavisi od motora al uglavnom imas sve u sitna crevca objasnjeno u user manualu za tvoj motor !!!

 

...zbog problema sa transportom danas promenih sam (uz pomoc kolege bajkera) obe gume na motoru, dosadilo mi da cekam nastavak sa stender za moj motor i danas iz dosade napravismo nesto uz pomoc stapa i kanapa i skinusmo oba tocka...

tako da ruke=0

...montaza i demontaza po tocku je u mom kraju placena 200din, tacnije kumodraska ulica vulkanizer Joca prvi s leve strane od autokomande, znaci sa baksisom 500din !?

 

balansiranje nema a i ne treba mi dok ne legnu gume par dana pa ce onda da dobiju balansiranje...

inace bio i kod Gudalovica na NBGD-u majstor koji skida tockove sa motora je povredio ruku pa sigurno 2 nedelje nece moci to da obavljaju a inace rade montazu i demontazu to je isto provereno juce sa jednim tockom od KTM-a, a masina za balansiranje jos nije namestena nadaju se da ce biti u ponedeljak i da ce cena po tocku biti 200-400din ne znaju jos ni oni sami...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

Pre neki dan sam uzeo prednju gumu u Tadicu, ali poshto je proshlo 16h nije radio majstor koji radi moto gume. Otisao sam u "PIT Stop" u Jovanke Radakovic (Mirijevo) i namestili su mi gumu. Namuchili su se dosta oko skidanja stare, ali sve je ok proshlo. 500din demontaza i montaza (doneo sam skinut tochak). Na zalos, nisu uspeli da je balansiraju jer neki konus na masini nije odgovarao pa nije mogla da se postavi, ali inache rade i balansiranje koje je, chini mi se 500din. Mislim da ako skidaju sa motora naplacuju josh 500din ali za ovo nisam siguran.

 

Pritom su vrlo fini ljudi. Isprichao sam se sa vlasnikom koji je bash prijatan chovek, a majstori su se bash trudili (pokushavali su sigurno pola sata da nameste gumu za balansiranje).

Mogu da preporuchim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: NBG

ljudi, ja danas bio u Raduloviccu, doneo novu zadnju gumu, seo u salon, doneli mi kafu i kiselu, sedeo jednu chuku i za 1000 dindzi mi zamenili i izbalansirali.

nisam gledao shta rade ali jbm li ga, na rachunu mi pishe zamena i balansiranje, ovlashcceni servis su. mozzda zato shto nemam lanac nego kardan pa je lakshe za skidanje?!? ne znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

ljudi, ja danas bio u Raduloviccu, doneo novu zadnju gumu, seo u salon, doneli mi kafu i kiselu, sedeo jednu chuku i za 1000 dindzi mi zamenili i izbalansirali.

nisam gledao shta rade ali jbm li ga, na rachunu mi pishe zamena i balansiranje, ovlashcceni servis su. mozzda zato shto nemam lanac nego kardan pa je lakshe za skidanje?!? ne znam...

 

 

 

 

To je dzabe ja sam dao 2000 din isto sa mojom gumom u noname servisu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

kupih (konachno) Anakee za mog Transalp-a... sad prolazim agoniju montazhe na motor... prvo, nemam centarlni shtender pa ne znam ni sam kako cu da balansiram motor na gajbi piva bez oba tochka :) drugo, ne znam gde da nosim tochkove na zamenu itd a da ne koshta 5iljada i tako neke debilne cifre... ima i za 150 - 200 din.. neki vulkanizer ispod panchevachkog mosta.. rade 24/7... ali kao kruzi pricha da su sjebali par felni.. iskrivili i shta vec... pa se plashim da nosim tamo.. ima neki servis na partizanskom putu... tamo je kao ok sve.. samo ne skidaju tochkove oni vec morash da im doterash ti (kao i 99% vulkanizera koji uopshte rade motore)...

 

najradije bih se provozao do mladenovca i kolega mate ali teshko da cu stici pre vikenda a ne cheka mi se toliko na ovim celavim trailmax-ovima starim bog te pita koliko :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Мени је за флекицу узео 400 динара.

 

 

strasno, za jednu flekicu 400din, ccc.....

 

Kod mene u KG-u kod majstra koji drzi radnju u CENTRU i radi tu 20 godina naplacuje 150 ili 200 din ( za kola ili motor) ako ne mora da skida tochak. Ako mora onda samo kola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Zamenih juce gume na svom TA. Zamena i balansiranje obe gume me kostala 1200din. Mislim da je to najjeftinije u Beogradu.

Majstor je vec poznati Zvonko iz Centra S, koji od juce ne radi vise za njih, vec privatno, takodje u Bolecu. Ulica Marsala Tita 9. Iduci iz pravca Beograda skrene se desno za Bolec i posle crkve nekih 100tinak metara levo je veliko dvoriste i servis. Ili ako vam draze: N44.73515 E20.60621

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

u Tadicu prekjuche 2400dinara , zamena i balansiranje prednjeg i zadnjeg , ja doneo skinute tochkove ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Mirijevo ,Partizanski put iza idea marketa, 400din montiranje-450krpljenje unutrasnje(gume,tj tockove sami donosite)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Kod mene na Miljakovcu, kod robne kuće u Vareškoj, skinuo točak i uze mi momak 100 dinara za montažu nove gume.  Bez balansiranja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Kod Kocke 3000. Ne znam o kakvom balansiranju pričate iako mogu da naslutim, ali takvom majstoru nema šta da se priča. Dovezo motor, ostavio gume, pozvao me za 2 sata, gotovo. Dakle, nisam skidao točkove, da ne pita neko, sve je čovek odradio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

U moto ordinaciji kod Nikole. Sve momci uradili, zamenili obe gume, izbalansirali, podmazali osovine i sve što je potrebno kad us skinuli točkove . cena 3000 din. Ja prezadovoljan uslugom i radom. Usput su momci odradili tri navoja na kleštima koja su se pojela a za koja nisam ni znao da su pojedena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd, Surcin
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s
On 4/15/2018 at 21:32, dragan d je napisao:

U moto ordinaciji kod Nikole. Sve momci uradili, zamenili obe gume, izbalansirali, podmazali osovine i sve što je potrebno kad us skinuli točkove . cena 3000 din. Ja prezadovoljan uslugom i radom. Usput su momci odradili tri navoja na kleštima koja su se pojela a za koja nisam ni znao da su pojedena.

Jel može adresa i kontakt telefon? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa
pre 2 minuta, Radovan91 je napisao:

Jel može adresa i kontakt telefon? 

 

Nikola Moto ordinacija 063356074. Kako glasi ulica... ne znam. Uglavnom glavni ulaz u Hipodrom, pa pored njega skreneš ima nekoliko lokala, auto-servisa itd. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd, Surcin
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s
pre 2 minuta, dragan d je napisao:

 

Nikola Moto ordinacija 063356074. Kako glasi ulica... ne znam. Uglavnom glavni ulaz u Hipodrom, pa pored njega skreneš ima nekoliko lokala, auto-servisa itd. 

Kakva brzina :jee1: hvala... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa
pre 1 minut, Radovan91 je napisao:

Kakva brzina :jee1: hvala... 

 

Hahaha  ma ja se nešto dopisujem za neki manual za ..... kad iskoči zahtev za adresu i broj... i šta ti je tehnologija... klik.. i gotovo   Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Meni puce guma juce blizu kuce, dovucem se nekako, malopre skinem tocak za 2 minuta i odnesem do najblizeg vulkanizera.

U pitanju je radnja “profil plus” blizu plavog mosta..

Flekica i balansiranje ce biti 2000 din, kaze mi da dodjem ujutru jer sam doneo gumu u pola 7 uvece.. Kaze i bolje ce da uhvati :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6
Meni puce guma juce blizu kuce, dovucem se nekako, malopre skinem tocak za 2 minuta i odnesem do najblizeg vulkanizera.
U pitanju je radnja “profil plus” blizu plavog mosta..
Flekica i balansiranje ce biti 2000 din, kaze mi da dodjem ujutru jer sam doneo gumu u pola 7 uvece.. Kaze i bolje ce da uhvati  
Au mnogo je to, ja sam krpio dva puta ove godine na Smederevcu 800 dinara flekica i balansiranje

Sent from my BV8000Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja