Jump to content

Moto Zajednica

Pomagajte ko moze da uradi

Recommended Posts

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Crna Gora

Moj drugar je dobio motor neki KTM 450 2t.Meni totalno nepoznat.sredio ga ofarbao kupio novi klip uradio stublinu,ali je u medjuvremenu izgubio komplet instalaciju,bombinu,magnet,elektroniku.Da li zna neko  nekog  ko moze to da upali,mislim da ugradi neko drugo paljenje.Inace taj motor je ful kros,iskljucivo za brda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Crna Gora

Motor je u CG,ali nije problem da se doveze i u Srbiji.Vjerovali ili ne,sve je to on fino spakovao u neku kutiju,dosta je precizan sto se tice tih stvari,ali zivi u zgradi dje ima dosta stanara i svi imaju kluc.prvo smo mislili da je neka sala, ali izgleda da nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

nadjite mastorzivotu sa forima (to mu je nik ) i vidite sta on kaze mada mislim da vam se neisplati vuci to za srbiju vec pojurite delove po manualu i nadjite nekog tamo da to kompletira . iovako morate po manualu da kazete sta vam fali . samo kablovi sa kompjuterom i bobinom ili jos neki delovi iz motora .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

nema veze koliko je star nego jel vam fali paljenje iz motora i delovi iz motora ili vamfali samo snop kablova sa delovima elektronskim koji su bili namesteni po ramu . nerazumem sta fali . to sto je stariji je dobro bice jeftiniji delovi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja