Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 1000 F 91-93god.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Vidim da imas drzac samo za top case, pa AKO nekada resis da promenis drzac i ubacis u stranicne kofere kada putujes, ja imam jedan koji bi da rado dao za 50e. Uzeo sam ga kao model, jer na mom sam dodavao neke sitnice, tako da pasuje tamam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Pozdrav svim ljubiteljima ovog motora i imao bih jedno pitanje u vezi odzracivanja tog takozvanog dualnog sistema za kocenje, jer naime prijatelj je od zimus vlasnik jednog jako dobro ocuvanog primerka, no kada je vracao prednji tocak, slucajno je pritisnuo kocnicu pa da bi vratio klipove, odvrnuo je sisice na klipu i eto problema, sad ima vazduh u sistemu i nikako da ga se resi. Dobije zadnju, a prednja stisne disk i nikako da se usklade, pa bih jako bio zahvalan ukoliko je neko u mogucnosti da mi pojasni nacin tj.sistem kako se odzracuje? Inace drugar nema nalog ovde pa eto, da pomognem koliko god mogu :) Hvala unapred ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Pre 7 sati, Pavke_88 je napisao:

Pozdrav svim ljubiteljima ovog motora i imao bih jedno pitanje u vezi odzracivanja tog takozvanog dualnog sistema za kocenje, jer naime prijatelj je od zimus vlasnik jednog jako dobro ocuvanog primerka, no kada je vracao prednji tocak, slucajno je pritisnuo kocnicu pa da bi vratio klipove, odvrnuo je sisice na klipu i eto problema, sad ima vazduh u sistemu i nikako da ga se resi. Dobije zadnju, a prednja stisne disk i nikako da se usklade, pa bih jako bio zahvalan ukoliko je neko u mogucnosti da mi pojasni nacin tj.sistem kako se odzracuje? Inace drugar nema nalog ovde pa eto, da pomognem koliko god mogu :) Hvala unapred ;)

imas PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Ajd da ozivimo malo temu.Imam jednu krmacu pa bih da je probam 88-mo.Ne radi km/ha i brzinometar.Cuje se spanel sto nije nista novo.Posto sam bez motora nesto bih da se vozikam dok ne uzmem ono sto zelim 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Os da brljam medj" delove? Treba da imam pinjon km sata negde :D ....

SC21 model ma na tocku prednjem pinjon, vec od "89-te je na dekli kvacila i malog lancanika.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV
pre 8 minuta, N.F.S. je napisao:

Os da brljam medj" delove? Treba da imam pinjon km sata negde :D ....

SC21 model ma na tocku prednjem pinjon, vec od "89-te je na dekli kvacila i malog lancanika.

Ako je uzmem zvrckam te za delove i ostalo ...:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

U ove motore se covek lako zaljubi, verujem da ces zaboraviti sta si zeleo da kupis cim napravis prve kilometre sa CBR-kom. :D
Ja sam menjao pinjon na mojoj staroj '99god. Sto rece NFS, moja bivsa je imala taj pinjoj ispod dekle kvacila. Nista komplikovano. :)

Na slici se vidi kako izgleda stari, koji je skroz provrteo. Novi sam narucio bas od Honde, mislim da je bio nekih 15e.

 

IMAG2080.jpg

IMAG2090.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV
Pre 3 sati, sergio je napisao:

U ove motore se covek lako zaljubi, verujem da ces zaboraviti sta si zeleo da kupis cim napravis prve kilometre sa CBR-kom. :D
Ja sam menjao pinjon na mojoj staroj '99god. Sto rece NFS, moja bivsa je imala taj pinjoj ispod dekle kvacila. Nista komplikovano. :)

Na slici se vidi kako izgleda stari, koji je skroz provrteo. Novi sam narucio bas od Honde, mislim da je bio nekih 15e.

 

IMAG2080.jpg

IMAG2090.jpg

:DZaljubljen sam samo u svoju suprugu,motori su da ih vozam :D

Znam sta zelim ali trenutno sam bez prevoznog sredstva pa bih "krmacu " da malo vozam :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja