Jump to content

Moto Zajednica

Na more skuterom 50 kubika !! :)))

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Hvala momci , bas hvala , a tebi Markony z hvala na ponudi za voznju.Isao sam da vidim taj tvoj Malaguti i moram reci da je jeziv.Samo ne znam kako onda ti i ja i ostali koji imaju tako jake masine mozemo naci smisao u tako dalekoj voznji zbog velike razlike u klasi. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bravo, majstore! Svaka cast! :D

 

Tako je moj ujak pre 15tak godina otisao Tomosom 14ticom na more (Bar) iz Pozarevca... Ma sve se moze kad se hoce.

 

Nastavi samo tako ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Kao prvo predlazem Choveka za Orden motornog heroja! (jer znam koliko sam se smarao s runner-om na poteSu slavija-pevac...)

Kao drugo predlazzem istog za predsednika drzave! (jer je pokazao da zna, da moze i da ume...)

Kao treche da ako mu ne prihvate garanciju, samodoprinosom forumashi isfinansiraju popravke. (jer mu svako od nas duguje po pivo...)

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ljudi , moram vam reci da ste otvorili jedno novo poglavlje u mom zivotu !!!!!!!!!!! Toliko skrivenih ljudi koji se nalaze na tako malim i skromnim mestima kao sto je i ovaj forum, a koji zavredjuju svaki respekt i divljenje. Vasi komentari i napor da se cak i uvelica neciji uspeh je impresivan.Mislio sam da vise nema takvih ljudi i takvih ortaka.Sada mi je jos vise zao sto je sezona na izmaku tj , maltene je gotovo sa voznjama.

 

"Tamo neki nepoznati ljudi" mi cestitaju, bez zadrske i sve je toliko odmereno da ni najveci skeptik ne moze naci skrivenu ironiju sto je uistinu za neverovati.

" Tamo neki nepoznati " me predlaze za predsednika i da mi nadje kintu za popravku itd. Stvarno sam bez texta.

 

Hvala VAM svima mnogo i jedva cekam da se nadjem s vama recimo na Uscu u "Mad Maxu" na nekoj borovnici ili vam pivu ako to radite dok vozite hehehe samo da uzmem neku kintu od trenutno nekih dashchurina koje prevrcem po kitchmi.

 

Pozdrav, skuter deka

-------------------------------------------------------------------

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Keva 8) !

 

:lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

pre par dana sam citao ovo i taman da ti cestitam ostadoh bez vremena na netu, jbg znas kakva je kriza, sve pare odose na benzin i delove..

 

svaka ti cast, ovo nije putovanje vec podvig! to je pravi duh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Hvala SHkomi , hvala Nemanjicu,Ra$o brate, ajd kupi i tu KaWudzu i rokaj brate. Da ti pravo kazem, ovo prvi put kazem na forumu...Svi se pitaju verovatno ko je lud da da tolike pare za skuter kad moze da doda jos soma i da kupi jezivu makinu. Ali ja vozim i ovaj skuter ko sumanut.Sjebo sam tone kola i matika samo zato sto vozim ko da mi je poslednje.Zato , mislim da nije za mene jaka makina.Opasno je to previse za mene.Znam da bih podivljao kad bi seo na recimo Hondu 600 Hornet koja mi se mnogo svidja.Podivljao bi mame mi. Kupuj tu makinu ,al pamet u glavu. :) Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Naravno , za ovakvu reklamu  nisu mi priznali garanciju, i da stave Kymco na 1000 bilborda u gradu neće imati bolju reklamu kakvu su imali ovim mojim putopisom gospoda iz KDM-a. Napisao sam jos mnogo toga jer sam jezivo ljut, ali sam - izbrisao...neka....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Hvala majstore! Ma da bre ! Sve se kvari i ako bi mislio na eventualne kvarove onda bre nikuda ne bih otišao. Svaka cast Filipu i pozdrav Srkki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

    Evo da se i ja pridružim svim ovim čestitkama!

 

    Zaista, ovo je još jedna priča koja pokazuje da nije toliko bitno šta imaš POD SOBOM nego šta nosiš U SEBI! Ovaj tvoj divni putopis me je potsetio na sjajnu priču o još jednoj bajkerskoj legendi, Zokiju, koji je zapalio iz Beograda u London svojom Vespicom i tamo zaprosio svoju lepšu polovinu.

Upoznao sam se sa ovim momkom pre par dana i čuo iz prve ruke o njegovim putovanjima ovim mališom. Mislim da je prošlo manje od 5 minuta od našeg prvog susreta do moje konačne odluke da postanem novi vlasnik ovog srčanog mališe koji se naputovao za svog mladog života.

Pozdrav Nešo, nadam se da ćemo putovati zajedno, i javi se kad god budeš poželeo da prozujiš koji krug mališom, potsećanja radi, a i da popijemo nešto na Ušću!

 

Floyd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

@ floyd

hehe  Znaci Flojd si Igore !!! Dobrodosao na forum BJBikersa!!!

 

@ MZ RIDER

Hvala majstore  !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Bolje te našao Nešo! Nisam ja ovde baš novajlija. Muvam se po sajtu skoro svaki dan, samo što me mrzi da kuckam. Osmislićemo vec neki đir okolo makinama čim se sklope kockice, a dotle može i poneko pićence u kraju ili pokoji basket na Adi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

jedino sto mogu da kazem je da si uradio nesto sto je vredno paznje

i divljenja a da nepricam da si otvorio vrata mnogima koji su mislili da je nemoguce

pozdrav i najiskrenije sam odusevljen tvojim putesestvujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja