Jump to content

Moto Zajednica

K6-K9 GSX-R 600/750 official thread! :)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Bilo bi lepo kad bi se arnold javio i napisao nesto o k8ici :) ja mislim da nije nista ni pisao o njoj, ili pak jeste a ja opet nisam pratio gradivo pa neznam ...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Kad budete slikali motore, ili ako vas ne mrzi samo za mene :D da uslikate prtljaznik :) Da vidim koliki je to prostor, na k4 koliko sam video ima bas dosta mesta, moze tablica i citava torbica da stane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Kad budete slikali motore, ili ako vas ne mrzi samo za mene :D da uslikate prtljaznik :) Da vidim koliki je to prostor, na k4 koliko sam video ima bas dosta mesta, moze tablica i citava torbica da stane.

Ma nema mesta mozda ni za prvu pomoc,mozda bi se ona nekako ugurala,al jedva.E sad ako izvadis alat onda ima malcice vise mesta,al to je opet zanemarivo malo mesta za bilo sta da ostavis.Ajd slikacu pa cu postaviti fotku ovih dana.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Kad budete slikali motore, ili ako vas ne mrzi samo za mene :D da uslikate prtljaznik :) Da vidim koliki je to prostor, na k4 koliko sam video ima bas dosta mesta, moze tablica i citava torbica da stane.

 

I ovde je manje vise isto. (imao sam K4 750 pa znam)

 

 

BTW, otkud ti u ovoj prici ako u naslovu teme pise "samo vlasnici"?  ;D :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

BTW, otkud ti u ovoj prici ako u naslovu teme pise "samo vlasnici"?  ;D :P

 

Jbga, ako dosad nisi skontao nikad neces  :)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4262 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Tema je otkljucana i MOLIM VAS DA POSTUJETE JENDO DRUGE,A NARAVNO DA POSTUJETE STARIJE CLANOVE FORUMA!!!

 

Hvala na razumevanju

Mali Caca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Indjija

Evo napokon je i moj bajk gotov, pa da postavim slike kao sto sam obecao. Ovo je moja rupa bez dna u koju ja bacam pare  ;D

 

404.jpg

 

hzPaf_fotografija032.th.jpg

 

Na motoru je naknadno uradjeno: bi xenon, MRA racing vizir, presvlacenje sedista, crash padovi, tegici na volanu...bice jos, samo da bude parica

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Dtugari, makopre sam stavljao xenonna GSX-R 600 K7  i sasvim slucajno primetih da se klima onaj amortizer upravljaca, da li je to ok tj. da li to tako treba?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Dtugari, makopre sam stavljao xenonna GSX-R 600 K7  i sasvim slucajno primetih da se klima onaj amortizer upravljaca, da li je to ok tj. da li to tako treba?   ???

 

 

Treba da klima, meni stoji gore kod guvernala i ko ga god pipne odma vicu, lele ovo samo sto neispadne  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Dtugari, makopre sam stavljao xenonna GSX-R 600 K7  i sasvim slucajno primetih da se klima onaj amortizer upravljaca, da li je to ok tj. da li to tako treba?   ???

 

 

Treba da klima, meni stoji gore kod guvernala i ko ga god pipne odma vicu, lele ovo samo sto neispadne  ;D

 

Uh dobro je, vec sam pomislio Boze od kad vozim sa neispravnim amortierom  ;D

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Što se lanca tiče, mislim da ti je najbolje da staviš DID ZVM2, sa x2 gumicama. Ovo je vjerovatno jedan od najboljih lanaca u prodaji. Za moju mašinu je komplet oko 230 eura, 118 karika, 16 zubaca prednji 48 zubaca zadnji lančanik... U Gevari...

 

Eh da. Možda je ovaj lanac overkill za 600 kubika jer trpi kubikaže do 1300, ali... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Što se lanca tiče, mislim da ti je najbolje da staviš DID ZVM2, sa x2 gumicama. Ovo je vjerovatno jedan od najboljih lanaca u prodaji. Za moju mašinu je komplet oko 230 eura, 118 karika, 16 zubaca prednji 48 zubaca zadnji lančanik... U Gevari...

 

Eh da. Možda je ovaj lanac overkill za 600 kubika jer trpi kubikaže do 1300, ali... ;)

 

Taj sam i ja gledao, deluje kao najkvalitetnija kupovina  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Zna li neko gde mogu da nadjem ove plasticne drzace za oklop ili kako se vec zove za GSX-R 600 K7 ?

Fale mi tri komada, nemam pojma kako su nestali  :(

 

post-524-12879040514845_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Te plasticne drzace mozes da kupis u svim radnjama sa auto delovima...Ja sam kupio za moj motor pre par dana.

 

Ajde posalji mi samo koja je radnja u pitanju gde si ti uzeo da ne lutam  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Indjija

imas i po radnjama gde se prodaju srafovi (ja sam kupio kod mene u Indjiji u prvu radnju sa srafovskom robom u koju sam usao, tako da mislim da imas svuda)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Izaslo me 150 evrica sa montazom. Bili su i neki kineski za 80, al reko - neka fala.

Ovi sijaju ludacki - nemos gledati u njih sa dugackim svetlom.

 

MAki hvala na odgovoru, ajd postavicu slike kad stignu pa cemo diskutovati dalje.

Inace bele felne su mu legle bruka, nego nisi napisao do kraja - kako drzi u krivini nova boja?  ;D

 

Posto sam od skoro postao vlasnik jednog k6 750 modela,sad imam pravo da pisem u ovoj temi...  ;D ;D ;D

 

Radjo jel mozes da postavis neku sliku kako izgleda xenon na tvom motoru,josh me interesuje koji su ugradio to jest da li za ovaj model treba da se kupe 2 xenona to jest jedan za dugo i jedan za kratko svetlo (gornje i donje)??? POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

A da josh jedno pitanje,koja vam je prosecna temperatura u toku voznje na otvorenom,u gradu itd...?Do skoro sam vozio k4 model i cini mi se da je na njemu bila dosta niza radna temperatura nego na novom modelu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Indjija

Nemam sliku sad nijednu, ali ti trebaju dva xenona, jer imas dve sijalice.

 

Radna temperatura je oko 90 stepeni, a na 100 se pali ventilator (bar je meni tako)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja