Jump to content

Moto Zajednica

K6-K9 GSX-R 600/750 official thread! :)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Postavljajte slike detalje,modove,informacije o motoru i sta vec sve ide. Ovo ''samo vlasnici'' znaci da postavite motor koji vozite, a da je ovog tipa i marke, nemora biti u saobracajnoj na vase ime :D znaci da ljudi ne pomisle da tu trpaju slike s neta i tako to...

Podstakle su me teme o ostalim motorima, a godista sam stavio od 2006 do 2009 jer nismo mi neka velika i razvijena zemlja da imamo toliko razlicitih motora i u nekoj velikoj kolicini da bi svaki imao posebnu temu.

Zasto sam izabrao bas ovaj motor/e? pa zato sto mozda uzmem slican i zato sto volim ovaj motor (750 najvise :D). Znaci ja ne vozim nista trenutno, a vi ostali navalite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ja ga pazario pre nekih nedelju dana,tako da za sad neces puno saznati od mene  ;) , al cim ga malo bolje upoznam imaces iskustva i od mene. Presao sam nekih 200 kilometara ovih par dana.Prilicno mi je udoban polozaj sedenja iako je r motor i osetim veliku razliku u tezini u odnosu na predhodni motor koji sam vozio Z750,Suza je laksa nekih 40-ak kg i stvarno je lepo upravljiv motor.Sto se tice zvuka,on je fantastican,iako imam fabricki izduv,Z750 pored njega se ne cuje uopste.Eto to su neki moji utisci,mada tek trebamo da se upoznamo.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Nadamo se nekoj k9ki, elem, nisi stavio slike, aj o'ma ! ;D

Ma verovao il ne imam samo jednu sliku,al evo ovih dana cu ga malo poslikati pa cu staviti.Stavio sam tu jednu jedinu cini mi se na temi o Z750.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Mozda si trebao thread prosiriti na sve vlasnike gsxr-ova bez obzira na godiste i kubikazu,pa da kad neko nesto hoce da pita i sazna ima gde da se obrati.Samo predlog  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Mozda si trebao thread prosiriti na sve vlasnike gsxr-ova bez obzira na godiste i kubikazu,pa da kad neko nesto hoce da pita i sazna ima gde da se obrati.Samo predlog  ;)

 

Ma neka otovre sebi :D:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Mozda si trebao thread prosiriti na sve vlasnike gsxr-ova bez obzira na godiste i kubikazu,pa da kad neko nesto hoce da pita i sazna ima gde da se obrati.Samo predlog  ;)

 

Ma neka otovre sebi :D:P

Tvoja tema,tvoja pravila  ;) ,samo sam predlozio,da nema stotine istih il slicnih tema po forumu,da na jednoj mozemo saznati sta nas zanima o pomenutom modelu motora,tj.gsxr-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Pa ja u hayabusi imam dva vasa motora! ;D ;D ;D A nemam pravo glasa!

 

E bigaje sad, svi me napadose sto nije za sve gsx-r-ove  :-X

Naravno da imas pravo glasa  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Pa ja u hayabusi imam dva vasa motora! ;D ;D ;D A nemam pravo glasa!

 

E bigaje sad, svi me napadose sto nije za sve gsx-r-ove  :-X

Naravno da imas pravo glasa  :)

 

Imas pravo glasa, al pitanje je ko ce te slusa!  ;D :P

 

Mrme, svaka cast onome ko je vozio ovu 600-ku sa slike, vidi kako su gume terane do balcaka!  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Ja ga pazario pre nekih nedelju dana,tako da za sad neces puno saznati od mene  ;) , al cim ga malo bolje upoznam imaces iskustva i od mene. Presao sam nekih 200 kilometara ovih par dana.Prilicno mi je udoban polozaj sedenja iako je r motor i osetim veliku razliku u tezini u odnosu na predhodni motor koji sam vozio Z750,Suza je laksa nekih 40-ak kg i stvarno je lepo upravljiv motor.Sto se tice zvuka,on je fantastican,iako imam fabricki izduv,Z750 pored njega se ne cuje uopste.Eto to su neki moji utisci,mada tek trebamo da se upoznamo.Poz

 

 

Odakle tebi podatak da je Z750 tezi od K7 750  40 kila

 

PS: Jeste tezi za 40 kila  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ja ga pazario pre nekih nedelju dana,tako da za sad neces puno saznati od mene  ;) , al cim ga malo bolje upoznam imaces iskustva i od mene. Presao sam nekih 200 kilometara ovih par dana.Prilicno mi je udoban polozaj sedenja iako je r motor i osetim veliku razliku u tezini u odnosu na predhodni motor koji sam vozio Z750,Suza je laksa nekih 40-ak kg i stvarno je lepo upravljiv motor.Sto se tice zvuka,on je fantastican,iako imam fabricki izduv,Z750 pored njega se ne cuje uopste.Eto to su neki moji utisci,mada tek trebamo da se upoznamo.Poz

 

 

Odakle tebi podatak da je Z750 tezi od K7 750  40 kila

 

PS: Jeste tezi za 40 kila  ;D

Ne znam za 750-ku ja sam uzeo 600,a on je suv oko 161 kg,a Z750 preko 200 kg  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Suzuki GSX-R 750 K7 - suv 165 kg.

 

Znam nego sam bio ubedjen da Z750 nema vise od 180 kila, kad ono ima 203 kila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Suzuki GSX-R 750 K7 - suv 165 kg.

 

Znam nego sam bio ubedjen da Z750 nema vise od 180 kila, kad ono ima 203 kila

Pa da,a model sa abs-om 207 kg,tezak motor u tri lepe,ne mozes ga pomeriti  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Jagodina

GSX-R600K6---------------114,5KS/83.9KW/pri 13450 ob/min 9(podaci sa mernog stola).Masa 161kg.Visina sedista 810mm.Rezervoar 16.5lit.Brzina nakon 1500metara sa polaskom iz mesta 240,4km/h(29.1sek).

 

GSX-R750K6---------------137.6KS/101,4KW/pri 13300 obr/min(podaci sa mernog stola).Masa 161kg.Visina 810mm.Rezervoar 16.5lit.Brzina nakon 1500metara  sa polaskom iz mesta 259.6km/h(27.4sek).

 

GSX-R1000K6-------------- glupo je da izlazim iz teme.

 

P.S.Nisam vlasnik 600 i 750 al ne izdrzah da ne napisem mozda ce nekom znaciti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja