Jump to content

Moto Zajednica

Motogp u Portugalu - Nedelja 15. Okt

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 127 postova
Jbg nema tu na kvarnjaka' date=' Hayden njega nije izbacio, jbg borim se za titulu i ako mozes cisto prodji me i neka ti je srecno al nemoj da krljas u mene...[/quote']

Ej ljudi polako! Pa nije Pedrosa namjerno izgurao Hayden-a! Ako niste dobro primjetili, u zaru borbe, Pedrosa je izgubio prednji kraj i proklizao pa tek onda pogodio Hayden-a. Zao mi je sto se ovo desilo zbog obojice ali ipak vise zbog Pedrose. On je dobar i talentovan vozac i strah me da bi pobijedio na ovoj stazi da nije pao.

 

 

Ama ljudi sto stalno branite kepeca?

 

Ko ima imalo ljudskih i moralnih kvaliteta vozice se tako da cuva kolegi ledja i pomaze mu,a ne da hazarderski ulece u njega!

Mozda bi pingvin i pobedio kao sto kazes,ali sta bi njemu ta pobeda znacila?Da zauzme 4. mesto u generalci umesto 5.?Glupost!

Nisam Haydenov navijac,niti Hondin,ali ovo je cist primer ljudske gluposti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ako se na varam u istoj krivini u kojoj je Hayden pretekao Pedrosu, desio se kuršlus. Normalno je da niko namerno ne gura sa staze drugog vozaèa (bar ne na onaj naèin), tako da mislim da je Pedrosa napravio kardinalnu grešku iz želje da povrati mesto ispred Haydena. Ako sam dobro razumeo, ovo mu je prvi incident takvog tipa u karijeri... Baš je našao momenat...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni je bas drago sto nema sindroma F1 gde treba da pustis timskog kolegu da te prestigne zbog bodova blablabla svako vozi za sebe i sve dok je u okvirima fer voznje ODLICNO. Kepec je napravio nenamernu gresku i to je skroz ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Pazi niko njemu nije trazio da pusti Haydena, ali to ne znaci da je trebao da krlja da bi ga pretekao. Zasto niko ne komentarise voznju Edvardsa?! Mislim da je mogao da se bar primakne Rossiju da je htio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...Zasto niko ne komentarise voznju Edvardsa?! Mislim da je mogao da se bar primakne Rossiju da je htio...

Mislim da on to nije ni mogao. I Edvards je dobro vozio s obzirom da mu je motor pretrpio niz promjena koje zahtjevaju navikavanje. Da je mogao da pridje Rossiju ne bi ostao iza Roberts-a vec bi uzeo bar podijum.

 

A sto se tice Pedrose i njegove "kardinalne greske", treba da shvatite da je u pitanju zar borbe i tu niko ne razmislja i mislim da i ne treba da razmislja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Ma samo da posle ne bude da je Evilova Yamaha bolja od moje Honde... Nije mi za drugo... :wink:

 

najzli

Sto jes', jes' :wink: Tvoj brend u GP-u ima ubjedljivo najbolji motor 8)

Da je Rossi-ju juce bio jedan Repsol u onoj zadnjoj krivini i ciljnom pravcu, svega ovoga ne bi bilo :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

citam masu foruma i svi pljuju Pedrosu i obavezno dobije poneki komentar da mali nezna da vozi... e pa zna itekako.. meni je bas zao sto im se dogodio ovaj peh i nemogu bas da shvatim Pedrosino srljanje kao da je posljednji krug u pitanju.. da su ostali njih dvoje do kraja trke na stazi trka bi bila jos mnogo zanimljivija i gledali bismo pravi cirkus na stazi!

druga stvar zasto donekle razumijem Pedrosinu zelju za bodovima je to sto ima velike sanse da obori rekord u motogp koga drzi Rossi.. a to je broj bodova u prvoj sezoni... da je doshao do 9 mjesta na cilj (ako se dobro sjecam) oborio bi taj Rossijev rekord sa brojem bodova u prvoj sezoni..

sa cinjenicom da je Rossiju pola sezone sjedao na dupetu i zagorcavao mu zivot, neshvatam bas likove koji tako sigurno izvale kako mali nezna da vozi.. vecina ga uporedjuju sa rossijem sada a on ispade eto jos malo i bolji od rossija u njegovoj prvoj sezoni..

sto se Eliasa tice.. nije mi palo napamet da ce tako da e zavrshi, totalno me iznenadio..

rossi je doktor nema sto.. al mi nema nista milije nego kad vidim da mu neki klinac polupa loncice, kao i Sumaheru naravno :)

ostaju nam jos dvije fenomenalne trke, F1 i Moto gp koje nemogu da docekam! :)

poz momci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

E, moto GP je ustvari skup najboljih meðu najboljima, nema tu prièe da li neko zna ili ne zna da vozi. Ostalo je samo pitanje trenutne inspiracije. Pazi Pedrosinu grešku... Regularna vožnja iza (igrom sluèaja timskog) motora ispred sebe, regularno koèenje, kao i u krugovima ranije, ali mu zadnji toèak lagano odskaèe i prednji toèak ne može da izdrži toliki pritisak, deèko pada. Tek posle pada udara u motor ispred sebe i izbacuje ga sa staze. Ništa sa namerom. Oni i voze na ivici fizike, jedni drugima smetaju i nikada ne mogu da voze idealnim putanjama, od toga kako æe se ko snaæi u tim uslovima, zavisi kako æe ko da se plasira. Ja ne krivim Pedrosu, iako sam bio pomalo razoèaran onim što se desilo. To se moglo desiti svakom od njih.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Ma kakvo regularno kocenje krenuo je da ga pretekne tamo gdje je to bilo gotovo nemoguce jer je bio bijesan sto ga je Hayden u proslom krugu pretekao u istoj krivini...

 

A kojo sto se devetog mjesta tice imao bi ga sigurno da nije napravio tu glupost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Ma kakvo regularno kocenje krenuo je da ga pretekne tamo gdje je to bilo gotovo nemoguce jer je bio bijesan sto ga je Hayden u proslom krugu pretekao u istoj krivini...

Niko od njih ne bijesni (osim Hayden-a kada je poceo da urla). AreOut, mislim da si malo pristrasan odje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

E meni je bash drago shto su popadali :twisted:

 

Shala mala...Extra trka stvarno, shteta shto su imali taj peh, trka bi bila josh zanimljivija da su ostali na stazi...No dobro, to je sport, padovi se deshavaju...Nije bitno sad ko je kriv i da li je mogao ili nije mogao da ga pretekne u toj krivini...

Ostala je josh jedna trka, koja reshava sve... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: dubai

evo da se i ja malo ukljucim sto se tice Pedrosinog krljanja...verujem da decko nije namerno pao,ali i sam komentator EUROSPORTa je izjavio kako je to najteza i najopasnija krivina na toj stazi.Razumem ja zar borbe ali ako je ta krivina zaista tako zajebana,sto je onda isao u gotovo nemoguce preticanje bas na tom mestu i to na klupskog kolegu?

Neko je negde prokomentarisao i Schumaherove titule u smislu:Nije bitno koliko si titula osvoji i koliko rekorda postavio,vec nacin na koji si to uradio?

Ako je Pedrosina jedina misija na trci bila da osvoji vise poena od Rosija u debitantskoj sezoni po svaku cenu,e j.... ti onda ja takvog vozaca!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Ma kakvo regularno kocenje krenuo je da ga pretekne tamo gdje je to bilo gotovo nemoguce jer je bio bijesan sto ga je Hayden u proslom krugu pretekao u istoj krivini...

Niko od njih ne bijesni (osim Hayden-a kada je poceo da urla). AreOut' date=' mislim da si malo pristrasan odje.[/quote']

 

Ja pristrasan?! A vidi ti avatar :twisted:

 

http://www.speedtv.com/articles/moto/motogp/33412/?page=1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Ja pristrasan?! A vidi ti avatar :twisted:

:lol: Pa nije to Rossi na slici, to sam ja 8) :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
Najzli ti rece da ne pratis moto sport mora da si se sad primio kad si seo na pravu masinu :D

 

:kul:

 

 

Pazi, da je mašina prava, prava je, a da ne pratim, ne pratim, no sam se zadesio u pravom momentu na pravome mestu i odgledao pravu trku. Svi smo mi obièni, ali na neki poseban naèin.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja