Jump to content

Moto Zajednica

Motogp u Portugalu - Nedelja 15. Okt

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Predzadnja trka ove sezone... Bice opako... :)

 

Hoce li Doktor smanjiti Hayden-ovu prednost? Mislim da 'oce :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ajde za lamelu, al što im ðunta lupa :wink:

 

Iako mi je doktor malo dosadio, iskreno mislim da Hayden nema šanse... kako stvari stoje, mali nema èuku pa to ti je :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Evo ja nasao...

 

RASPORED NA TV

 

SUBOTA 14.10.2006

 

EUROSPORT

13:00 kvalifikacije 125cc 60 min *UZIVO

14:00 kvalifikacije MotoGP 60 min *UZIVO

 

EUROSPORT2

17:45 kvalifikacije MotoGP 30 min

 

NEDELJA 15.10.2006

 

EUROSPORT

08:00 Motegi, Japan Moto GP trka 60 min

10:00 Warm-Up 30 min

10:30 MotoGP Portugal uvod 30 min *UZIVO

11:00 250cc trka 75 min *UZIVO

12:15 Moto GP trka 120 min *UZIVO

13:15 125cc trka 75 min *UZIVO

 

EUROSPORT2

18:00 Moto GP trka 60 min

 

PONEDELJAK 16.10.2006

 

EUROSPORT

08:00 Moto GP trka 60 min

 

EUROSPORT2

14:00 125cc trka 30 min

14:30 250cc trka 30 min

15:00 MotoGP trka 60 min

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Khhm, na MotoGP sajtu stvarno stoji da je u 14h, po Eurosport sajtu trka je u 13h, a po Eurosport teletextu u 12h po nasem :? :? :?

 

Je*e lud zbunjenog?! Jes da je 12h malo rano, al ja cu tad da se nacrtam ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Kakva trka,pa stvarno ludilo!?

Joj nisam odmah poceo da gledam,taman sam se ukljucio u 8-om krugu,kad su ona dva picopevca (citaj Hayden i Pedrosa) izletila,joooj kako mi je drago!?

Bilo bi mi draze da je pobjedio Rossi,ali stavrno su mu zasluzeno oduzeti bodovi,jer je onaj manijak odvezao vrhunski,cak ni Rossi ga nije mogao zadrzati!?

Sta li da ocekujemo na posljednjoj trci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ne znam za vas ali meni se jos vrti u glavi, zamalo srce da me okine! Elias je stvarno napaljen do bola i jos na supersonicnoj Hondi, kako ga zaustaviti... Bravo za Roberts-a! Odlicna voznja.

Nevidjeno mi je zao Repsol-a, nije to trebalo ovako da bude. Za Rossi-ja ovaj put malo sreca, ali poslije svih onih pehova na pocetku sezone je stvarno zasluzio. BOLESNA TRKA!!! :smoke:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Evil_Zo

Elias je stvarno napaljen do bola i jos na supersonicnoj Hondi, kako ga zaustaviti.

 

i ti bi bio napaljen kada bi te na cilju cekalo 1.000 000 dolara u zlatu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Odlièna trka, veoma uzbudljiva. Èak je i Nataša gledala... "Vidi ovu dvojicu ludaka, žuti i crveni..." (Ja joj rekao da su to Evil_Zo i Pablo) :lol:

 

Obojica su zaslužili pobedu, a po meni, obojica su i pobedila. Svako svoju trku. Što se tièe onih Honda individualaca, možda bi trebali da dobiju packe od ekipe. Koliko je Ped(e)rosa kriv za izletanje, toliko ga je Hayden izazvao onim prestizanjem na kvarnjaka...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Jbg nema tu na kvarnjaka' date=' Hayden njega nije izbacio, jbg borim se za titulu i ako mozes cisto prodji me i neka ti je srecno al nemoj da krljas u mene...[/quote']

Ej ljudi polako! Pa nije Pedrosa namjerno izgurao Hayden-a! Ako niste dobro primjetili, u zaru borbe, Pedrosa je izgubio prednji kraj i proklizao pa tek onda pogodio Hayden-a. Zao mi je sto se ovo desilo zbog obojice ali ipak vise zbog Pedrose. On je dobar i talentovan vozac i strah me da bi pobijedio na ovoj stazi da nije pao. A takodje mi je drago sto se ovo desilo jer je Hayden pokazao svoje pravo lice. Taj "Mr.Cool", koji glumi da je hladan kao spricer cijelu sezonu (pogotovu sada kada se Rossi primakao na tabeli), je odjednom poceo da histerise i ludi tamo u zoni za izlijetanje. Dakle, ipak je malo preplasen, tacnije mnoooogo je preplasen. A da mu se gace tresu, tresu se...

 

I da ne zaboravim,

BRAVO COLIN EDVARDS!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Jbg nema tu na kvarnjaka' date=' Hayden njega nije izbacio, jbg borim se za titulu i ako mozes cisto prodji me i neka ti je srecno al nemoj da krljas u mene...[/quote']

Ej ljudi polako! Pa nije Pedrosa namjerno izgurao Hayden-a! Ako niste dobro primjetili, u zaru borbe, Pedrosa je izgubio prednji kraj i proklizao pa tek onda pogodio Hayden-a. Zao mi je sto se ovo desilo zbog obojice ali ipak vise zbog Pedrose. On je dobar i talentovan vozac i strah me da bi pobijedio na ovoj stazi da nije pao. A takodje mi je drago sto se ovo desilo jer je Hayden pokazao svoje pravo lice. Taj "Mr.Cool", koji glumi da je hladan kao spricer cijelu sezonu (pogotovu sada kada se Rossi primakao na tabeli), je odjednom poceo da histerise i ludi tamo u zoni za izlijetanje. Dakle, ipak je malo preplasen, tacnije mnoooogo je preplasen. A da mu se gace tresu, tresu se...

 

I da ne zaboravim,

BRAVO COLIN EDVARDS!

 

Zasto bravo, zato sto je svo vrijeme cuvao guzicu Rossiju i nije mu htio ni pric?! :?

 

Btw http://www.crash.net/news_view~t~Hayden--Pedrosa-talk-after--title-suicide--~cid~6~id~139012.htm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja