Jump to content

Moto Zajednica

MOTORING, zastupnik za NOLAN, GREX, X-LITE

Recommended Posts

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

      Posle mog jucerasnjeg gostovanja u Teletrade-u resio sam da svim forumasima prenesem moja blago je reci samo pozitivna iskustva iz firme Teletrade, a pocecu sa citatom od 12. marta, iz moje stare teme :

 

Danas sam u obilasku sajma i potragom za novom NOLAN kacigom dosao i do standa firme TELETRADE gde sam  imao neocekivano prijatan susret sa menadzerom prodaje, gospodinom Tacićem  :)

 

Jedan od zaposlenih radnika me prepoznao i vrlo brzo doveo u vezu sa pokretanjem citave teme o problemu sa mojom, sad vec bivsom kacigom i ubrzo sam se nasao oci u oci sa vrlo prijatnim i poslovnim menadzerom zastupnika NOLAN-a za Srbiju. Izrazio mi je zaljenje zbog neprijatnosti koja se desila sa mojom kacigom i ponudio mi izuzetno fer i prijateljsku  ponudu da pazarim bilo koju NOLAN kacigu sa popustom, cime je pokazao da im je ipak bitka za svakog kupca na prvom mestu  :)

 

Vrlo brzo smo dosli do obostranog zakljucka da nam je obojici zao sto se nismo ranije sreli jer bi problem bio resen na mnogo elegantniji nacin, tako da ovim novim poznanstvom verujem da svi obozavaoci  NOLAN kaciga mogu da se prepuste uzivanju kupovine u Teletrade-u, jer mislim da imamo profi coveka na koga mozemo ozbiljno da racunamo, jer su zadovoljstvo musterija stavili na prvo mesto  ;)

 

Moje neizmerno odusevljenej proizilazi iz jucerasnjeg susreta sa dobrim delom firme Teletrade i njihovom beskrajnom ljubaznoscu  :) Gospodin Tacić me je primio prijateljski i u krajnje prijatnoj atmosferi razmenili smo price, iskustva i zapazanja kako bi njihovu uslugu prodaje moto opreme priblizili svim forumasima, a na obostrano zadovoljstvo i kupaca i prodavaca, jer ipak je rec o mladoj firmi koja pokusava da ostvari sto vece uspehe i pridobije paznju i poverenje sto veceg broja ljubitelja dvotockasa. O kavalitetu i pouzdanosti robe koju nude ne bih trosio reci jer su to svetski poznate marke koje po kvalitetu i pouzdanosti govore same za sebe  ;) Tako da na radost svih forumasa, uskoro mozemo da ocekujemo razne pogodnsti i prijatna iznenadjenjea iz firme Teletrade  :) :) :)

 

Juce sam tamo ostao maltene ceo dan, izmenjala su se cetiri godisnja doba, a meni je zbog njihove ljubazne usluge sve proslo brzo, kao u trenu, iskoristio sam i njihovu velikodusnu ponudu za kupovinu sa popustom iako je sajam prosao..... i satima sam isprobavao razlicite modele kaciga, sve vreme sam na usluzi imao oko sebe tri nasmejana i vredna mlada prodavca, uvek spremna da mi svaku zelju ispune i ponove pricu i po nekoliko puta. Zbog specificog oblika moje glave, kao i zbog problema sa metalnim kljovama koje setam kao gromobran u ustima nisam lako mogao da potrefim zadovoljavajucu velicinu i model, a dvoumio sam se izmedju N-103 i N-84 kacige. Posle dugotrajnog setanja sa kacigom i manekenisanja po salonu, a uz izuzetnu pomoc prodavaca (ugradili su mi besplatno i dodatne sundjere u kacigu kako bi mi efikasno nalegala na obraze, ko dupe na nosu), resio sam se da pazarim N-103 sa Basic Kit-om 2, najnovijim izdanjem iz Nolana  ;)

 

Dal je potrebno da pomenem, da sam iz radnje izasao vedar, zadovoljan i nasmejan  ;D :D;):)

kao moja devojcica posle dobre kupovine i kozmetickog salona  :D :D :D

 

post-3350-1287902529959_thumb.jpg

post-3350-12879025299932_thumb.jpg

post-3350-12879025300324_thumb.jpg

post-3350-12879025300658_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma samo da si nam ti zadovoljan :D, jer kad nisi, najebaše firme koje su te iznervirale.... ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Hajd' ti blago nama okači slike ovdje a ne na PhotoBucket, jer ih odavde neće skinuti. :P

 

Nego, lijepo je da su se konačno malo osvjestili... Barem je počelo da se mrda u nekom smjeru. ;)

 

Ah, da. Čestitam. Još sam zvrk da stigne. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Saxice ? Pa gde si ti nama ako ne u Teletrade da ih ucish redu...

 

Koliko je kostala N-103 i koliko kosta basic kit & bluetooth-om za N-102 ?

 

Moze i na PP...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Ja imm odpocetka pozitivno ikustvo, i sa firmom i sa Vladom. Aimao sam problem sa Nolann 103 + BT pozalio se ostavio kacigu, dobio doduse drugi model na privremenu uslugu, dok j na servisu. Kvr otklonjen i to je nesto sto j za pohvalu.

;-)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ma samo da si nam ti zadovoljan :D, jer kad nisi, najebaše firme koje su te iznervirale.... ;D ;D

 

:D :D :D

 

Saxi jel ovo bela perla napravljena samo za tebe u Nolanu?  ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Saxi jel ovo bela perla napravljena samo za tebe u Nolanu?  ;D ;)

Prava pandurska.... LIMITED EDITION  ;) da me zaobilaze ovi iz kola u sirokom luku  ;D

Zadovoljan sam, gledam je i obigravam oko nje, cista ko suza, bela kao oblak, ma nestvarno jemocna i kvalitetna,

toliko lepa da se namucih dok sam fotografije okacio i fino je uslikao  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Slika od 4.5 MB! Mislite malo i o dial-up korisnicima foruma!

 

Izvini zaboravio sam da je smanjim.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

      Posle mog jucerasnjeg gostovanja u Teletrade-u resio sam da svim forumasima prenesem moja blago je reci samo pozitivna iskustva iz firme Teletrade, a pocecu sa citatom od 12. marta, iz moje stare teme :

 

Danas sam u obilasku sajma i potragom za novom NOLAN kacigom dosao i do standa firme TELETRADE gde sam  imao neocekivano prijatan susret sa menadzerom prodaje, gospodinom Tacićem  :)

 

Taj Teletrade vec nekoliko godina reklamira na sajtu da prodaje APN6 a nemaju ga ni za leka.  Treba im udeliti malo para pa da azuriraju sajt. Siromasi.  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova

Moje iskustvo sa ovima iz TELETRADE, MOTOTRADE, MOTORING ili sta god vec  je toliko dobro da sam rekao sebi da u tu radnju necu krociti pa makar bila jedina. Ponasaju se kao da valjaju "dope" a da je onaj ko kupuje u krizi. Hvala al iz tog razloga NOLAN nece na moju glavu. Ima jos mnogooo kaciga i mnogo boljih prodavaca. Mogu misliti kako tek izgleda kad im nesto reklamiras, onako nadobudnima.  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Taj Teletrade vec nekoliko godina reklamira na sajtu da prodaje APN6 a nemaju ga ni za leka. 

 

Bio sam juce da sacekam prijateljicu i uparkiram ispred Teletrade-a , kad u izlogu glanc nov APN-6, a onda mucnem glavom i setim se da je tamo stajao odavno i da mi je nekako stalno upadao u oci kao jedini TOMOS motor  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ma Saxi sve zaboravio. Ja zbog njegove teme na sajmu ni u ludilu nisam hteo da pridjem Standu Teletrade a onda kad sam video da su svi prodavci kaciga digli cene u nebesa, ajde reko da vidim i to cudo. I kupih N 84 kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Da podignem temu iz mrtvih :D

 

Pre nekih 2 i po godine sam uzeo n94 koja je bila na popustu u teletradeu, a sad motoringu. U pitanu je bila Gresini replika. Sto se kacige tice stvarno sam bio zadovoljan, ali pre par meseci na zadnjem delu kacige je pocela da mi se ljusti boja i otpalo je fino parce

 

20120911213459.jpg

 

Prvo sam hteo da uradim neki air brush, ali su me posavetovali da reklamiram. Odem ja u motoring, ljudi pogledaju i kazu da idu za Italiju sl nedelje i da mogu da ponesu kacigu da italijani vide i ako mi nije ispadala i nema mikro pukotine najverovatnije ce zameniti.

Od tad je proslo nekih 2,3 nedelje. Zvoni mi tel i Slavko, koji radi u motoringu, mi javlja da ce mi zameniti skoljku kacige, samo boja nece biti ista. Ja reko ok nema veze.

Prvo sam se jako iznenadio, posto zivimo tu gde zivimo, sto su uopste uzeli da je nose na reklamaciju. Onda kad su mi javili da ce biti sredjeno tu sam se odusevio bas.

I vrhunac. Zove me Slavko danas i kaze mi da su mu poslali mail sa dostupnim sarama i da izaberem jednu koju ce zameniti. Aj sto su me ispostovali kao kupca nego su se i potrudili da mi daju izbor, da ne bude kao dajte mu bilo koju. Odabrao sam ovu saru:

 

Nolan_melandri%2B_%2Bmugello%2B2006%2B03.jpg

 

Momcima iz motoringa svaka cast, to se zove profesionanost i poslovnost i postovanje musterije. Razmisljao sam da mi sledeca kaciga bude shoei, ali mislim da cu se zadrzati na nolanu tj xlite-u

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Veliki plus za Slavka...

 

Govedo nisam isao da zategnem sraf na N90 i ladno mi ispadne u voznji...

 

Naravno sve sredjeno za 10 min.

 

Svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

tiho,nenametljivo,ljubazno,puno znanja koje dele,osmeh u svakom slucaju,pomoc i podrska u trazenju resenja.Kamo srece kada bi bar 30%nasih prodavaca bilo takvo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: vfr rc36

Neozbiljni sto se tice narucivanja. Porucena unutrasnjost nolan kacige u aprilu, obecali bice krajem maja, sad je kraj juna a od porudzbine nista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Neozbiljni sto se tice narucivanja. Porucena unutrasnjost nolan kacige u aprilu, obecali bice krajem maja, sad je kraj juna a od porudzbine nista

 

Ovo je za mene  iznenađenje jer oni i servisiraju svoje kacige što je zaista prava retkost u Srbiji, imaju potrebne rezervne delove na stanju, doduše, nisam svraćao godinu dana, al kad god sam bio pre toga, uvek me Slavko pita jel hoću da mi zamene unutrašnjost pošto je kaciga već stara ohoho. Voleo bih da čujem obrazloženje za zakašnjenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja