Jump to content

Moto Zajednica

Golf II na Cagivu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

E pa ovako....

Sinjoc oko 20 casova vozim ja i pravca Avale ka gradu nekih 60,65kmh i nailazi mi u susret dvojka.......Na pet metara od mene covek jednostavno skrene bez ikakvog znaka(Inace tu nije imao gde da se iskljuci) na na kocnicu i bezim levo koliko god mogu,udaram u njegova zadnja vrata i moja felna se udara u njegovu....Mene motor baca 10ak metara i on se prevrce(motor) a lik bezi sa mesta nesrece.....U trenutku udarca zatvaram oci i sledeceg cega se secam kako se gulim po asvaltu a pored mene motor.....Ustajem prilazim motoru i naravno oci pune suza......Dotrcavaju svi iz kladionice da mi pomognu.....Ja nazovem burazera i on me odveze u urgetni...Koleno pocepano skroz jer sam imao trenerku,preko 10 savova.....Kaciga izguljena na potiljku i to dobro a jakna pocepana cela.....Osim kolena imam jos par sitnih ogrebotina.....

 

KACIGA MI JE SPASILA ZIVOT!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Motor totalno unisten....

Lika smo nasli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

1. Alal vera sto si ziv i zdrav, bog te cuvao, Svaka cast!

 

2. Trenerka za nauk !!!!! svima i tebi i nama:) Stitnici i pantalone, nikad se ne zna!

 

3. Kaciga isto tako :)

 

3. Sta ste uradili liku i kako ste ga nasli?

PS ako je mnogo brutalno, molim te opisi mi na PP jako me zanima tok dogadjaja.

 

Pozz i drago mi je sto si citav :)

Take care:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: BG

joj mamu mu!!!!!!!!!!!!! nemogu da verujem......

ajde desi se nezgoda.... ali da lik pobegne????? pi*ka jedna... ni da te pita kako si?????

mamu mu jebem...... ubite gada da ne seda u kola.....

brz oporavak....!!!! pisi pliz sta je bilo posle sa likom i sa tobom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

strasno!!! :shock: :shock: :shock:

kakav debil, pa sta taj ima u glavi :?: :?: :?:

Lika smo nasli...

nastavi, molim te, bas me interesuje...

 

ajde da se brzo oporavis.

 

PS. juce smo gospodja i ja malo bili do avale. ispostavilo se da su organizovali nekakvu trku sa biciklama, gomila likova sparta okolo. ja u podnozju stanem i pitam marsovca jel slobodno do gore i nazad, on kaze, samo napred, imas jos fore, obavesticemo mi ljude kad budemo zatvorili. ok, krenem ja nazad posle sat, sat i po, i pri spustanju umalo ne pokupim dva malca na bajsevima koji mi izletese iz krivine, a kao je jednosmerna ulica. zena se odsekla. izem ti organizaciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Vazno je da je sa tobom sve ok a motor ce da se sredi, to je najmanji problem.

 

Sta ste uradili liku i kako ste ga nasli?

PS ako je mnogo brutalno, molim te opisi mi na PP jako me zanima tok dogadjaja.

 

Ma opisi javno a ako bas neces onda i meni posalji PP. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 678 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Tako sam se iznervirao dok sam citao post, i dalje ne verujem kakvih budala ima. Hvala Bogu da si ti ziv i zdrav, a motor se da okrpiti. Kad budes slao onaj PP posalji i meni jedan. :wink: Brz oporavak ti zelim, pa da se opet vratis u sedlo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

piši šta bi s likom jako sam radoznao i šta ste se dogovorili, pazi zato što ovi iz osiguranja neæe da procene motor koliko je ustvari uništen tako da posle moraš da ih tužiš a to traje isplati se na kraju ali traje, tako da ti preostaje da iscimaš lika i da ti on da pare, kao tužiæeš ga zato što je pobegao i tako to, možda grešim ali mislim da ga treba žešæe istraumirati :x :x

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

PS. juce smo gospodja i ja malo bili do avale. ispostavilo se da su organizovali nekakvu trku sa biciklama, gomila likova sparta okolo. ja u podnozju stanem i pitam marsovca jel slobodno do gore i nazad, on kaze, samo napred, imas jos fore, obavesticemo mi ljude kad budemo zatvorili. ok, krenem ja nazad posle sat, sat i po, i pri spustanju umalo ne pokupim dva malca na bajsevima koji mi izletese iz krivine, a kao je jednosmerna ulica. zena se odsekla. izem ti organizaciju.

 

Mozda si mene cak mogao da pokupis, i ja sam se trkao i zamalo neki lik da me ubije u podnozju kad sam se spustao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Neverovatno je šta sve ljudi za volanom sebi dozvoljavaju... Nažalost, iz iskus'va znamo da je PRIRODNA reakcija krivca - ZAPALINSKI sa mesta nezgode! Baš nas zanima ŠTA ste se dogovorili sa vozaèem ako nije tajna i ako je u okviru zakona...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

reci slobodnioo sta si uradio sa majmunom sto te ajsno.....

 

 

nadam, se da si ga bar dobrano umlatio da mu na pamet vise nepadne da vozi kola a kamo li da se Qrci i bezi posle udesa...

 

 

sta reci ...brzo se ti nama oporavi ...

 

a kad smo kod avale

isti taj dan sam bila tamo sa FAMILIJOM

dobro da u 2 navrata nismo izginuli zbog pedalinera....:(

izlecu ko muve bez glave

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Samo nek si ti nama živ, a ozdraviæeš... Lik je furnuo jer se verovatno usrao od straha... Sada, kada su se rane ohladile, nadam se da te ne bole.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

Ma nismo ga tukli......Ja nisam ni video koji to auto bio.....U kolima je bio i moj drugar i jedva je ubedio lika da se vrate.Lik se usrao a inace moj stariji burazer ga dobro poznaje.....Oni su se vratili posle par minuta ali meni nisu smeli da kazu ko je to je sam bio u stanju da ubijem nekoga.....Da su mi rekli odmah ko je provereno bih ga izboo ili mu otvorio glavu nekom ciglom(Jer je ogroman i ima oko 130kila)Decko je skroz ok lik(bar tako kaze moj burazer)Ali se jednostavno usrao.....Zvala je njegova keva i sada treba cale da mi isprica sta su pricali....Kaze mi burazer da ce i on licno da dodje da me vidi danas.......

Jbg sta je tu je........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kikinda

I ja sam imao slicnu nezgodu prosle godine(skretanje bez migavca i gledanja u retrovizor),izderao oba lakta,oba kolena,malo ledja...

 

Oporavi se sto pre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Xe,ja sam se slichno "izuo",al' kolima.Lik daje levi,prestrojava se za skretanje u levo,pravi luk,a onda bezbrizno i '' bezmigavichno" ladno skrece u DESNO...

Imas raznih ljudi na ovom svetu...I uvek ce ih biti...( prem da nije na odmet po nekad se istresti na nekom od njih :lol: ).

Samo se ti brzo oporavi,sredi motor i nastavi sa voznjom.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Bitno je da si ti sada dobro, a ovo neka bude nauk ostalim mladim bikerima da u saobracaju obrate paznju na rastojanje, da ne bi slicno prosli!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja