Jump to content

Moto Zajednica

Neki ljudi naprosto nemaju mira!

Recommended Posts

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: BG

Veceras sam oko 22h na Terazijama, video scenu koja me je poprilicno sokirala, te sam istu morao da podelim sa forumom.

Drug i ja, krenuli u setnju do grada, i na putu ka odredistu za parkiranje, stojimo na semaforu kod Putnika;kad pored nas stanu dva momka sa skuterima; oba Keeway neki od 150 kuba(sto je i nebitno za pricu). I tako dok je drzao semafor, ja zagledam motorcice, kad vidim da desni lik vozi sa onim celicnim sinama koje vire iz cevanice desne noge, i koje su medjusobno opet spojene manjim sinama, iste one sa kakvim ljudi leze po ortopediji!!!

E sad, daleko od toga da je to licno meni zasmetalo, ili nesto slicno tome, vec sam posle tog prizora ostao bez reci par minuta usled utiska-koliko su neki ljudi spremni da idu daleko na sopstvenu stetu, i koliko nemaju mira.

Toliko od mene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

nije to nista. Moj cale je '80 vozio motor po snegu sa gipsom na lkevoj nozi od stopala do prepone. I svce to naravno na kontrolu kod lekara. Mozete misliti sta mu je lekar rekao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
desni lik vozi sa onim celicnim sinama koje vire iz cevanice desne noge' date=' i koje su medjusobno opet spojene manjim sinama, iste one sa kakvim ljudi leze po ortopediji!!!

[/quote']

 

Pa ako pametno vozi, manja je verovatnoæa da æe da se povredi nego da ide vozilom GSP-a, a automobil predpostavljam da ne može da vozi zbog noge...

 

Ali opet, šalu na stranu, mislim da bi trebao da miruje neko vreme :paper:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Spoljni fixator, tako se zove ta naprava sa sinama, sluzi za fixiranje odlomljenih krajeva kosti kod preloma (izvinite na maloj lekciji iz ortopedije)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: BG
Spoljni fixator' date=' tako se zove ta naprava sa sinama, sluzi za fixiranje odlomljenih krajeva kosti kod preloma (izvinite na maloj lekciji iz ortopedije)[/quote']

 

Hvala, da i o medicini nesto naucimo! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hehehe sprdajte se sprdajte nijedan od nas nema granica svi mi odje pricamo pazite se polako vidji ovoga vidji onoga, ko od vas zaista u toku voznje pomisli na ishta takvo i kolko je vas poshto poto posle svega dozvljenog udesi, problemi ,..... opet jedva cekalo povratak na motor il ga nije htjelo al cim ste sjeli sve ste zaboravili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
hehehe sprdajte se sprdajte nijedan od nas nema granica svi mi odje pricamo pazite se polako vidji ovoga vidji onoga' date=' ko od vas zaista u toku voznje pomisli na ishta takvo i kolko je vas poshto poto posle svega dozvljenog udesi, problemi ,..... opet jedva cekalo povratak na motor il ga nije htjelo al cim ste sjeli sve ste zaboravili?[/quote']

Odgovovor je Tochan!

AMIN

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Na ovogodishnjem reliju kroz Makedoniju, uchestvovao je momak iz Beograda koji nema desnu nogu. Tj ima protezu. Na motoru mu je pored ruchice kvachila, ugradjena i ruchica koja se koristi kao zadnja kochnica...

Momak je izvozao ceo reli bez problema, i ljudi koji su ga videli kazu da dok ne krene da sidje ili da se popne na motor, ne moze ni da se provali da ima veshtachku nogu...

 

Sve je mogutje , samo ako imash volju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
hehehe sprdajte se sprdajte nijedan od nas nema granica svi mi odje pricamo pazite se polako vidji ovoga vidji onoga' date=' ko od vas zaista u toku voznje pomisli na ishta takvo i kolko je vas poshto poto posle svega dozvljenog udesi, problemi ,..... opet jedva cekalo povratak na motor il ga nije htjelo al cim ste sjeli sve ste zaboravili?[/quote']

 

Moze da prica ko sta hoce ali Sparco je u pravu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ja nisam mogao chudom da se nachudim kad je 2003. na moto skupu u Boru doshao lik koji je vozio motor samo levom rukom,poshto mu je jelte desna bila amputirana do ramena :shock: .Lik levom daje gas,onda pusti ruchicu,pa kvachilo,druga,pa opet po gasu...

A koliko me secanje sluzi,vozio je FZR1000 EXUP...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100
Na ovogodishnjem reliju kroz Makedoniju' date=' uchestvovao je momak iz Beograda koji [b']nema[/b] desnu nogu. Tj ima protezu. Na motoru mu je pored ruchice kvachila, ugradjena i ruchica koja se koristi kao zadnja kochnica...

Momak je izvozao ceo reli bez problema, i ljudi koji su ga videli kazu da dok ne krene da sidje ili da se popne na motor, ne moze ni da se provali da ima veshtachku nogu...

 

Sve je mogutje , samo ako imash volju...

 

Mozes li da se setis koji je motor vozio,zato sto moj ortak iz kluba, Zvonko, dobrovoljac koji je na ratistu izgubio nogu malo ispod prepona, vozi ,odnosno, ne skida se sa svoje Yamahe TDM 850 i bio je ove godine na reliju u Makedoniji!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

Mozes li da se setis koji je motor vozio' date='zato sto moj ortak iz kluba, Zvonko, dobrovoljac koji je na ratistu izgubio nogu malo ispod prepona, vozi ,odnosno, ne skida se sa svoje Yamahe TDM 850 i bio je ove godine na reliju u Makedoniji!![/quote']

 

Nisam bila na reliju, ovo su mi preprichali prijatelji koji su uchestvovali, poshto su se svi odushevili momkom.Pokushatju da saznam koji je motor u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08
hehehe sprdajte se sprdajte nijedan od nas nema granica svi mi odje pricamo pazite se polako vidji ovoga vidji onoga' date=' ko od vas zaista u toku voznje pomisli na ishta takvo i kolko je vas poshto poto posle svega dozvljenog udesi, problemi ,..... opet jedva cekalo povratak na motor il ga nije htjelo al cim ste sjeli sve ste zaboravili?[/quote']

 

Isto kao kad neko padne..svi pricaju kako je trebalo da vozi polako..svi mi dobro znamo kako treba,ali nekad srce ovlada nad glavom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja