Jump to content

Moto Zajednica

Enduro trka na Fruskoj Gori

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Kula

Dana 15.10.2006 odrzace se enduro trka na Fruskoj gori.Organizatori su ljudi dobre volje iz Novog Sada.Obezbedjena je sluzba za merenje vremena i naravno sluzba prve pomoci ( za nedaj Boze).U subotu (14.10.2005) su treninzi u nedelju je trka.Vozi se reli sistem.Svaka dva minuta izlazi po jedan takmicar na stazu.Staza je dugacka oko tri minuta voznje (gas u patos).Voze se dve voznje , sabiraju se vremena i tako se odredjuje pobednik.U zavisnosti od broja prijavljenih takmicara bice odredjene klase.Kotizacija je 1000 din i osiguranje isto toliko.Sav prikupljeni novac ide u nagradni fond.Start trke u podnozju Ledinackog jezera.Kroseri i endurasi NAVALITE!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

U koliko sati poèinje, gde je taèno i da li neko ide iz BG-a ???

Ja bih išao u nedelju sa ortacima, samo da saznam detaljnije informacije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Kula

Nazalost su dva najveca dogadjaja za nas moto-cross i enduro amatere stavljena na isti datum.Enduro trka na Fruskoj Gori je pravi izazov a ujedno i poslastica za sve nas koji volimo voznju po prirodi dok je moto-cross trka u Horgosu (poznavajuci organizatora) verovatno jedan od najbolje organizovanih moto dogadjanja ove sezone.

Oni koji se odluce za Frusku Goru treba da znaju da su treninzi u Subotu a sama trka pocinje u Nedelju u 9 casova.Start trke je u podnozju Ledinackog jezera, koje ce te najlakse naci ako pitate nekog na izlasku iz Sremske Kamenice.

 

Oni koji budu zeleli da odu do Horgosa ce isto imati sta da vide.Puno takmicara ce doci iz susedne Madjarske a mislim i da su ucesce najavili i Hrvati.Organizator je pozvao i jednu ekipu iz Ceske koja ce biti zaduzena za animaciju publike (najavljen je salto u nazad na moto-cross motoru).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

E stvarno smo zemlja za posmatranje. Prvo godinama ne vidimo belog boga, a kamoli moto kros trke i sl. a onda ko za inat po dva savršena dogadjaja istovremeno. Da li je u pitanju loša koordinacija ili politika, ne znam, ali mi je krivo što æu jedan dogadjaj da propustim.

Ako ne budem radio u nedelju, verovatno idem na Fr. goru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Ja sam zainteresovan' date=' ako ima još neko ko bi išao sporije (oko 90kmh)[/quote']

 

De æeš brže starim putem :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Sad sam kontaktirao Copeta da napravimo team za Frusku Goru.....svaki covek treba. Koliko znam ima pomoci na stazi po pravilima. Oprema, infrastruktura, servis, corba....... eto sanse da se malo izadje u javnost.

 

Ja bih rado vozio da imam masinu al trenutno mrka kapa, al sam zato uz drugare.:) Osim ako neko nema 600ku u top formi da mu je vratim uzavrelog ulja:)

 

Sansa i da ponesem neku potkapu:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova

Zbog katastrofalnog stanja pravaca prema NS mislim da vam je bolje da iz Bg idete autoputem do Rume (oko 50 km),i zatim Ruma-Irig niz Iriski venac se spustate ka NS i dolazite pred Kamenicu.

Kilometraza je podjednaka,a put je neuporedivo bolji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ceh, moze taj tvoj KIWI i brze...video sam Minu na pravcu sa istom masinom, jedva sam je stigao sa mojom 600kom..... ::) Glumceva cvaja od 200ccm ima 5,6 vise konja od mog bivseg 600ccm ...pa ti vidi ?! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Znam, salim se malo, ali idealka 90.... I vazdusari od 600, 650 je idealka 100-120km/h...osim ako naš Dexter ne sedne na njega...onda se sve granice pomeraju :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Znam' date=' salim se malo, ali idealka 90.... I vazdusari od 600, 650 je idealka 100-120km/h...osim ako naš Dexter ne sedne na njega...onda se sve granice pomeraju :D:D:D[/quote'] Pa zato sam i uzeo 4cil... Opet ja i moja MALENKOS' :? Probaæu da dodjem na Frušku Goru sutra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja isto...od trke nema nista...ja hteo da sponzorisem deo jbg...kasno...al imamo vremena za sledecu godinu. Fali nam zadnja kramponka i jos 100 stvari...kasno za ozbiljnu pripremu..

 

Ja cu pokusati da dodjem makar na trku sutra, kad vec ne mogu da stignem na trening danas, pa ko bude od bjb ekipe vidimo se. Dex BTW sta si uzeo? (sorry za off)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Bio sam danas na Fruškoj Gori sa Joseph.B, Quasaarom, neka ekipa iz SM... Ne znam šta se tamo desilo. Organizacija... JAOJ. Ima li zvaniènih da izjavu nešto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mi smo imali malih problema sa odlaskom,....nazalost nije bilo do mene. Jel bilo lose aa DEX, STA SE DESSAVALO. CIM TI KUKASH MORA DA JE BILA PARADA FREAKOVA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja