Jump to content

Moto Zajednica

pomahnitali kufer

Recommended Posts

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Sva sreca pa je cela prica na kraju ispala smesna, ali evo sta se desilo. Bio do garaze da operem lanac, nesto cacko oko kofera i krenuo nazad kuci. Idem bulevarom, predjem preko neke rupe i cujem, bum krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr trasssss. Posto je iza mene iso drugar motorom pomislih najgore, zakocih i pogledah, kad nema mog kufera. Katapultirao se kada sam presao preko rupe, pao na zemlju i da: NABO SE NA USPUH audija 80. baja nije ni primetio, vec nastavio da vozi i da vuce moj kofer. Stigli smo ga i svukli kofer sa auspuha. Pogledajte na sta lici, za nepoverovati. ko da su ga hirurzi sekli.

 

CNQhx_dscn5536gs3.jpg

 

 

Sva sreca da je sve proslo tako. Nemam pojma kako sam dozvolio sebi da mi se to desi. Ali odmah sam pomislio, sta bi bilo da je umesto kofera naleteo neki bajker, kacigom na auspuh?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Ali odmah sam pomislio, sta bi bilo da je umesto kofera naleteo neki bajker, kacigom na auspuh?!?

 

Staaa, taj bi se naduvao kao besan, bio bi bombastik, ma ludilo brate.

 

Salu na stranu, ja bi taj kofer zakrpio gde treba i teraj dalje. Zavrsava posao i takav a pretpostavljam da nov nije jeftin.

 

Ako hoces da ga prodas pricaj koliko pa mozda da napravimo posao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: BG

 

Salu na stranu' date=' ja bi taj kofer zakrpio gde treba i teraj dalje. Zavrsava posao i takav a pretpostavljam da nov nije jeftin.

 

Ako hoces da ga prodas pricaj koliko pa mozda da napravimo posao?[/quote']

 

e nije to uopste naivna stvar da krpis kofer.... jer onda nema atest za brzinu... i ko zna sta moze ad se desi pri velikoj brzini.... na autoputu da izgine neko nedaj boze.... jeste da nov nije jeftin.... ali bolje bez kofera nego sa bombom iza ledja......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Meni je uskoro rodjendan i ne pravim UOPŠTE pitanje oko male rupice na koferu... Poklonu se u zube ne gleda :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

 

Salu na stranu' date=' ja bi taj kofer zakrpio gde treba i teraj dalje. Zavrsava posao i takav a pretpostavljam da nov nije jeftin.

 

Ako hoces da ga prodas pricaj koliko pa mozda da napravimo posao?[/quote']

 

e nije to uopste naivna stvar da krpis kofer.... jer onda nema atest za brzinu... i ko zna sta moze ad se desi pri velikoj brzini.... na autoputu da izgine neko nedaj boze.... jeste da nov nije jeftin.... ali bolje bez kofera nego sa bombom iza ledja......

 

eto i posle pricamo price svi sa koferima vozimo miiilion na sat , a u prispektu za kofere vece zparemine pishe ne voziti preko 120 eto sve preko 120 ne vazi atest niti sigurnost niti ishta eto neka sam rekao svashta gadjite me paradajzom gadjite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: BG

Meni se ovo desilo dva puta. Prvi put na ibarskoj magistrali i na svu srecu sve se dobro zavrsilo kofer je odleteo na neku njivu tako da nije bilo vece stete. E sad, umesto da isti zamenim ja ga operem i opet nastavim da vozim. Posle par dana kofer opet otpadne ovaj put u gradskoj voznji i lepo se zakuca nekom tipu u zadnji tocak. Sta cu, izvadim stvari strpam ispod sedista a kofer prosledim u smece. Sledeci kofer cu lepo da prisrafim za nosac. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja