Jump to content

Moto Zajednica

Servis za HYOSUNG u Beograd-u

Recommended Posts

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Dakle posto sam vlasnik jednog HYOSUNG-a danas sam zvao KART-IN iz Panceva na broj telefona iz garantnog lista i na telefon mi se javila neka devojka i kad sam pomenuo da mi treba KART-IN rekla:"Ta firma vise ne postoji...i onda tu,tu,tu..",sta reci! Moj sledeci korak je bio Googlanje i tu nadjem neki MOMA COMPANY Zemun na cijem sajtu pise da rade HYOSUNG-a i servis i prodaju,okrenem javi mi se serviser ljubazan decko kaze mi to vise ne radimo do skoro smo radili lakse servise (ulje,filtere,...) a sad vise ni to,objasni mi da su oni bili samo dileri za KART-IN na teritoriji Beograda i kaze ima u Balkanskoj neki servis koji sad radi HYOSUNG-a medjutim nema pojma kako se zove ni koji je broj telefona,kaze cuo je od nekog lika koji je do skoro servisirao motor kod njih pa presao u Balkansku!

 

ZNACI Mene zanima jel zna neko nesto vise o tom servisu (telefon,tacna adresa,itd),ili ima iskustva sa njima!

 

Ili ako ne preporucite nekoga ko radi HYOSUNG-a!

 

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Ja sam ga vozio kratko i prodao ga bas zbog tih problema. Inace je motor odlican. Za redovan servis ti ne treba nikakav specijalni majstor, a ni za vece kvarove( nedaj boze) problem je samo za delove, a svaki majstor moze da ga popravi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Vozio sam ga bukvalno mesec dana, tako da ni servis nisam radio, ali probaj da nadjes na netu neko uputstvo za odrzavanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: vfr rc36

U Pancevu je Milan Kanacki koji je bio ovlasceni serviser za hyosung, dobar je majstor i mislim da jos uvek dosta tih motora on odrzava. Telefon 063303558

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ja sam video jedan kod Saleta u Beloj crkvi, radio je generalnu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Posto sam resio da sam uradim servis (zmena ulja i svecica) na mom Hyosung-u GT250 i dosao do informacija koje ulje i svecice  koristiti ostaje mi samo da nadjem koji filter ulja se koristi odnosno koja mu je oznaka i gde ima da se kupi!

 

Dakle moje pitanje je:

 

KOJA JE OZNAKA FILTERA ZA ULJE NA HYOSUNG-U GT250 I GDE IMA DA SE KUPI?

 

 

Unapred HVALA!

 

P.S.

 

Posto sam trazio svuda po netu snimljenu demonstraciju menjanja ulja i filtera za GT250 (nasao sam samo za GV250,i znam da cete mi reci da je to isto ali necu za GV hocu za GT i tacka) ali bez uspeha resio sam da kada ja budem radio servis sve lepo snimim i okacim u rubrici "SAM SVOJ MAJSTOR" u nadi da ce nekome kao sto sam ja pomoci da se snadje!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: between earth & sky
  • Motocikl: Aquila 650 custom

@davidoff

... da rezimiram, ustvari da napljujem "KART-IN" iz Pančeva  >:(

Dakle, još prošle godine firma nestala u vidu magle ! ??? U toj radnji sada je neka (čini mi se) pečatoreznica. Ni telefona, ni nove adrese, otišao čovek bez traga & bestraga a ko je pazario motor i hoće servis, deo, ... garant.rok itd  može ili "uradi-sam", "snađi se" ili da čeka "malo sutra".

 

Ja sam prošle zime hteo da odradim servis na 15k i kupim neke delove. Servis sam odradio sam; saznavši ovo gore navedeno obratio sam se mejlom Richardu (J.Koreja) čovek hoće da pošalje delove ali samo u okruženju. Nikako Srbija, kaže: "Carina - prevaranti, uvoznik takođe", sve i svašta nagrdio vezano za Srbiju. Nakon toga naručim delove direktno od njega za Makedoniju, platim PayPal_om i stiglo sve za 5 dana. E sad, carina je bila nekih 15%, ovih dana treba Makedonac da mi to prenese 'vamo.

Sve što ti treba, pitanja, saveti piši na richardhyosung@yahoo.com

ili id na:

HYOSUNG

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Hvala momci PUNO! Vidim da nisam sam u ovome pa kad nas vec ima i kad smo vec u sitaciji u kakvoj jesmo hajde da se udruzimo pa narucujemo delove zajednicki tj. da napravimo nekakav kontakt izmedju sebe pa da saradjujemo,delimo iskustva,savete,mozda se okupimo,druzimo,itd.

 

Ko je za neka posalje PM ili mail na std@beotel.net!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

@davidoff

... da rezimiram, ustvari da napljujem "KART-IN" iz Pančeva  >:(

Dakle, još prošle godine firma nestala u vidu magle ! ??? U toj radnji sada je neka (čini mi se) pečatoreznica. Ni telefona, ni nove adrese, otišao čovek bez traga & bestraga a ko je pazario motor i hoće servis, deo, ... garant.rok itd  može ili "uradi-sam", "snađi se" ili da čeka "malo sutra".

 

Ja sam prošle zime hteo da odradim servis na 15k i kupim neke delove. Servis sam odradio sam; saznavši ovo gore navedeno obratio sam se mejlom Richardu (J.Koreja) čovek hoće da pošalje delove ali samo u okruženju. Nikako Srbija, kaže: "Carina - prevaranti, uvoznik takođe", sve i svašta nagrdio vezano za Srbiju. Nakon toga naručim delove direktno od njega za Makedoniju, platim PayPal_om i stiglo sve za 5 dana. E sad, carina je bila nekih 15%, ovih dana treba Makedonac da mi to prenese 'vamo.

Sve što ti treba, pitanja, saveti piši na richardhyosung@yahoo.com

ili id na:

HYOSUNG

 

 

 

 

Cini mi se da su malo jaki sa cenama obzirom da neke od ovih delova mozes nabaviti u Sloveniji za simbolicnu razliku ([ftp=ftp://http://www.saplex.si/]http://www.saplex.si/[/ftp]) a na one cene na sajtu dodajes ~50$ za troskove prevoza i dobijas cifru od nekih 200e za fabricki auspuh recimo sto je JAKO puno za te pare mozes da kupis LeoVince ili Akrapovic! Jedina prednost je sto imaju sve delove sto nije slucaj sa prodavnicama u Evropi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hyosung gt250r, Cf moto e charm

Probaj na tel 063/247-650, oni su ih uvozili pa im je ostalo puno delova, a ako oni nemaju jedino preko neta, ebay ili tako nesto.

Ovi su iz Beograda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja