Jump to content

Moto Zajednica

Za nepoverovati!

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ljudi hvala svima na komentarima, ali ne mislim da je poenta da sada idemo i bijemo radnike Rohe-a...Shta je bilo bilo je...Jbg jeste skot i jeste uradio to shto je uradio, ako ga je i trebalo tutji to je trebalo uraditi tad kad se sve izdeshavalo...Sad vishe nema smisla.

Ne bih da potstichem mrznju, napisala sam shta se desilo chisto da bi i vi ostali bajkeri znali kakvih sve kretena ima u gradu i shta sve moze da nam se desi u gradu...Za mene je ovo bilo neverovatno...

 

Mislim da moze samo da bude gore ako neko nekog prebije, a nikako bolje...a i kakvu tje sliku ljudi onda imati o bajkerima? Idu i svete se, biju ljude..OK jeste on kriv i treba ga nauchiti pameti, valjda je zapamtio neshto od onoga shto sam mu ja rekla to veche...

 

:antiwar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Auuu, brateeeee. Da li je ovo moguæe što èujem!!!!!

Jel si mu zapisala broj, da ga nadjemo i olupamo i njega i kombi.

Toliko mi je skoèio pritisak da ne verujem.

Trebala si da lepo prilegneš ispred njega na ulicu da ne može da prodje, i da zoveš pandure i da kažeš da te je udario. A posle na sudu da daš iskaz da te je udario namerno i pritom pretio, psovao...

 

Uh, i dalje ne verujem... :evil: :evil: :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Trebala si da lepo prilegneš ispred njega na ulicu da ne može da prodje' date=' i da zoveš pandure i da kažeš da te je udario. A posle na sudu da daš iskaz da te je udario namerno i pritom pretio, psovao...

 

Uh, i dalje ne verujem... :evil: :evil: :evil:[/quote']

 

Ovo je prava stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

A mogu da se kladim da je bio i cirke obzirom na to kako se ponašao, a kazna za pijanog vozaèa koji vozi na putni nalog za firmu je mislim oko 100.000 din...

Trebala si da uzmeš zakon u ruke, bolje nego da si mu nabrojala celu familiju drugo i treæe koleno unazad, i slomila ceo kombi.

Sve to manje košta, od drkanja sa zakonom, pa da vidiš posle, bio bi manji od makovog zrna, i koèio sledeæi put na žuto...

Tvoja nesreæa u sreæi je što nisi slomila ni mali prst, jer bi onda mogla i krivièno da ga goniš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

STRASNO!!!

Mina svaka ti cast na hrabrosti!!! Licis mi pomalo na mene, ono kao tebi se uvek desavaju neverovatne stvari :?

 

Uffff bas sam popizdeo, zamisljam npr sebe kad budem isterao glanc nov motor na ulicu sledecu sezonu i tako nesto da mi se desi neznam ni sam kako bih tog trenutka odrejagovao, jbt pa lika sam ispresavijao sto mi sedi na haubi od kola a 2 put sam ga opomenu sa prozora i kad sam siso dole palo branje usiju a za ovako nesto neznam kako bih odreagovao a sto bi bilo najgore posle bi ja bio kriv, jooooooj evo opet mi skocio pritisak, Mina samo nam se ti drzi oni to tebe samo hoce da nateraju da zamrzis motore ali nedaj se uz tebe smo :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

totalno NE MOGU DA VJERUJEM sto se tebi desilo... s obzirom na to da sam sad planuo dok sam citao, ne znam sto bih bio u stanju da uradim u tom trenutku... al mislim da se kasnije nebih kajao, kad me pusti afekt naravno.

tebi svaka cast na hrabrom potezu, a tom liku samo zelim da nikad vise to ne uradi, jer ce nalecet na nekog ko ce mu glavu otvorit kacigom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

E zao mi je sto sam se tek sada docepao interneta, inace i ja bi se prijavio za ekipu za ROHE. Mislim da nije resenje ubiti gada nego treba porazgovarati sa poslodavcem.

 

 

Mina, drago mi je da si nepovredjena, sto se tice 3 na 1, ja sam ranije nosio podebeli lanac i poveliki katanac, ne za zakljucavanje naravno, i jednom prilikom su bi neka tri "bandita" dobacivali iz kola i hteli da se biju. Kad sam iz sedista izvadio sredstvo za zastitu, samo su zaskripale gume i odose.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Ima li neki advokat medju nama koji bi mogao zvanicno da poseti firmu i porazgovara sa vlasnikom ili nekim ko ima uticaj? Mislim da bi na taj nacin mogli nesto da uradimo, barem da im damo do znanja ko i sta radi sa njihovim vozilima.

 

Ako to ne uradimo onda je jasno da ce sutra on isto uraditi nekom drugom motoristi, mozda ponovo nekome od nas, jer je prosao nekaznjeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ne daj se Mina,pa stvarno kako nelijecu na tebe ti retardi!?Strasno!!!

 

Ja mislim da bi trebalo liku malo ispraviti rebarca,ali u nekoj civilnoj varijanti,tako da ne moze da optuzi motoriste,a da on bude plavicast!?

Ali definitivno treba obavjestiti firmu koga ima za volanom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Mina , mogu misliti sta ti je sve rekao debil i sta si ti njemu.Naravno , ja bih ga mozda pratio(svojim scootom) sacekao da izadju i malo isekao gume , malo izgulio farbu , pa malo slucajno pao kamen na krov i tako.Desilo bi se mnogu malera njemu toga dana da bi zapamtio i shvatio moron kako treba da se NEponasha. Neko rece da ke mozda bio pijan.Ne mora biti pijan da bi bio konjina.Takvih sto mirno i slobodno setaju ulicom ima milion i uopste nisam iznenadjen sto ti je to uradio. Trebalo je nekog da nazoves pa da dobije batine koje ce da pamti.Dosta je popustanja.Nije taj progutao svoje zube pa se nikada i nece smiriti. Ako vec dodje do frke i ako hoce da te neki bimez bije, ako ne mozes da uteknesh, ako morash da ga udarish da bi se odbranila , nemoj da ga sutirash u jaj. i u glavu, vec ga sutni koliko god mozes jace u koleno. I begaj..hehe pozdrav :)

 

PS bilo bi korisno kada bi mogla da nosish fotoaparat sa sobom , slikash magarca i njegov kombajn i sve ti je dallje jasno ! Internet je cudo.......hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

Mina dobar savet i veruj da je funkcionalan .

na guvernali pored km sata ulepi fiksiraj malu kuticu koja ti je u svakom trenutku pri ruci u nju stavi par parcica keramike najbolje od svrcice i kada ti se desi tako nesto uzmi i sikni mu u soferku pa neka se j... posle

svi mi imamo takve susrete na putu i uglavnom prodju nekaznjeno a trebalo bi da zapamte idijoti sa kime nemogu da se zajebavaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja