Jump to content

Moto Zajednica

Za nepoverovati!

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Vratjam se sinotj iz Zarkova, oko 9 sati uveche, i izlazim na Adu, na semaforu crveno svetlo, kolona automobila odavde do Amerike...Provlachim se izmedju kolone lagano i naravno izbijam prva na semafor tachno ispred srebrnog mini kombija [sluzbeni, Rohe firma].

Na semaforu i dalje CRVENO svetlo, peshacima zeleno.Odjednom osetjam udarac u moju levu stranu i pochinjem da se prevrtjem na desno, jedva zadrzavam motor da ne padne i tako iskrivljena na desnu stranu sa motorom na pola metra od zemlje, okretjem se da vidim shta se desilo...

Chovek iz kombija je malo dodao gas i udario me! namerno! Poshto sam potpuno iskrivljena na desno i vetj s mukom drzim motor, i razmishljam da li da ga pustim da padne, jer ne mogu da ga ispravim od automobila koji me udario...govorim choveku u kolima da se pomeri malo u rikverc kako bih ispravila motor...A on meni na to "Shta ti koji qrac hotjesh, jesi prvi na semaforu, to si hteo, vozi sad bajkeru da te vidimo!" ... Vetj pochinjem opasno da pizdim [izvinjavam se na rechniku] i pochinjem da se derem na lika da pomeri kola u rikverc [na izmaku sam snage shto se tiche drzanja motora u tom polozaju].Ali lik i dalje ne odustaje, nego me psuje i vredja i ponavlja "Vi bajkeri stalno se gurate u prve redove, vozi sad, shta si se ukochio..." . Dechko/chovek je naravno mislio da sam mushko i pored mog silnog urlanja na njega...Pali se zeleno svetlo, ja ne mogu da krenem jer sam skoro na zemlji, a on opet ne moze od mene da krene...Pravi se haos na raskrsnici [hvala bogu pa ima 4-5 traka tu] ljudi pochinju da trube, da psuju...Ja vetj psujem i nabrajam mu familiju i pokushavam da ischupam mobilni telefon iz dzepa da zovem "pojachanje", jer da sam mushko do tad bih vetj pustila motor da padne i njega izvukla iz kola i skakala mu po glavi :twisted:

U svom tom haosu lik taj lik mene nekako zaobidje. za milimetar mi promashi nogu i pun gas ka sajmu...Ja konachno ispravim motor, ruke su mi vetj popucale, a znoj me oblio...I pojurim za njim.Sad svi znate kako tu ljudi voze 3 trake, svi jurcaju...Pratim ga, vozim u sredjnoj traci iza njega, nabijena mu u rep sa upaljenim DUGIM farovima :twisted: i chekam svojih 5 minuta da mu j... sve po spisku...

U jednom trenutku vetj negde kod sajma smo bili, kolona usporava, najbrza traka prazna i ja se prestrojavam u nju i vozim paralelno sa ovim debilom koji otvara prozor i mrtav ladan me pita "Jel imash nekih problema BAJKERU?" ... Htela sam da ga ubijem u tom trenutku...i tako smo mi vozili paralelno jedno 3-4 minuta i drali se jedno na drugo...pritom je on mene najstrashnije izvredjao, i tek tad provalio da sam zensko...i onda je i na konto toga pocheo da me psuje i vredja... E kad mi je rekao jednu uvredu [mnogo vulgarno netju napisati ovde] , puko mi je film, fitilj izgoreo do kraja i samo sam malo pustila gas, pribila se u njega i onda mu pesnicom [hvala rukavicama sa karbonom :lol: ] odvalila retrovizor iz sve snage...I produzila dalje...

 

Nisam mogla da se smirim narednih pola sata...Nije mi jasno kako neko moze da bude toliki skot!?! Da te namerno gurne na semaforu!!??I da mu je sve to krajnje normalno!! I josh sam ja kriva [po njemu].

Juche sam stvarno pozelela da sam mushko, jer pored njega u kolima su bila josh 2 lika, da je bio sam, verovatno bih ga izvukla iz kola ali protiv 3 ne mogu...A i zao mi je shto nisam uspela mobilni da uzmem i da pozovem u pomotj drugove [bajkere] ...

 

Jbg raspisah se, smorih vas...al i dalje sam besna i morala sam da napishem ovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Mina, krivo mi je što si imala susret sa idijotom koji te je iznervirao. Ipak, ne mogu da se otmem utisku da bi bilo fenomenalno da (kao u jednom od delova Rambo filmova) poèneš da lupaš recke na rezervuaru, za svaki retrovizor koji rokneš. Mina, ti si pravi primer da neko ne mora da ima k*r*c da bi imao muda. Skidam ti kapu, i èastim piæem èim se budemo videli!

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Kako uvek tebi!!! :shock:

Jebote,chitam post i dodje mi da ubijem idiota! Mamicu mu kretensku...Eee,neka si mu odvalila njegov jeb.. retrovizor,seljachina retrovizorska i kombijevska! :bokser: :bokser: :bokser:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Bolje da nisam ni citao post... samo mi je skocio pritisak :evil:

 

Nadam se da te je taj odvaljeni retrovizor barem malo smirio jer je za tako nesto lik zasluzio :bokser: :axe: :nosila:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Svaka ti cast sestro slatka! Uradila si pravu stvar! Jedina ''lepsa'' stvar koje bi se setio je ''ogreb'' kljucem po citavom boku. Vise ''boli'' od retrovizora, a kosta.......samo treba probiti do lima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS
puko mi je film' date=' fitilj izgoreo do kraja i samo sam malo pustila gas, pribila se u njega i onda mu pesnicom [hvala rukavicama sa karbonom :lol: ] odvalila retrovizor iz sve snage...I produzila dalje...

 

....A i zao mi je shto nisam uspela mobilni da uzmem i da pozovem u pomotj drugove [bajkere] ...

 

...Jbg raspisah se, smorih vas...al i dalje sam besna i morala sam da napishem ovo.

 

Stvarno, vec imas uvezbane pokrete...Svaka cast! :prayer: :prayer:

 

Nisi nas smorila, ne mogu da verujem da se ovako nesto dogodi! :shock:

 

U svakom slucaju...smiri se...popij kafu...neki energy drink ( za sledecu akciju :D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Da mu nisi razbila retrovizor, mogli smo da kontaktiramo firmu ROHE i da im isprièamo kako se ponašaju njihovi ljudi. Moj drug radi tamo kao jedan od ozbiljnijih menadžera i mogli smo da mu napravimo pravi košmar. Ovako, ROHE æe da kupi nov retrovizor (isuviše mala stavka za njih da bi se zamarali kako je došlo do lomljave istog), a debil je i dalje za volanom službenog vozila... :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pa pokusaj onda da saznas preko svog druga menadzera ko se to tacno po firmi hvali da je oborio bajkera na semaforu, cenim da bi bilo korisno imati takvu informaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Nista lepo se svi skupite i otidjite do Rohe i lepo im se na.bite majke, tj lepo razgovarajte sa sefom voznog parka. Objasnite da se radi o volzilu sa sledecom tablicom i slomljenim retrovizorom, tako te nemogu optuziti da si im ti slomila retrovizor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
puko mi je film' date=' fitilj izgoreo do kraja i samo sam malo pustila gas, pribila se u njega i onda mu pesnicom [hvala rukavicama sa karbonom :lol: ] odvalila retrovizor iz sve snage...I produzila dalje...

 

Draga Mina,

sledeci put probaj nogom a ne rukom po retrovizoru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd

Posto ti se ovo cesto desava, saznao sam citajuci postove, mislim da bi najboljei najbezbednije po tebi bilo da pri sebi stalno imas nek sprej da obelezis gada a onda se mi sakupimo, savatamo gada i bum..tres..duf!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Mina, citam tvoj tekst i nerviram se, onda dalje komentare i smirujem se, cak i nasmijem.

J.b.g., izgleda da je tako medju dobrim drustvom.

 

No, niko ti ne postavi pitanje: odakle tebi pravo da izbijes na celo kolene? Strasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Citam i pritisak mi raste na 200!!!!!!!!!!! Nisam ni procitao do kraja a trebala si da mi vidis grimasu na licu....daj batali te tako realne opise roknuce neko nekoga u kombiju ni krivog ni duzznog.

 

Bozze kakav primitivizam..... :(

 

Dobro je na kraju. Treba da skupljamo te retrovizore za izlozbu za par godina.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo obecavam pred svima, da ako mi date podatke od coveka, oticicu da ga odvalim od batina! Sam!

 

Ne mogu da se setim kada sam se poslednji put ovako iznervirao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
Da mu nisi razbila retrovizor' date=' mogli smo da kontaktiramo firmu ROHE i da im isprièamo kako se ponašaju njihovi ljudi. Moj drug radi tamo kao jedan od ozbiljnijih menadžera i mogli smo da mu napravimo pravi košmar. Ovako, ROHE æe da kupi nov retrovizor (isuviše mala stavka za njih da bi se zamarali kako je došlo do lomljave istog), a debil je i dalje za volanom službenog vozila... :evil:[/quote']

 

I debil jos "vise voli" bajkere!

 

Nista lepo se svi skupite i otidjite do Rohe i lepo im se na.bite majke' date=' tj lepo razgovarajte sa sefom voznog parka. Objasnite da se radi o volzilu sa sledecom tablicom i slomljenim retrovizorom, tako te nemogu optuziti da si im ti slomila retrovizor.[/quote']

 

Ako vec volite da gajite neprijatelje ovo je veoma pametno resenje. Jedino je steta ako zbog takvog jednog pogine neki bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Uhh sta bi dao da se sazna ko je da mu se grupjno na.ebemo ke.e....

Stvarno ima raznih debila treba se cuvati... :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd

Kako ne bi ostalo "mrtvom slovo na papiru" predlazem da me kontaktira, preko privatne poruke ili drugacije , svako ko zeli da podje sutra sa mnom do ROHE-a. Taj skot moze nekoga ozbiljno da povredi, ocigledno je samo pitanje vremena, a mene su ucili da je napad najbolja odbrana. Mogu da podjem i sam, ali ne znam koliko ce njih da bude. Nista ne treba prepustiti slucaju. Javite mi se, pa da im se "nacestitamo mile nove godine" Ozbiljan sam i trenutno jako ljut!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Svaka cast Milance, isao bih ja s tobom ali mi skupa karta a i nemam vise odmora. Valjda ce neko od forumasa da se javi. Netreba se ici tuci nego samo da se ljudi upozore na ponasanje njihovih vozaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Baranda

Eee ljudi, ajmo ako se ubuduce ovako nesto desi, da zapamtimo Reg.broj auta, pa ga nadjemo i nalupamo ko p*c*u...Mina, de bas na tebe da naleti, da su naleteli na mene....sad bi imali rezervisana tri mesta u urgentnom.....

j*b*mti IDIOTE.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Hrvatska

Èestitam ti Mina, ti si moj IDOL.. pokazala si odluènost i hrabrost na kojoj bi ti mnogi muškarci morali zavidjeti!

 

Ne mogu vjerovati da postoje kreteni, koji su u stanju iæi namjerno udarati motoristu na cesti! Uradite nešto, organizirajte se, ova budala mora požaliti zbog svojeg postupka! O tome trebaju saznati i njegovi šefovi, kao i prometna policija!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja