Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto Passion 11-15.3.2009

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

moja je greshka shto sam se ukljuchio u temu koja nije za nas siromashne(u materijalnom smislu)..naravno da onaj ko izdvoji 15 000e nece razmishljati o odrzavanju..izvinjavam se josh jednom bogatima..drago mi je da vas bogate zasmejava nasha tipicna socijalna pricha..smeh je zdrav..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ma stari ne znas ti sta je veselje, kad ti crkne imobilizer na autu i ti nemozes da ga upalis, al zato spretnom lopovu treba 10 sekundi da ga odveze. Pa kad ti serviser kaze 500eura + ruke, za stvar koja ne sluzi nicemu, pocnes da proklinjes sve redom s Teslom i Edisonom na celu. Low tech je zakon  ;D

post-3674-12879025735093_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

izvinjavam se svima na forumu shto nisam bogat i shto moram da vozim motor star 21 god bez elektronike.

 

Nemojte ljudi vise sa tom patetikom. Ko god uopste vozi motor ne spada u red siromasnih. A kad kucate ovde, znaci da imate i internet vezu i kompjuter i kucu odakle to kucate. Manite se vise sormastva i jadosti. Za to vam je onaj mrtvi "pescanik". Kako ide ono reklama "ako vam je dobro onda nista".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ima ovde svakakvih a to da siromasni nisu ovde jer imaju internet, u 21 veku smo, to moze na srecu svako da priusti, a za motor 20 godina star zaljubljenici odvajaju od usta, jer ih vise takvih znam, jer su pravi bajkeri u dusi, a nema pas za sta da ih ujede, pa cekaju ko ozeblo sunce da im padne hiljadarka da natoce 10 kila corbe da malo prozuje.

 

Nazalost zemlja nam nije u najsjajnijem stanju.

 

Daklem, moj drugarski savet, da se manemo ovih nepotrebnih prica, i idemo dalje s temom....;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

Daklem, moj drugarski savet, da se manemo ovih nepotrebnih prica, i idemo dalje s temom....;)

 

Bas tako, samo sam ja to rekao malo drugacije. Inace 8% ljudi u Srbiji ima internet  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Daklem, moj drugarski savet, da se manemo ovih nepotrebnih prica, i idemo dalje s temom....;)

 

Bas tako, samo sam ja to rekao malo drugacije. Inace 8% ljudi u Srbiji ima internet  ;)

 

Balkan brate, Balkan. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Daklem, moj drugarski savet, da se manemo ovih nepotrebnih prica, i idemo dalje s temom....;)

 

Bas tako, samo sam ja to rekao malo drugacije. Inace 8% ljudi u Srbiji ima internet  ;)

 

Au, grozno..moram priznati prrocenat je porazavajuci zaista ako je info tacan...

 

Mislio sam na grad doduse u opasci, ali da smo jadni jadni smo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Inace 65% domacinstava ima kompjuter a 40% njih koristi internet bar jednom mesecno...Ovo su zvanicna istrazivanja od prosle godine tako da onih 8% pada u vodu naravno  ;D

 

Izvnjavam se na off-u...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

Inace 65% domacinstava ima kompjuter a 40% njih koristi internet bar jednom mesecno...Ovo su zvanicna istrazivanja od prosle godine tako da onih 8% pada u vodu naravno  ;D

 

Izvnjavam se na off-u...

 

Druze evo ti neki link samo o pismenosti u Srbiji. A da 40% zna da koristi internet mi bi bili Lihtenstajn jebote.

 

http://www.differentia-nis.org/forum/obrazovanje/nepismeni-u-srbiji/

 

evo ti isto to samo na ble 92

 

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=118405

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Inace 65% domacinstava ima kompjuter a 40% njih koristi internet bar jednom mesecno...Ovo su zvanicna istrazivanja od prosle godine tako da onih 8% pada u vodu naravno  ;D

 

Izvnjavam se na off-u...

 

Druze evo ti neki link samo o pismenosti u Srbiji. A da 40% zna da koristi internet mi bi bili Lihtenstajn jebote.

 

http://www.differentia-nis.org/forum/obrazovanje/nepismeni-u-srbiji/

 

evo ti isto to samo na ble 92

 

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=118405

 

Bicemo sigurno ko Lihtenstain ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Inace 65% domacinstava ima kompjuter a 40% njih koristi internet bar jednom mesecno...Ovo su zvanicna istrazivanja od prosle godine tako da onih 8% pada u vodu naravno  ;D

 

Izvnjavam se na off-u...

 

Druze evo ti neki link samo o pismenosti u Srbiji. A da 40% zna da koristi internet mi bi bili Lihtenstajn jebote.

 

http://www.differentia-nis.org/forum/obrazovanje/nepismeni-u-srbiji/

 

evo ti isto to samo na ble 92

 

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=118405

 

Bicemo sigurno ko Lihtenstain ;D

 

Nije samo u Srbiji vec i u okruzenju.Balkan brate balkan. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Da ne bih ja mnogo palamudio idite na ovaj link:

 

webrzs.statserb.sr.gov.yu/axd/dokumenti/ict/2008/Naslovna/ICT2008S.pps

 

To je zvanicni podatak, doduse ja sam malo preterao. 40,8% domacinstava u Srbiji ima kompjuter a 33% koristi internet...

 

A onih 3,45% nepismenih verovatno spada u ove sto ne koriste racunar...

 

Toliko od mene  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Nećete mi zameriti što pitam ali mi ovaj rezervoar na gladijatoru ne deluje baš vrhunski ispoliran? Primećujem dosta sitnih ogrebotina na laku ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd

Naravno da necemo  ;D, jer nismo mi ni polirali ;D ;D ;D. Takav je dogovor napravljen, da ga mi uradimo a drugi da ga izlakira.Ne pitajte me zasto, jerbo neznam ni ja. Tako da nismo odgovorni za taj deo. A mislim da je vreme bilo bitan faktor jer je bukvalno uradjen pa i izlakiran dva dana pred sajam, tako da verujem da je poliranje ispastalo, jer ga je trebalo sklopiti itd.itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Ahahahahahahahahahhahaha  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D gledam sad neshto o sajmu na Koshavi...i vidim Shejtana koji namrgodjeno sheta kroz halu....hahahahahahahah....legenda...od svih,njega kamera ili aparat uvek uhvate.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ahahahahahahahahahhahaha  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D gledam sad neshto o sajmu na Koshavi...i vidim Shejtana koji namrgodjeno sheta kroz halu....hahahahahahahah....legenda...od svih,njega kamera ili aparat uvek uhvate.... :)

 

Pa kad sam lep ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja