Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto Passion 11-15.3.2009

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

takodje cestitam i potpuno mi je bliska emocija...

samo ja znam kroz koji pakao prolazim ;D dok cekam

odgovor na zahtev za kredit...ti si imao kao

sto rece neponovljiv dan.bravo!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

Zene ni neznaju kakav se dobar orgazam dozivljava na motoru. Siguran sam da ces imati puno Zorica na tom lepom motoru.

nikad ne bih rekla da si iz PA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: BEOGRAD 011

hvala svim kolegama na cestitkama, fino ste vi neko drustvo ovde...

 

Sto se slika tice idem danas ponovo, moram da odnesem pare za auspuh, i nosim aparat...

 

@Acim pa nije 14 ali je vrlo blizu ali veruj mi da ne zalim ni dinara, nocas sam spavao kao beba, veruj mi...

 

@Duke nije ostalo ni za gorivo ni za registraciju ali su se javili neki prijatelji i rodbina pa sam dobio beskamatnu pozajmicu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Је ли, Карађорђе, да не испадне да нисмо питали: је л' можемо да ти се потпишемо маркером на мотору? Ништа неприлично, само иницијали, монограм или слично...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

@Acim pa nije 14 ali je vrlo blizu ali veruj mi da ne zalim ni dinara, nocas sam spavao kao beba, veruj mi...

 

Ako si :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pozdravi Zoricu, reci joj da ce dobije fotke na mail, a hvalila se da je prodala motorce , eto slucajnosti.

 

Cestitam za masinu;) Da je vozis u zdravlju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Pozdravi Zoricu, reci joj da ce dobije fotke na mail, a hvalila se da je prodala motorce , eto slucajnosti.

 

Cestitam za masinu;) Da je vozis u zdravlju.

    OK Marko, a sad slike...ili si stvarno otvorio novu temu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Pozdravi Zoricu, reci joj da ce dobije fotke na mail, a hvalila se da je prodala motorce , eto slucajnosti.

 

Cestitam za masinu;) Da je vozis u zdravlju.

 

Daj bre da vidimo tu Zoricu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Bio je i vaš novinar danas na sajmu, imao tu privilegiju da na isti uđe pre 11 sati, sedma sila je čudo :) Uz tu privilegiju ide i besplatan ulaz i besplatan parking i naravno naduvene noge :)

 

Šalu na stranu, sajam je stvarno fantastičan u odnosu na prethodne godine! Veliki je prostor a opet ispunjen, slobodnog prostora ima taman koliko treba čini mi se za ratliku od prethodnih godina kada kada je sajam bio zajednički i motori bačeni skroz u drugi plan! I profil posetioca je drugačiji, retkost je bila čuti smešne komentare a najčešće su ljudi dolazili i tačno znali šta hoće!

 

Motora ima od sorte što bi se reklo i ponuda je fantastična! Za onoga ko može sebi da priušti motor a nije siguran tačno šta želi, može na jednom mestu da vidi kompletnu ponudu i uporedi!

 

Moto oprema, izbor takođe na zavidnom nivou za naše uslove. Oprema je nekako grupisana u gornjem prstenu dok su motori uglavnom u parteru uz naravno pojedine izuzetke! Bio je dobar izbor i motokross opreme, čak su na jednom štandu imali i moj broj čizama - 49! Naravno, čizme su dosta skupe ali vrede! Jedino me razočaralo što nije bilo kross guma, to je jedino što sam možda hteo da pazarim...

 

No da ne davim, umoran sam kasno je a slika ima puno!

 

Malo motokross kaciga

 

DSC_7416.jpg

 

Zatim čizama među kojima i ona što je taman za nogu al velika za džep, tj duboka. Čizme su premijera na našem tržištu, brend No Fear!

 

DSC_7417.jpg

 

DIFI odeća za motocikliste, premijerno na našem tržištu!

 

DSC_7432.jpg

 

Kao i Arai kacige:

 

DSC_7435.jpg

 

i još malo opreme:

 

DSC_7394.jpg

 

DSC_7391.jpg

 

Zatim svečanost otvaranja sajma, sedma sila spremna:

 

DSC_7464.jpg

 

me]u njima i ja sa ovom, najmanjom kamerom i najlakšim stativom!

 

DSC_7458.jpg

 

Ognjen Amidžić koji je držao uvodnu reč, nije bio siguran da li će sajam otvoriti Ognjen ili Oskar pa je isprobavao obe uloge:

 

DSC_7463.jpg

 

Počinje ceremonija otvaranja sajma, tu su Miloš i Gabor! Nas, sedmu silu su spustili dole pa nismo mogli da uhvatimo kvalitetne slike njihove vožnje po sajmu zbog daljine...

 

DSC_7470.jpg

 

bila je muka progurati se da se uhvati dobra slika:

 

DSC_7481.jpg

 

DSC_7483.jpg

 

naši vrhunski sportisti:

 

DSC_7480.jpg

 

Miloš će ove godine voziti u klasi sa šumaherom pa će biti vatrenog navijanja!

 

Gabor, on se naravno sprema ponovo da Dakar reli, cilj mu je da se plasira među prvih 50 kako je sam rekao! Pomenuo je i Božu i njegovu pomoć bez koje ne bi završio reli! Bio sam tu kada je momku poklonio rukavice, stvarno je sila od čoveka!

 

Malo slika motora na kome je još uvek prašina iz Argentine a hladnjak pun nekih čudnih insekata, što bi se reklo – komarci ko rode!

 

DSC_7399.jpg

 

DSC_7401.jpg

 

čuveni broj iscrtan izolir trakom jer je originalan otpao, ne samo Gaboru već mnogima!

 

DSC_7400.jpg

 

Rolna papira za navigaciju

 

DSC_7403.jpg

 

Malo drumskih trkačkih motora naših drugih takmičara

 

DSC_7437.jpg

 

DSC_7439.jpg

 

DSC_7444.jpg

 

DSC_7445.jpg

 

DSC_7447.jpg

 

Ovog čoveka sigurno poznajete:

 

DSC_7452.jpg

 

naš drag sa foruma sa njegovim motorom! Zadnje što je pisao je da ga vraća u fabričko stanje i neće više da vozi trke, međutim kako mi je sam priznao, ne može više da vozi običan motor kada je probao turb/nitro ubrzanje! Sada je u procesu vraćanja u trkačko stanje i sprema se za trke ubrzanja! Prva će biti na Batajnici u Maju uz Street Fight takmičenje... Al o tome kada dođe vreme...

 

Idemo dalje:

 

Malo kruzera:

 

DSC_7373.jpg

 

DSC_7374.jpg

 

DSC_7501.jpg

 

DSC_7504.jpg

 

DSC_7517.jpg

 

Malo choppera:

 

DSC_7455.jpg

 

DSC_7456.jpg

 

To je jedini kojeg sam uspeo da koliko-toliko slikam, svi su ograđeni trakama, žicama i ne mogu se ni uslikati a kamoli pipnuti!

Malo kros/enduro/super-moto

 

DSC_7448.jpg

 

DSC_7489.jpg

 

DSC_7509.jpg

 

DSC_7510.jpg

 

DSC_7512.jpg

 

Sad, malo sam više slikao Yamahu al šta ću kada sam pristrasan :)

 

Malo sportskih i naked motocikala:

 

DSC_7384.jpg

 

DSC_7408.jpg

 

DSC_7490.jpg

 

DSC_7508.jpg

 

Klasa za sebe

 

DSC_7513.jpg

 

DSC_7514.jpg

 

Nešto što nije motor al se šlepa uz motore:

 

DSC_7413.jpg

 

DSC_7414.jpg

 

i najlepši motor na sajmu:

 

DSC_7440.jpg

 

Pošto sam već smorio sa slikama motora evo ono što ste sve vreme čekali dok ste otvarali ovu stranicu:

 

DSC_7411.jpg

 

DSC_7424.jpg

 

DSC_7428.jpg

 

DSC_7446.jpg

 

DSC_7449.jpg

 

DSC_7518.jpg

 

DSC_7519.jpg

 

DSC_7521.jpg

 

DSC_7526.jpg

 

DSC_7527.jpg

 

Koja je lepša, leva ili desna?

 

DSC_7528.jpg

 

ali po meni najlepša devojka na sajmu:

 

DSC_7450.jpg

 

i za kraj:

 

DSC_7527-1.jpg

 

DSC_7528-1.jpg

 

P.S.

Ako se javi Ernesto ili Yoman ili veverac u ovoj temi, sve lažu što kažu, znam unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

ja se sjebah... probao sam konachno i Shoei Hornet i Arai Tour X3... sad MORAM da bacim tih 45000 dinara... samo ne znam kako da opravdam sebi taj troshak :)

 

van toga super provod... dosta opreme i motora na gomili... kredite koje nude je teshko iskulirati... kawasaki odmah levo od ulaza daje neku bolesni kredit bez ucheshca.... neshto me gleda onaj versys :) idite bez lichnih karti na sajam... najebacete :)

 

cice ko cice... rent-a-hostese :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Juce je bilo dosta ljudi sa BJB-a: Mina sa drugaricom, Mr. Kvarisha, Peki & Peki Jr., Endurac, Crna Mrlja & Search, Ribolovac, Smith, Enone, Hoocheiman, Johnynovak, Pablo, Igor XT...E sad se izvinjavam svima onima koje sam propustio...

 

A na sajmu broj motora kao nikad do sad. Opreme onako, kvalitet saren - ima za svakoga po nesto mada nisam nasao rukavice moj broj kod IXS-a. Kaze momak: "Imamo u radnji"  ;D ;D ;D  Drug Jasminko je za njih zakon  ;)

 

Popusti skoro da ne postoje.

 

Na BMW-om standu koji je i bio moja "ciljna grupa" upoznali vrlo korektnog momka Sashu Ralica iz BMW Radulovic-a, ali iz Novog Sada. Biker takodje, fin i ljubazan, korektan, predusretljiv. Pentrali smo se po motoriam Mrlja, Kvarisha i ja - slike slede.

 

Nije bilo tocenog piva, samo "Lane 0,33", tako da samo na kraju zavrsili na "Brodicu", a ondak smo bili gladni pa smo isli na cevape, Sarajevske, u pola , s lukom i kajmakom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Gledam ove slike i ne mogu da se otmem utisku da su našim fotografima "gladne oči"...sve ljute makine od 10 K+ evra, ništa normalno i relativno pristupačno da vidim?

 

Populacija naših dobrih "Kineza" na forumu predstavlja ogroman deo aktivnih članova i ništa na tu temu ne videh...možda po neka stidljiva slika, kao da se stidite tako nešto da slikate? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

PS- Kad vidite narandzastog DUKE-a na standu, moj je! Ko hoce slobodno neka sedne, recite ja sam vam dozvolio!!!

 

 

Juce sam gledao tog DUKE-a. Prelep motor. U sreći ga vozio. Fenomenalno je kada čovek sebi ispuni san i kada pri tom dozvoljava sebi sreću (umesto tako raširenog cinizma).

 

Inače, juče je sajam bio savršen. Bez velike gužve, sve što me je zanimalo na licinom mestu  ;) plus natprosečno informisani prodavci.

 

Čak i opreme ima za svaki džep i svačiji ukus. Prošetajte obavezno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Na koju je pao izbor, hornet ili X3 i koji dezen?

 

hornet bih beli ali nemaju u L velichini, morao bih da chekam dve nedelje.... ili onaj crni sa tamno sivim prugama... a tour x3 motard sivi ili crni... onaj crveni charlie borman model mi je mnogo sharen :)

 

Shoei mi pasuje L iako je to do 60cm ali Arai mi je bolji XL model 61-62....

 

a izbor mora da padne do kraja sajma jer Arai posle sajma ne koshta 45k dinara vec preko 50.000!! :) hornet ce isto koshtati i posle... kazhu u gevari da ce moci da se poruche sundjeri za arai itd pa nece biti problem ni za odrzhavanje kacige...

 

skupo za moje standarde ali jednostavno nema nazad... probao sam i sad sam propo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Razočaran. Možda sam očekivao previše. Ne kontam baš poentu sajma, neko treba da kupi a da ne sme prvo da sedne na njega, takođe sam se nadao većem asortimanu opreme...  Svideli su mi se oldtajmer trkači, otkinuo sam za njima  ;D

 

Uopste nije tacno da ne moze da se sedne. Sve sto me je zanimalo nije bilo nikakvog problema da sednem, pogledam sve detaljno. Cak su jedan Intruder (c1880r) upalili na sred standa - nisu dali bas meni, ali seo covek i startovao masinu. Mada, buduci da sebe jos knjizim u gustera, vise sam zagledao c800 (al, kaze covek dodji da cujes pravu masinu  :D)

 

Drugim recima, kao i na svakom sajmu na svetu, sve zavise kako te procene. Garantovano moze da se sedne svuda (nisam probao R1200GS, jer me ne bi skinuli ;))

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja