Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto Passion 11-15.3.2009

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Hoce neko u cetvrtak uvece? Onda ce biti i ona svirka. Ja sam nesto tako planirao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

hm... bilo bi zgodno da postoji BJB stand pa da se nesto uradi po pitanju

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=31632.0

 

da li postoji neka mogucnost....

 

ukoliko se nešto dogovorite i budu potrebni volonteri za rad, ja mogu par sati u petak i subotu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Obzirom da vecina nece uspeti da vidi sve motore od guzova i sisa, ja cu lepo da otvorim temu "zene sa ovoga sajma", a nek neki diletant otvori temu motori sajma 2009  ;D ionako necu da je citam... ;)

 

Idemo Peki, C Mrlja i ja danas popodne, predvece, ko hoce nek se javne, il mahnite tamo, imacemo svi crveni karanfil na reveru kao znak raspoznavanja  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: BEOGRAD 011

Odlucio sam da sebe ove godine na sajmu pocastim motorom, uzeo slobodan dan da se naspavam kao covek pa pravac hala 1 ali  ko za baksuz ustao sam u devet ujutru. Trema sta li je, prvi put sebi u zivotu kupujem novi motor.

Hvata me neizdrz i krecem vec u deset casova put sajma iako znam da se kapije otvaraju tek u 11 casova. U Beogradu uvek guzva i zastoj kada negde zuris, a sad za neverovati kneza milosa prazna tako da na sajam stizem oko pola jedanaest, parkirao sam se i malo promuvao ispred a minuti nikad sporije ne prolaze, kao na strazi. Stojim ispred ulaza i cekam da puste nas obicne smrtnike unutra i koristim priliku da zagledam tek probudjene hostese koje hitaju pored nas na posao. Majko sto ima dobrih primeraka uhhh...mozak da ti stane

 

Konacno u pet do 11 su se smilovali i pustili nas unutra. Pravac dole u ring za narandzasti stand KTM-a. Na standu u tom trenutku samo jedna slatka mala Zorica, jedva osamnaest leta. Ugledah moj cilj, KTM DUKE 690 orange, nema cene. Pitam za cenu, 9990 evra. To je to! Zapakuj mi jedan rekoh joj kao klinac u prodavnici igracaka, dok mi pogled ne silazi sa njega. Ona me bledo gleda i mrtva ladna mi kaze "ne zezaj me, ti radis ovde"...Ceo minut sam je ubedjivao da sam ozbiljan i da hocu da kupim motor i da ne radim tu...Jebote ne shvataju me ozbiljno ni kada kupujem motor. Posto je shvatila da sam neki manijak i da necu odustati, pozvala je momka koji je sef prodaje ili sta li vec...Tu sad vec krecu lagano stvari svojim tokom...Morao sam malo da sacekam da im iz firme donesu ugovor i oko 11 05 sam postao ponosni vlasnik novog DUKE-a!!! Srce vrti na 13.000 obrtaja, konacno je moj a koliko sam ga sanjao...

Prvi kupac na ovogodisnjem sajmu :))))))

 

Posle toga dolazi i ostatak ekipe iz PRO MOTO CENTRA za koje imam samo reci hvale, koliko su poslovni, ljubazni i predusretljivi...

Dosao je i njihov sef servisa pa sam se posavetovao sta jos da uzmem, kocnice su popustile u mozgu i racun je krenuo da se bilduje, neka zasluzio sam i ja sebe da pocastim..Koliko sati prekovremenog rada i truda i odricanja sam imao da bi svakog meseca odvojio evre za moj san...

 

Dodao sam odmah, fabricki alarm, kres barove i Akrapovicev izduv...Za pocetak je dosta. Ah da i prekrivku za motor, original KTM...

 

Kad je bal nek je maskenbal, uzeo sam i KTM jaknu, kornjacu za ledja, ranac i patike...Ni ljudi iz PRO MOTO CENTRA nisu ostali duzni, natrpali su mi poklone u kesu i da li mi i popust na neke njihove stvari...Svaka cast momci!!!

 

Dok sam cekao da se papirologija zavrsi, iskoristio sam priliku da obidjem ostale standove, novcanik je postao tanji a ruke sve punije. Ispod miske je bila kutija sa Dainese kacigom, dick lockom, stenderom i Lousiovim katalogom za 2009 godinu...

A Hala gotovo prazna, Mirko Alvirovic, Ceda Brkic i ostali novinari slikaju motore i devojke i uzimaju izjave...Milina. Na miru mozes da razgledas sve motore. I ono malo posetilaca sto je bilo zaglavilo je na dva mesta. Zasto su ljudi toliko predvidivi. Jedna grupacija je bila oko Jamahe R1, a druga oko Harlijevog standa dok je recimo jedan V MAX stajao  sam i usamljen, tako da sam se ja druzio sa njim...Tu se nasao jedan izuzetan momak, Branko Lukic, novinar sa SOS kanala ali ovog puta u funkciji direktora Jamahe ili tako nesto, koji mi je podrobno objasnio sve sto me je zanimalo u vezi ovog vrhunskog motora...

U medjuvremenu Oskar Amidzic vodi svecano otvaranje koje uvelicavaju Milos Milovanovic i Gabor Sagmajster koji su uleteli u halu na svojim motorima...Neverovatan je zvuk Gabijevog KTM-a dok odzvanja i reze vazduh Hale 1...Najezis se i napalis u isto vreme!

 

Nazad do KTM-ovog standa po papire i da jos malo uzivam u dugim nogama prelepe Zorice, sada kad sam zavrsio sve, primetio sam konacno i nju...Kako je opisati najkrace. BOMBONICA, koju bih rado video na zadnjem sedistu mog motora...

 

Odlazim ovog puta nasmejan i zadovoljan cak sam resio da iskuliram Perpera i njegove pljeskavice... :)))

 

Kako opisati ovaj dan. Idealan!!! Za pamcenje!!! Mali minus je samo to sto nisam uzeo Zoricin telefon, al nema veze eto mene sutra opet :))))

 

Pozdrav svima Karadjordje

 

PS- Kad vidite narandzastog DUKE-a na standu, moj je! Ko hoce slobodno neka sedne, recite ja sam vam dozvolio!!!

 

PS2- Ove godine nema letovanja, nema nove garderobe, nema zimovanja, ali vredelo je...Izvinjavam se svima na dugackom postu, ali zeleo sam ovo da podelim sa vama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Cestitam od srca! Vidi se da su emocije u pitanju. A sto se Zorice tice, mislio sam da je all inclusive... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Zene ni neznaju kakav se dobar orgazam dozivljava na motoru. Siguran sam da ces imati puno Zorica na tom lepom motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ima li osjecaja iznad toga?! :) Zavidim ti i nek ti je sa srecom.... ko nema za motor ima za Zorice .... :)

Zamisli sutra sliku na sajmu,svi se javljaju Zorici kao "ma znamo te sa fouma" .... :) ala ce se cudi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Odlucio sam da sebe ove godine na sajmu pocastim motorom, uzeo slobodan dan da se naspavam kao covek pa pravac hala 1 ali  ko za baksuz ustao sam u devet ujutru. Trema sta li je, prvi put sebi u zivotu kupujem novi motor.

n!!! Za pamcenje!!! Mali minus je samo to sto nisam uzeo Zoricin telefon, al nema veze eto mene sutra opet :))))

 

Pozdrav svima Karadjordje

 

Cestitam na prvom osvojenom mestu mora da si se smorio cekajuci prvi u redu za KTM. Sve najbolje u voznji i sa srecom da te sluzi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha Tenere 3AJ

Parking se ne placa ako se dolazi motorom.

Sajam je po meni solidan, nista posebno. Mada sam ja dosao samo zbog nove Tenere.

A najbolje je bilo kada je Gabor projurio motorom po hali, umalo me ne zgazi :) . Posle ga neki decko pita da mu da svoje rukavice i covek bez reci mu dao.

U povratku me pratila kisa, nije stala nigde ni na sekund, a cim sam stigao u kv nigde ni kapi. Svuda podji uvek kuci dodji...

Slikao sam telefonom pa bolje ni da ne kacim slike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja