Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto Passion 11-15.3.2009

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Info o predstojećem sajmu:

 

Sajam će zvanično biti otvoren 11.03. u 12:00 u hali 1 uz prisustvo naših najuspešnijih takmičara u moto-sportu, Miloša Milovanovića – najuspešniji domaći takmičar u kružnim trkama u SBK i 1000Stok Sport klasama i Gabora Sagmajstera – dugogodišnji učesnik moto-cross šampionata koji je pored Bože Ristića naš prvi predstavnik na Dakar Reliju. Pored bogate ponude velikog broja izlagača, sam organizator je pripremio bogat propratni sadržaj.

 

Tako će drugog dana sajma – 12.03. u dva termina i to u 14:00 i 18:00 na otvorenom prostoru pored pasarele posetioci imati prilike da uživaju u egzibiconoj stunt vožnji Erdoša Čabe – svetskog rekordera i poetostrukog šampiona u drag bajku! Čaba će ponavljati svoj nastup i trećeg i četvrtog dana u oba termina kao i prvog dana kako bi svi posetioci imali prilike da uživaju u njegovim egzibicijama na dva točka! Drugog dana je organizator pripremio i Midnight Party – zabavno muzički spektakl od 21:00 pa sve do sat vremena iza ponoći tokom koga će nastupiti Night Shift, Big Sisters i Dado Topić. Spektakl će se održati u hali 1 u ambijentu izložbenog prostora što će biti najveća moto žurka na našim prostorima!

 

Trećeg dana sajma, 13.03. se očekuje najveća gužva jer će se u večernjim časovima održati izbor za Miss Motopassion 2009! Prazik za oči za muški deo publike - mnoštvo motora za svačiji ukus i najlepše devojke od kojih će tri prvoplasirane, pored očekivanih aplauza i ovacija publike dobiti i vredne nagrade!

 

Takođe, svakog dana organizovanja sajma će u večernjim časovima biti izvlačenje nagrade za nasrećnijeg posetioca sajma koji će dobiti motocikl marke Sprint...

 

više informacija na linku:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_content&task=view&id=400&Itemid=38

 

Kakvi su vaši planovi za sajam, kupujete nešto, opremu, rezervne delove, ceo motor ili idete onako turistički?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

ja imam nameru da obidjem i vidim sta se nudi .

 

sto se tice ulaznica dali ce biti popusta za organizovane ture i dali ce mo moci  da se organizujemo da udjemo u grupi ako je jeftinije .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Sjajan tekst, sve informacije na jednom mestu.

 

Planiram da kupim neku koznu jaknu, ulje filtere i da dobijem Pirelli od Kelene :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

ja imam nameru da obidjem i vidim sta se nudi .

 

sto se tice ulaznica dali ce biti popusta za organizovane ture i dali ce mo moci  da se organizujemo da udjemo u grupi ako je jeftinije .

 

Kao što rekoh, više informacija u linku... al ako te mrzi da pogledaš ceo tekst:

 

Cena pojedinačne ulaznice je 300din, dok grupne posete ostvaruju popust i ulaznicu plaćaju 200din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

ja imam nameru da obidjem i vidim sta se nudi .

 

sto se tice ulaznica dali ce biti popusta za organizovane ture i dali ce mo moci  da se organizujemo da udjemo u grupi ako je jeftinije .

 

Kao što rekoh, više informacija u linku... al ako te mrzi da pogledaš ceo tekst:

 

Cena pojedinačne ulaznice je 300din, dok grupne posete ostvaruju popust i ulaznicu plaćaju 200din.

 

nisam ukapirao odmah za link

 

ako neko bude u prolazu pored sajma mogao bi da pita koji su uslovi za grupne ulaske da bi mogli da ih iskoristimo na najbolji nacin.  ;D ;D ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Nesto se i nisu pretrgli za sajamski popust, a kod nekih se ni ne spominje, pa se nadam da je samo u pitanju greska u komunikaciji  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Uh, da, mail sa pozivom na saradnju je blagovremeno poslat SVIM izlagačima na sajmu sa spiska koji nam je organizator sajma prosledio! Nažalost, nisu se svi odazvali pozivu a onima koji su se odazvali se zahvaljujem u ime cele redakcije!

 

Iskreno, očekivao sam bolji odziv poslovnih ljudi na besplatnu reklamu... no, svakako treba otići do sajma i videti ceo spektakl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ja idem samo ne znam tacno koji dan. Sto se kupovine tice, videcu da kupim tankpad, jer mislim da sam se sa svim ostalim stvarima obezbedio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja idem za vikend jedan dan sa drugarima. Ne mogu ranije radim.  :-[ Ti vise i ovaj posao novi Yamahim prodajni centar mi je pet minuta od kuce jos nisam stigao da odem.  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

 

nisam ukapirao odmah za link

 

ako neko bude u prolazu pored sajma mogao bi da pita koji su uslovi za grupne ulaske da bi mogli da ih iskoristimo na najbolji nacin.  ;D ;D ;D ;)

do sada je bila praksa da se ima potvrda (recimo fakulteta ili organizacije) da ste organizovana grupa na kojoj se nalazi spisak posetilaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

BJB Redakcije je dobila poziv da prisustvuje otvaranju sajma tako da možete da očekujete ekskluzivne fotografije sa otvaranja sajma i ponude već nadam se sutra uveče!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa gde su slike. Hajde za nas koji rade pa ne mogu pre vikenda da odu. I pored devojaka slikajte i bar neki motor. Cisto da ne bude otisli na sajam a samo hostese gledali.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja