Jump to content

Moto Zajednica

cena registracije motora od 125ccm

Recommended Posts

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

samo sa saobracajnom?

 

Sa saobraćajnom, motorom zbog tehničkog pregleda ako ima u sklopu agencije, a ako nema onda negde uradiš tehnički pa te papire nosiš u agenciju i oni sve završe. U svakom slučaju najbolje da okreneš agenciju i sve će ti lepo objasniti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

E ovako kod nas u Republici Srpskoj je registracija 150 km, prvi put zbog saobracajne i tablica. A kasnije je 130 km, posto ti je vec bio registrovan znaci 130 km, a kurs dinara je opao ihihih znaci, 130*45=5850

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

A da odgovor na pitanje kako se to radi? Odvedes ga na tehnicki, sad bi oni trebali sve provjeravati ali im se vjerovatno ne da, tako da samo platis dobijes papir da ti je motor tehnicki ispravan i sa tim papirom ides u MUP. I tu platis gore navedeni iznos i eto...Tako sam ja uradio, samo sto je moj motor bio nov pa nije bilo potrebe za tehnickim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Ja kad sam 1. put registrovao moj motor prosle godine gledali su mi samo broj rama i motora... A ja se ko indijanac mucio dan pre toga da namestim prekidac zadnje kocnice posto je nesto zezao, jer sam mislio da necu proci tehnicki zbog toga... ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Ja sam juce registrovao u NS liberty 125, odradio prvo tehnicki (cena u zavisnosti od servisa) e sad sledi deo za registraciju:

prvo sam zvao i isao po agencijama i gledao cene, da ti oni odrade sve da ne moras da ides u sup (posto je prva reg.) traze 8800din u jednoj, u jos par sam bio i trazili su 6800 stim da ja idem u sup, na kraju se ja uputim u sup sam, odem na salter DDOR-a i ova mi popuni uplatnice i odem da uplatim kad ono 4700din  ??? znaci nisam mogao da verujem,uzeo polisu osiguranja na tom DDOR salteru i otisao na salter za registraciju i bio gotov za 15min.

 

Znaci 4700+od 600-1000 tehnicki

 

Jos da kazem za NS ako neko ide u sup bolje da ode posle podne manja je guzva tj ni nema je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Ja sam tehnicki radio u autocentru Boban i cena je 500 kinti. To je na dorcolu preko puta garaze za trole

 

Inace u Kraljevu mi je registrcija (trajna za 50ccm + max 45km/h) izasla 4000 dindzi sa osiguranjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja danas produžio registraciju na mom MZ - u od 150 ccm. Znači, već sam imao tablicu, sve ostalo me izašlo zajedno sa tehničkim pregledom 4.700 dinara .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Pancevo, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200GS 2010

Registrovao TDRa 125 pre nekih mesec dana, sa novom saobracajnom(1200 dinara) me je kostalo oko 6000 hiljada.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja