Jump to content

Moto Zajednica

Zamalo u crnu 2

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Danas se idem kamionom autoputem na Gazelu, sa beogradske strane, i posto covek ispred mene vozi 20kmh, odlucujem da predjem u levu traku negde kod autobuske stanice. Pogledam levi retrovizor, dam migavac, ponovo levi i desni retrovizor i polako krenem levo. Kad ne lezi vraze, sirena niotkuda, a posle sirene u levom retrovizoru se pojavljuje crmi Piagio skuter(od onoh sa punackom guzom, cvaja).

JA SAM KRIV, a sad ono najvaznije: crna kaciga, sa sirokom belom straftom, ispod kacige viri maskirna kapuljaca od dukserice, izaslo(ne znam sta je ispod kacige) je sa autoputa u 11:45 kod 11. Aprila. Ako procita ovo, ili ako neko zna o kome je rec neka mu pokaze ovo jer imam utisak da covek uopste nije svestan da vozaci kamiona ne mogu istovremeno da gledaju u oba retrovizora, a moraju ponekad da gledaju i napred(bar malo). Bojim se da ce sledeci put naleteti na nekog ko ce isto kao i on-a danas dati gas da prodje pre.

Cuvajte se ljudi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Banjica
:D E Pedriicu,pošto radim u servisu kamiona, probam jedan u petak, i u Jurija Gagarina prilikom prestrojavanja nisam video celog fiata punta sa desne strane, tako da taj mali motorèiæ koga ti nisi video nije ništa,he,he,he. Ovaj jadan je cvileo gumama, skroz je odlepio, mahnuo sam mu rukom u znak izvinjenja,ali oseæam da se smirio tek posle sata.... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Mozda ja nisam bio jasan. Hteo sam da kazem da nisam mogao da ga vidim ni da sam ga trazio. Covek na motoru mora da bude svestan da treba da se postavi tako da ga vide oni kojima nije ni na kraj pameti i ako mu se ucini da ga neko nije video da KOCI. Ane da zavrce gas i stiska sirenu. Postoji mnogo ljudi koji na suprotnoj strani urade isto to nesvesni da ovaj drugi nije u kolima i da verovarno nece sve proci sa materijalnom stetom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Veles, Makedonija

Slazem se sa Pedric. Moje zanimanje je vozac kamiona i znam kako izgleda to. Mislim da ljudi sta nisu vozili nesto veliko, neznaju da vozac kamiona nemoze uociti uvjek vozilo sta je izanjega. Nekoliko puta kad sam parkiran, za sreku primetim kako neko sa motorom ili autom parkira vrlo blizu, tacno iza mene i ja ga nemogu ga primetiti i onda znate sta se dogadz kad vozir rikverc. Isto je kad prelazis od jedne trake kon druge. Zato mislim da uvjek treba paziti kad prestizemo nesto vece a i soferi kamiona bi trebalo vidjeti dva puta prije preci na drugu stranu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Banjica

:idea: Znam samo da moraš držati upaljena svetla uvek, i to duga ! Pedriicu u pravu si za prilazak, mora da se dobro pazi èovek, èim mu se uèini nešto sumnjivo, odmah na koènicu, lako æu da ga lupim po gasu posle ako vidim da je sve u redu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja