Jump to content

Moto Zajednica

Umetnicke fotografije nasih motora

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R
Vidim dobio je maglenke. Lepo, drago mi je da te lepo služi. 
Da, stavio sam mu maglenke, odlicne su. Vozamo se, servis odradjen komplet, plocice i sad cekamo lepo vreme, mada presao sam ove sezone vec oko 1000km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sve mi se vise i vise svidja sta si napravio sa farbanjem. Nemoj jos da ga prodajes, prvo da sredis ralicu i izduvne grane i onda je top.

 

PS: Jel su mu oba auspuha jednaka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

jesu, identican model Arrowa, ali su oba desna...tako je kupljen, mada posedujem i fabricke...muku mucim da od stotinak fotki koje mi je drugar fotograf dao okacim svega par...jako mi se svidja kako je sve ispalo...sem ralice, koju sam kupio davnih dana, i nemam pojma zasto je nisam u medjuvremenu farbao...jos sve ostalo na motoru mat, ona sjajna...

stvarno ne znam sta mi je ciniti oko prodaje, zadnjih par dana sam se malo vise vozao, ponovo mi ushao pod kozu...bas sam se nauzivao...ali i dalje ostaje taj problem sto nema naslon za suvozaca, makar sissy bar ako ne kofer...sto je opet resivo posetom npr Sebi...

 

FB_IMG_1560717119116.jpg

FB_IMG_1560717109384.jpg

FB_IMG_1560717113272.jpg

FB_IMG_1560717127555.jpg

FB_IMG_1560717084453.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Moja foto-manipulacija, ne tako detaljno odradjena, ali bitna je poenta :)

 

imagess.jpg

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Yamaha FZ6 S2, CFMOTO 850xc EPS
1 minute ago, Biker-Boy said:

@Vargapi Gde je ovo slikano?

Prva ispred moje kuce 

Druga ispred Poganovskog manastira u Poganovu ( https://maps.app.goo.gl/gS4TEDeXV1NRiCeG9 )

Treca Zavojsko jezero pored Pirota ispod Stare Planine ( https://maps.app.goo.gl/hDZJNY2NZSpeK5jLA )

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Danas je kod Kumova u Srpskoj Crnji suret.Ni ove godine nažalost, nisam mogao uskladiti godišnji .Iz tog razloga, ide jedna crno bela kao odraz moje nostalgije za najboljim domaćinima u moto svetu, a i šire.Živeli Kumovi i svima lep provod ...

maraton2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

@icecool, kolega, sugerišem da otvoriš namensku temu za fotomanipulacije, ako su ti toliko interesantne. Evo i moja deca su trenutno u toj fazi (8 i 10 godina), s obzirom da su otkrila te aplikacije za selektovanje određenog objekta i uvoz u druge foto pozadine. Ovo je ipak tema "umetničke fotografije...".

 

Kolegi koji kači snepšotove bez "efekata i filtera" je još lakše jer već postoji tema "slike naših ljubimaca" (ili tako nešto, uz dobronamernu primedbu da je potrebno mnogo znanja, pa i opreme, za umetničku fotografiju bez Photoshop-a i sličnog softvera.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Da li se ove mogu nazvati umetnickim...meni sluzile za oglas

 

wi7joj.jpg

 

70l0t1.jpg

 

2nsb4sh.jpg

 

 

Ili mozda ova

 

 

20t34t4.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Po meni ova poslednja u oblacima ti je definitivno umetnička i nesvakidašnja pa čime god da je slikano. Svaka čast!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre 10 sati, Singularitet je napisao:

@icecool, kolega, sugerišem da otvoriš namensku temu za fotomanipulacije, ako su ti toliko interesantne. Evo i moja deca su trenutno u toj fazi (8 i 10 godina), s obzirom da su otkrila te aplikacije za selektovanje određenog objekta i uvoz u druge foto pozadine. Ovo je ipak tema "umetničke fotografije...".

To sto vi ne razumete apstraktni ekspresionizam koji blago koketira sa nadrealizmom kolega Vas je problem!

Postaviti sebe u centar kultnih istorijskih i kulturnih dogadjaja a posmatrano kroz prizmu realnosti i tako rasclanjeno na osnovne boje meni ima savrsen kontekst!

A ako sagledamo i sa druge strane, te psihoanaliziramo mesta gde je covek sebe postavio i licnosti medju kojima motocikl vozi primecujemo visoko samokotiranje koje je obicno u disproporciji sa realnim, tako da dubokom analizom fiktivnog i stvarnog, filtrirano logikom sa sigurnoscu mogu tvrditi da kolega na mesecu bio nije!

 

Vi kako "ocete :D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja