Jump to content

Moto Zajednica

Umetnicke fotografije nasih motora

Recommended Posts

  • Drug član, 1312 postova
18 hours ago, alexanto said:

@Pingvin37

 

Opet me pogresno razumes - nigde nisam napisao da ti je nesto poslednji post i sl. Odgovorio si - nisam obrisao i necu. Na moj post koji nije bio kriticki prema tebi, odgovorio si neprimereno, ja sam reagovao mozda impulsivno, jer nisam konfliktan covek. Nema potrebe da se dalje prepucavamo. Pravila postoje za sve, u njima pise:

 

2.  Poštuj pravila kulturnog komuniciranja na internetu:

 

z.  Javno komentarisanje odluka Uredništva, uključujući odluke o banovanju Članova, brisanju poruka, i način na koji Uredništvo tumači pravila Foruma. (Ukoliko imaš pitanje u vezi neke odluke Uredništva, pošalji *privatnu poruku* Urednicima ili Administratoru i dobićeš odgovor.)

 

6.  Svaka poruka za koju Urednici smatraju da će narušiti mir na Forumu, iz bilo kog razloga, biće obrisana bez upozorenja i objašnjenja.

 

Samo da napomenem da ti nista nije brisano, da si se ti nekulturno obratio i da ulazis u raspravu sa Urednikom a njemu napominjes da ima "bezbroj nacina da ti se obrati". Dakle, niko ti ne glumi silu. Spusti malo loptu, spustam i ja i sve je OK.

 

Ni ja nisam neki ljubitelj kafe al' popicemo je kad se vidimo. Ili sok ili pivo, sta vec...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5675 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

@castor

 

Ti mislis da je pokazivanje sile post u kojem navodim da za drage slike postoji tema i to sa sve smajlijem - a da je saljiv ton onaj post kojim se on meni obratio sa sve porukom da je obrisao taj post sa slikom, mada mu niko to nije trazio ni sugerisao. Takodje ni ovaj zadnji njegov post nije provokacija i nekulturno obracanje?

 

Ako je tako u pravu si :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition
On 8/29/2020 at 12:10 AM, alexanto said:

Isuvise si kratko ovde da se takvim tonom bilo kome obracas a kamoli nekom od Urednika. Na ovaj post NECES odgovarati - ovo prestaje sad.

Ne, mislim tačno na ovo iznad. Pozivaš se na status moderatora i "naređuješ" drugom rečenicom. A kolega se i dalje šali, tj. pokušava da komunicira na šaljiv način. Zašto si se ti tako postavio od njegovog prvog posta (da te nije prepoznao kao istoričara umjetnosti), je nešto na šta ti imaš odgovor. U sve i jednoj varijanti koju ja poznajem to pozivanje na istoričara umjetnosti je sprnja i zajebancija.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
49 minutes ago, castor said:

Ne, mislim tačno na ovo iznad. Pozivaš se na status moderatora i "naređuješ" drugom rečenicom. A kolega se i dalje šali, tj. pokušava da komunicira na šaljiv način. Zašto si se ti tako postavio od njegovog prvog posta (da te nije prepoznao kao istoričara umjetnosti), je nešto na šta ti imaš odgovor. U sve i jednoj varijanti koju ja poznajem to pozivanje na istoričara umjetnosti je sprnja i zajebancija.

Bas tako.

 

Al idemo dalje. Da ne spamujemo temu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6
On 9/3/2020 at 4:48 PM, Numanja said:

Ja nemam motor,ali sam ga "pozajmio" od decka od jedne sestre,za fotkicu :) 

DSC_3104.jpg

Super fotka ,samo skini tu masku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4587 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Nije moj, na testu je, ali mi ispala lepa fotografija. Samo podigao aparat i slikao. Bez filtera, bez ičeg, samo na auto mod i evo je:

 

IMG_0017.JPG

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2004 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 14 sati, Biker-Boy je napisao:

Al sam bogataš, sad imam dve Kawe :moto3:

 

IMG_20201126_150754.jpg

Bolja ova mala...;)

ps: Jel na prodaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja