Jump to content

Moto Zajednica

Hitno skupljanje novca za Boleta

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Hteo bih da se zahvalim drustvu motorista iz Slovenije koji su uplatili  07.06.2009 sumu od  500 eur namenjenu  nasem drugaru.

Mislim da je tada Bole vec otisao ili sta vec, pa novac nije prebacen na njegov racun.

S obzirom da je terapija posle operacije jako skupa, ovaj novac ce mu biti vise nego dobrodosao.

Jos jednom veliko hvala kolegama iz Slovenije na ovako lepom gestu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Hteo bih da se zahvalim drustvu motorista iz Slovenije koji su uplatili  07.06.2009 sumu od  500 eur namenjenu  nasem drugaru.

Mislim da je tada Bole vec otisao ili sta vec, pa novac nije prebacen na njegov racun.

S obzirom da je terapija posle operacije jako skupa, ovaj novac ce mu biti vise nego dobrodosao.

Jos jednom veliko hvala kolegama iz Slovenije na ovako lepom gestu!

 

svaka cast drugarima iz slovenije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Slovenija

I Bole, kako si sada ???. Ide sve po planu i nema nikakvih komplikacija ???? Nadam se da je tako :).

Ovdje kod nas je mnogo zahladnjelo ovih dana. Zapao je snjeg i vani je idealno za klizalke (doslovno) :o. Pored svega imamo i grip (ovakav i onakav) tako da se svi drže "malo na distanci" ::). Inače sam danas izvadila akumulatore iz motora i sada je za ovu godinu stvarno sezona završila. A na prolječe - gasaaaa ;D. Nadam se, da češ i ti več biti u formi, tako da se nekde sa društvom sretnemo in napravimo "krug" ;D.

Toliko za sada. Čuvaj se i slušaj, šta ti doktori kažu (i medicinske sestre hahaha). Vidimo se na prolječe.

M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Titel

IZVINJAVAM SE!!!!!

Posto nisam odgovorio na ovu poruku ,imao sam problema sa netom . ???

STO SE TICE ZDRASTVENOG STANJA O NO JE STABILNO !!!! oporavak tece u najbolem redu  :)

Vremenski uslovi kod nas kao u sibiru tako da bas emam osecaja po klimi da sam kod kuce.

STO SE TICE GRIP MI NETREBA NI NA SLICI (BAS  NIKAKAV) POSTO IMUNITETA TAKORECI I NEMAM!!

Sto se tice proleca zeleo bi da se upoznamo ,pa i provozmo posto zato nismo imali do sada mogucnosti!!! :)

Isto tako bih zeleo da se zahvalim na pruzemoj podrsci od strane kluba MDR !!!!

U zdravlju i veselju da se vozimo na prolece!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

Поздрав Боле,

са жељом да се што пре опоравиш!

А услова ће бити, па ће мо се упознати и возити!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

E, moj Bole, one svakodnevne stucavice koje imas su od Ljilje i mene ;D. Svakodnevno te pominjemo, secamo se anegdota sa tobom /podseti me da te prebijem, preventivno ;D/ i nadamo se da cemo da se, koliko ovog leta, opet da se druzimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

 

STO SE TICE GRIP MI NETREBA NI NA SLICI (BAS  NIKAKAV) POSTO IMUNITETA TAKORECI I NEMAM!!

 

zato smo prošli vikend samo tiho mahali iz prevoza dok smo prolazili kroz Titel

samo ti lagano al sigurno  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

Hteo bih da se zahvalim drustvu motorista iz Slovenije koji su uplatili  07.06.2009 sumu od  500 eur namenjenu  nasem drugaru.

Mislim da je tada Bole vec otisao ili sta vec, pa novac nije prebacen na njegov racun.

S obzirom da je terapija posle operacije jako skupa, ovaj novac ce mu biti vise nego dobrodosao.

Jos jednom veliko hvala kolegama iz Slovenije na ovako lepom gestu!

 

Pozdrav bajkerima, a posebno Boletu. Drago mi je što je sve završilo super. Klub MZM (motoristi za motoriste) celo je vreme pratio kampanju, evo kako je to izgledalo: http://www.mzm-slo.com/forum/index.php?topic=347.0'>http://www.mzm-slo.com/forum/index.php?topic=347.0

 

Naš klub je inače osnovan za pružanje pomoći motociklistima i njihov porodicama. Zadnja akcija u 2009 bila su invalidska kolica. http://www.mzm-slo.com/

 

Srećna nova godina!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Sinoć se kasno vratismo iz Titela.

Posetili smo našeg druga Boleta.

On se oseća ne dobro, nego odlično.

Sat vremena pred ponoć na badnje veče postao je tata jedne male Sofije.

I ovim putem mu čestitam na prinovi.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Sta da pitas??? Covjek dosao iz Rusije ima skoro dvije godine,ozenio se i prije dva mjeseca dobio cerku,ali ta sreca je trajala samo dva mjeseca,jer se zla kob opet obrusila na Boska,ali ovaj put mnogo gora i bolnija.Jutros sam dobio poruku da mu je supruga preminula juce u Novosadskoj bolnici od zdravstvenih komplikacija prilikom porodjaja,sto sam provjerio jutros u razgovoru sa njim,jer nisam mogao vjerovati.Za sve Boskove prijatelje informacija da ce se sahrana pokojne supruge obaviti u Moskvi,po njenoj i zelji njenih roditelja....Neka joj je laka crna zemlja,a nasem Bosku da nadje mir,utjehu i spokoj uz svoju cerkicu Sofiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Sada sam se čuo sa turbopedjom, juče je on bio kod Boleta.

Šta još da se kaže, velika tragedija, A taman je sve ličilo da se normalizovalo, smirilo, da je zavladala sreća i radost posle velikih muka i problema.

 

Bole, druže, drži se i budi jak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja