Jump to content

Moto Zajednica

Rossi

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

bio sam nesto dokon na poslu nekih pola sata i otisao na youtube.com ukucao valentino rossi i odgledao jedno 20-30 clipova. Necu sada reci nista novo, ali ja nikada necu prestati da se cudim ovom coveku!!! Jebote....ON DEFINITIVNO NIJE SA OVE PLANETE!!!! KAKO TO COVECE????????

 

Eto...morao sam ovo da napisem!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4258 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
bio sam nesto dokon na poslu nekih pola sata i otisao na youtube.com ukucao valentino rossi i odgledao jedno 20-30 clipova. Necu sada reci nista novo' date=' ali ja nikada necu prestati da se cudim ovom coveku!!! Jebote....ON DEFINITIVNO NIJE SA OVE PLANETE!!!! KAKO TO COVECE????????

 

Eto...morao sam ovo da napisem!!![/quote']

 

tajna je u tome kad ga je cacapravi razmislja je o svojoj pobjedi na Grobniku(mada tada nije bija grobnike).Znaci djuro ako oces da ti sine bude ki Vale razmisljaj o krivinama :wink: :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Ja gospodina ne poznajem, ali imao sam jako dobrog prijatelja koji je bio, cini mi se u dlaku isti. Ko se sunjao po vozdovcu oko Pop Taskove krajem sedamdesetih i osamdesetih mozda ga je o znao, zvao se Mika. Nazalost '93 je umro od srca, ja sam ubedjen da se potrosio pre vremena. Prvi put je seo na motor u trecem osnovne, u petom mu je tata kupio lambretu 175ccm. Kao klinac je vozio pony bicikl na zadnjem, za opkladu, od bandere do bandere za "konja", a svaki sledeci metar po "soma". Presao je tri ipo razdaljine(oko 175m). Na malom Uscu mu je bila glavna zabava da vozi automatika pun gasceo krug, veoma malo ljudi je moglo da ga prati bez obzira na motor. Cini mi se da je Rossi veoma slican karakter, takav se rodis. On je imao filozofiju:Ako u krivini krene da ti proklizava prednji tocak, nabodes zadnju da prokliza i zadnji dok se motor ne ispravi, o obrnuto!!!

Izvinjavam se ako vas davim, ali morao sam ovo da napisem u spomen na ovog coveka koji je cak gestikulacijom podsecao na Velikog Rossija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

WOW: bez komentara. Decko je planetarni genije!

 

....doduse imam 1 komentar.... Nakon sto pogledate velemajstora Rossija, ukucajte sexy cam sto bi reko Djura, u isto prozorèe, pa pogledajte i to otvorenih Šli...Oèiju :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Samo da prestane da shata po tim motorima...jel' date='Laki? :finger:[/quote']

Ja sam ugrabio najljepsu boju :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Samo da prestane da shata po tim motorima...jel' date='Laki? :finger:[/quote']

Ja sam ugrabio najljepsu boju :mrgreen:

Koju boju..?

Kod tebe se chovek na Tehnichkom pregledu zbunio...bio na jednoj strani motora i konstatovao boju a onda nonsharlantno krenuo ka kancelariji...kad :shock: ..ko je zamenio motor!!! :shock: :shock: :shock:

Otkud crni...? :jecaj: ...pa,pa,pa bio zzuti?

Epilog:od tad je na prinudnom godishnjem odmoru! :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Samo da prestane da shata po tim motorima...jel' date='Laki? :finger:[/quote']

Ja sam ugrabio najljepsu boju :mrgreen:

Koju boju..?

Kod tebe se chovek na Tehnichkom pregledu zbunio...bio na jednoj strani motora i konstatovao boju a onda nonsharlantno krenuo ka kancelariji...kad :shock: ..ko je zamenio motor!!! :shock: :shock: :shock:

Otkud crni...? :jecaj: ...pa,pa,pa bio zzuti?

Epilog:od tad je na prinudnom godishnjem odmoru! :P

:mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Meni se svidja onaj "MOVISTAR".

 

Koju boju..?

Kod tebe se chovek na Tehnichkom pregledu zbunio...bio na jednoj strani motora i konstatovao boju a onda nonsharlantno krenuo ka kancelariji...kad ..ko je zamenio motor!!!

Otkud crni...? ...pa,pa,pa bio zzuti?

 

Sram vas bilo, sto ste zamenili motor. Stvarno nema smisla. :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja