Jump to content

Moto Zajednica

hajde da se prebrojimo,mi kinezi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  hteo bih u ovoj temi da se vidi koliko ima vlasnika kineskih motora,ko je kada kupio svoj motor,da li ga jos uvek vozi,i misljenje tipa zadovoljan ili ne.

  evo ja sam mozda medju poslednjima koji je kupio kineza.decembar 2008.naravno jos uvek ga vozim i za sada zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  znam i ja da ima dosta ovakvih tema.nebih da se luta puno trazeci po forumu.mislio sam da svako napise koji motor ima,od kada,da li je zadovoljan ili ne,i da li ga jos uvek vozi.nista vise od toga.da se lepo prebrojimo.nadam se da sam malo pojasnio moju zelju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Ja sam specijalno otvarao temu zbog svog sokocala ;D

Lifan lf 125-30

Kupio ga u decembru 2007. Presao 5000km bez i jednog kvara. Jedino mi antifriz nagrizao crevo iz dopunske boce do motora, ali sam zamjenio kvalitetnijim i sad sam gospodin. Neki dan sam spustao rucke, sad izgleda duplo ljepse a i ljepsi je polozaj tjela, sportski, daje osjecaj sigurnosti. To mi je bila velika zamjerka na motor sto su rucke malo vislje i probacu dotegnuti zadnji amortizer posto kad vozim nekog legne nazad.

Evo i stare slike. Uslikacu ga kad malo izvremeni sa novim ruckama i snimicu cisto da vidite kakav zvuk ima i kako ide (za mene leti ;D ) Ja sam prezadovoljan, fin motorcic, nisu svi kinezi boranija. Mada ne krijem ima ih svakakvih. Jedni drugima kradu izgled, ali je ovaj jedinstven zbog masine.

kBKgV_p8170086fi0.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  racunajuci mene,za sada cetiri zadovoljna korisnika.ako se tema odrzi saznacemo koji su motori u vecini i koga ima vise,zadovoljnih ili onih drugih.voleo bih da cujem i misljenje i onih drugih koji su svog kineza zamenili nekim da kazem markiranim motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Рецимооо... тешки ATV "Futian Oubao" FT-804 A, од пролећа 2005. Има до сада само неких 250 радних сати и неких кварова није имао, само подешавање наших сервисера које Кинези нису урадили како треба. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Evo i ja da se javi.

Sprint Max. Presao nesto preko 17 000. Zamenio sam samo pogonski kais, akumulator je crkao, kurbla i par ispucalih plastika koje je sredio Loktajt  ;D .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ma ja ih imam nekoliko, verovatno sam testirao vecinu motocikala pristiglih iz Kine, osim kros/supermoto gde sam malen broj samo vozikao jer su mi neinteresantni. Skutere sam takodje zapostavio u slicnom obimu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Sprint Fvision 125 ccm,

Kupio sam ga prosle godine u aprilu ali posto nisam imao A kategoriju tek u septembru sam poceo da vozim. Do sad je predjeno oko 2000 km vecinu je presao moj brat, koji je jednom i pao sa njega i uspeo da usuce ram (a da se pri tom ni jedna plastika nije ni ogrebala), ali hvala bogu sve se dalo srediti...

najveca mana na ovom skuteru su retrovizori jer se u toku voznje mnoogo tresu, inace drugih kvarova do sad nisam imao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: BG - Zemun

Sprint Phantom.

 

Crni, kupljen negde krajem jula 2008 god, nov. Za sada presao nesto manje od 2000km, sto nije bas neka cifra. Pao jednom sa njega, najvise krivicom debelo "nauljene" krivine, plus na to ne tako bas kvalitetne gume :) Sve je proslo ok, malo samo izguljen skuter, ostao u voznom stanju.

Izgleda takodje da je fabricki kriv kocioni disk (ako neko zna gde mogu povoljno da ga ispravim, da ne kupujem nov, javljajte). Osim toga, nikakvih kvarova, tako da se moze reci da sam za sada zadovoljan korisnik!

 

Zorane, retrovizore skini i zategni, pa nece da se tresu. Ja sam imao problem sa tim, resio sam ga, ostao je drugi da zategnem, cim dodje lepo vreme!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Keeway Speed 150,

kupljen 1.3.2008, za sad presao 5000km, i do sada sam promenio jednu sijalicu migavca   :D

- potrosnja, odrzavanje, izdrzljivost... prezadovoljan

Vozim se preko cele godine (osim po kisi i vlaznom kolovozu), zima, leto...

 

Status: prezadovoljan  :P

 

Sprint Phantom.

 

Crni, kupljen negde krajem jula 2008 god, nov. Za sada presao nesto manje od 2000km, sto nije bas neka cifra. Pao jednom sa njega, najvise krivicom debelo "nauljene" krivine, plus na to ne tako bas kvalitetne gume :) Sve je proslo ok, malo samo izguljen skuter, ostao u voznom stanju.

Izgleda takodje da je fabricki kriv kocioni disk (ako neko zna gde mogu povoljno da ga ispravim, da ne kupujem nov, javljajte). Osim toga, nikakvih kvarova, tako da se moze reci da sam za sada zadovoljan korisnik!

 

Zorane, retrovizore skini i zategni, pa nece da se tresu. Ja sam imao problem sa tim, resio sam ga, ostao je drugi da zategnem, cim dodje lepo vreme!

 

nema nista od ispravljanja diskova, moraces novi ili polovan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

  zamolio bih samo da se u postovima napise da li je korisnik zadovoljan ili ne da bi na kraju mogli da izvucemo neke zak;ljucke.hvala.

 

Prezadovoljan.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Predlog : Ako se vec prebrojavajte, onda vodite i evidenciju da se zna koliko vas ima ( kao u temi o ukupnoj kubikazi ) - ono tipa + 1 = 7 , a mogli bi usput da sabirate i kubikazu , pa da znamo koliko se " kineskih kubika " voza kod nas .

  Sorry za off .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

vec sam pokusavao da ih zaregnem ali bezuspesno, tako da sam resio da skinem ove i namontiram druge na guvernal a preko rupa koje ostanu cu da zalepim neke nalepnice...

P.S.zaboravio da napisem u prethodnom postu: generalno sam zadovoljan motorom (koliko para - toliko i muzike)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja