Jump to content

Moto Zajednica

Odrzavanje Harleya u CG?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Imam problem pa ako neko moze da pomogne neka se javi.

Posedujem Harley Davidson 1200 Custom 2003g, motor se nalazi u Budvi.

Do sada sam ga odrzavao u Sabcu kod Micka ali ove godine zbog obaveza (a i zbog toga sto sam ove godine odustao od vecih radova) necu da ga teram u Sabac samo da bi odradio redovan servis i par sitnica pa cu sve morati da odradim u CG.

 

Do sada sam samo jednom radio servis u na motoru u Budvi i nisam bas zadovoljan jel je majstor 2-3 dana celo vreme bio na vezi sa Mickom da bi uspeo sve da odradi a bavi se bas odrzavanjem motora (jos sam ja doneo svoj alat jel ima nekih caka koje ne mogu bez tog alata da se rese).

 

Da li neko zna gde bi mogao u CG ove godine da sredim i pripremim motor za sezonu (imam alat, originalne delove i ulje za servis), bilo bi dobro neki majstor koji je imao iskustva sa Harley motorima a ako nema takav onda bar da je provereno dobar majstor pa ce se snaci nekako valjda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Pozz,

 

Otidji na www.motori.hr pa probaj tamo kroz forum da saznash gde u blizini CG , recimo i Dubrovnik, ima HD servis ..

 

Ljuti

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Hvala, mada ne vjerujem da cu u blizini naci servis bas za Harley, meni je bitno da odradi neko ko inace odrzava motore a imao je iskusta sa Harlijem. Ima dosta Harleya po CG i Dubrovniku, moraju ti ljudi negde u blizini odrzavati te motore a ne veruje da svi voze u servis u Zagreb, Sabac, Sloveniju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

OK,

 

Do sezone ces sigurno naci adekvatno mesto za servis, a onda u voznju .

Ako uspem da nadjem adekvatnu garazu ovde u Podgorici da parkiram motor, posto od skoro radim u MNE,  mozemo u voznju .

Imam i drugare sa Intruderima koji ce mi iz SRB doci sigurno u posetu pa se osecaj pozvanim da nam pokazesh lepote MNE uz brundanje V2.

 

Pozz

 

Ljuti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Uh pa sad videh ,

 

Pominjesh Novi Sad u avatru ...

Dva ortaka sa Intruderima su iz Zrenjanina .. Pa onda mozemo svi zajedno u Budvu iz ravnice ....

Dogovor kucu gradi ... :)

 

Coooool.

 

Pozz

 

Ljuti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1111 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

PA STA MU se to moze pokvariti da ga moras voziti na servis , valjda znas skinut tockove i vratit ih a i ulje promjeniti i svece .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Ne mogu mu sam odraditi servis jel jednostavno niti znam niti imam dovoljno alata a mora da se odrade i neke sitnice koje ne spadaju u redovan servis pa mi treba neko ko se malo bolje razume.

 

A ko je taj majstor Musa uz PG, neki kontakt?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ne mogu mu sam odraditi servis jel jednostavno niti znam niti imam dovoljno alata a mora da se odrade i neke sitnice koje ne spadaju u redovan servis pa mi treba neko ko se malo bolje razume.

 

A ko je taj majstor Musa uz PG, neki kontakt?

burazeru znas i sam da je MICKO jedino resenje za tebe....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Ne mogu mu sam odraditi servis jel jednostavno niti znam niti imam dovoljno alata a mora da se odrade i neke sitnice koje ne spadaju u redovan servis pa mi treba neko ko se malo bolje razume.

 

A ko je taj majstor Musa uz PG, neki kontakt?

 

Pet - šest godina sam radio u prodavnici motora i skutera tako da imam dosta iskustva sa servisima i serviserima  i najbolje mi je iskustvo sa Musom tj Vladanom . Njegov servis je ovlašteni serviser KTM , Kawaswkija i Suzukija , a odežavaju sve živo .

Brojevi na koje ih možeš dobiti - Željko-068480871 , Filip-067853311 , Feta - 069332214 , Musa - 069542240 - na koji se uglavnom ne javlja pa zovii nekog od prva tri . poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Hvala za brojeve.

 

Imam ja jos vremena jel servis radim tek krajem aprila.

Inace najvise bi voleo da i ovog puta sve odradi Micko iz Sabca jel sam prezadovoljan sa njim, od njega sam kupio motor, kod njega sam ga sredjivao (posto smo menjali skoro sve na motoru), odrzavam ga kod njega vec 3-4 godine i nema greske ali problem je u tome sto ove godine ne radim nista specijalno na motoru kao do sada pa mi je potrebno samo standardno pripremane za sezonu (ulje, filteri, svecice, pakne, malo podmazivanja i zatezanja, i mozda menjanje nekih potrosnih sitnica + ja donosim sve djelove) zbog cega bi mi bilo lakse da sve odradim u CG ili Dubrovniku jel se motor nalazi u Budvi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Nema na čemu , moje mišljenje je da je sad idealno vrijeme za servis i sređivanje makine da bi se spremno dočekala sezona a i da bi se izbjegle gužve u servisima jer naš narod se sjeti motora tek kad sunce grane i onda naravno svi pohrle u servise . Čuj se sa njima ako hoćeš i dogovorite se , ja sam danas svraćao do njih i upravo im je jedan HD bio na stolu - rade neku preradu . poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Nik Gold, jos jednom se zahvaljujem, kontaktirao sam momke iz Pg i sve smo se dogovorili - resen problem.

 

Ja stvarno ne razumem tu pricu kako se Harley motori cesto kvare, a takvu pricu obicno cujem od ljudi koji nikada nisu vozili Harley ali su u servisu na stolu videli Harley motore kako se popravljaju - pa izvinite ali koji se to motor nikada ne kvari??? Kupio sam Harley pre 4 godine, prelazim dosta sa njim, ne stedim ga ni malo a do sad nisam imao NI JEDAN JEDNINI NI NAJMANJI PROBLEM osim standardnog servisa, a gle cuda da imam 4 prijatelja koji takodje voze Harley motore mnogo duze od mene, svake godine prave duze ture i niko nema problema sa kvarovima!!!

Naravno da i Harley mora i moze da se pokvari kao i svaka druga masina ali ne razumem pricu da su kvarljivi, pa gde ces bolji odgovor nego iz prve ruke od ljudi koji ga voze godinama. Ja bih pre rekao (iz iskustva) da je Harley izuzetno pouzdan motor!

 

Inace, zavidim ti na tome sto zivis na Floridi, bio sam tamo pre 3 mjeseca (Orlando - Miami) i jedino sto mogu da kazem je RAJ!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja