Jump to content

Moto Zajednica

Orionov kinez :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova

trtrtrtrtrjj8.png

w800.png 

au,svidja mi se :D koliko kosta ovaj pulsar?A ako je taj slican pulsaru super,jos ako ima preko 200cc,mozda to bude moj sledeci motor :P

Nego,jel imaju neku garanciju,ako imaju kolika je?Kako stoji stvar sa servisima,sta ako nesto rikne :D Trebalo je da slikas taj motor dpa da okacis slike :(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Zabuna, u pitanju je Orion Cruiser i uopste ne lici na ovaj Pulsar, a da li je ljep to je stvar ukusa, mnogi su ga vjerovatno vidjeli na sajmu

post-3674-12879027986622_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Sad znamo gdje su otisle masine i kalupi za plastiku poslje prestanka proizvodnje Scarvera  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Zabuna, u pitanju je Orion Cruiser i uopste ne lici na ovaj Pulsar, a da li je ljep to je stvar ukusa, mnogi su ga vjerovatno vidjeli na sajmu

 

Izgleda kao komarac koji je pio krv od sidasha....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Pulsar jeste indijac ima negdje i tema o njemu, za glavu ispred svih kineza, al nema kod nas, kad bi bilo cjena bi otprilike bila oko 1700-1800jevreja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

BMW 650 CS, poznat i kao Scarver, niko nikada nije okarakterisao kao ljep motor, jednostavno je bio drugaciji, ustvari sve sto je u zadnjih 10-tak godina izaslo iz BMW-ovih fabrika je bilo "drugacije"  :-\ , da se ja pitam ceo dizajnerski tim odgovoran za ove kerefeke od auta i motora bi dobio nogu u dupe  ;D . Sad sam  bas gledao Orionov sajt i tamo pise da se nudi u sivoj, crvenoj, crnoj i plavoj boji. Iako volim crvene motocikle (Ducati i ekipa), ovaj na sajmu mi se nije dopao bas zbog te crvene boje, valjda su koristili neku jeftinu mjesavinu lakova, i u kombinaciji sa crnom plastikom i gomilom hroma bio je nekako kicast, da ne kazem ruzan. Ostaje i pitanje pouzdanosti ove konstrukcije, kvalitet masine i elemenata oslanjanja, materijal od koga je izradjen ram i ostali bitni detalji. Vjerovatno dok ga neko ne kupi to necemo ni saznat. A boja je barem jeftina, onaj hrom sto su onako nabacali je vjerovatno jos jeftiniji, tako da to i nije neki problem, sve se to da prefarbati. Ima Scarver nekih kombinacija boja u kojima uopste ne izgleda lose, pa mi ovaj motor naprasno postade interesantan  ::) , ostaje jedino pitanje kvaliteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Još jedna sjajna reklama za pulsar 220 dfsi,pogledajte šta ljudi rade a nije komp.animacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova

Bio sam na  nekom nasem sajtu i nigde se ne spominje 220cc ima model od 125 i 250 odnosno 1 i 2 cilindra tako da mi je malo ne logicno to od 220.

 

Inace motorce stvarno super izgleda!!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

avaj orion mi se nikako ne svidja ,ali ovaj drugi pulsar mi izgleda odlicno,i ne moze se uporediti sa ovim orionom ,ni po dizajnu ni po kvalitetu vizuelnom,a i ima bolje komponente kao npr viljuska je bolja 3 puta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja