Jump to content

Moto Zajednica

Kupio bih AFRICA TWIN 750 ili SUPER TENERE 750!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Ih Neške, bolje da sam od tebe uzeo motorin kad je tako jeftin :D

 

Tek bi onda mlatarao nogicama ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Bio sam da vidim ovaj motor !!! Uvezen je iz Italije (da bi se popunilo mesto na prikolici, sto znaci da nije uvezen zbog zarade nego zbog smanjenja troskova uvoza drugog motora) pa je otuda i cena nije prevelika.Doduse ja kad sam ga gledao covek je trazio 1850 e(zadnja cena) mada nije bio registovan.Ofarban je u originalne boje i to prilicno korektno.Beli delovi su uradjeni u nekoj beloj perli i sasvim lepo izgledaju.Motor nije imao akomulator (sto znaci da verovatno dugo nije paljen) i kad smo ga stavili malo je verglao i manje vise bez problema upalio. Stekao sam utisak da masina dobro radi.Ono sto se meni nije svidelo su sitnice koje ne bi trebalo da cude sobzirom na godiste(slomljena rucica kvacila, nema plastike na prednjem tocku i sl.) Sve u svemu solidan motor .

Imao sam ponudu za jos jednu AT isto godiste stim da je bila u boljem stanju(nisam je video ali po prici tako deluje,pricao sam uzivo sa covekom).Imala je i sva tri kofera  uradjen je veliki servis,prva boja , sve u svemu zvucalo mi je kao bolja opcija.Zadnja cena 2300e.Motor se nalazi u Beogradu.

Nemam njegov telefon ali ako nekog interesuje potrudicu se da ga nabavim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Kol'ko mi je žao što moj drug Dule nije kupio odličan motor, isto mi je drago što Neške nije ostao bez razloga za zadovoljstvo u životu.  :) Dule ne odustaj, naći ćemo i tebi neko magarence!  ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

E pa evo i nekih slika ponosnog vlasnika  :) i njegovog petnaest godina starog ali zato dobro drzeceg ljubimca   ;)

čestitam stvarno lepo izgleda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Neške je odustao od prodaje...!  :'( :'( :'(

 

Dule ,mala preporuka !

Pogledaj Ryu motors u Zemunu ( www.ryumotors.rs )Novogradska 25, Zemun

Telefoni - 060/316-79-17

Faks - 011/21-30-478

Ja sam tamo kupio Transalp , a imaju preko sto motora sto na lageru sto na carini . Uvoz iz Francuske krajnje korektni motori , mozda nadjes nesto sto ti odgovara !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ST 750

Dragi moji drugari, bajkeri,

hteo sam da vas izvestim i obavestim da sam posle dužeg traganja i jurnjave za motorom napokon naišao na nešto što bi moglo da bude kupljeno! U pitanju je Honda Transalp iz '89 godine... Eto, jurio sam Teneru ili Afriku, a na kraju kupih Trandžu...  ;D ;D ;D

 

Elem, hteo bih da iskoristim ovu priliku da sve učesnike u diskusiji na ovu temu, koji su mi pomogli svojim savetima predlozima i sugestijama da odaberem motor za sebe, pozovem na jedno piće da častm za ''nov'' motor! Ceremonija svečanog ispijanja običnog piva će se obaviti u Beogradu, u Bul. Kralja Aleksandra neznanog broja, u kafiću ''Wonder bar'', 31. marta oko 20h...! Kafić je rezervisan...

 

Sa druge strane, datum koji sam izabrao nije slučajan... To je trebao da bude i datum mog polaska motorom na put oko sveta, koji sam planirao još od avgusta prošle godine, ali koji se, na žalost, neće ''odraditi'' ove godine iz nekoliko razloga, a ponajviše zbog svetske finansijske krize... Ali, kako god bilo, nadam se da mi nećete zameriti što u slavu ovoj svojoj ideji želim da vas sve okupim i popijemo po neku... A, novi pokušaj je planiran za leto 2010. godine...

 

DOBRODOŠLI...!!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ST 750

Dragi moji prijatelji,

koliko mi je žao, toliko me je i stid da priznam, ali uspeo sam da oštetim Super Teneru prvi dan pošto sam je preuzeo...

U jednom trenutku je trebao da bude Transalp, ali već u sledećem se pojavila Super Tenera i ja se ipak odlučih za ovo drugo!

 

Verovatno da nije mudro menjati odluke u poslednjem trenutku, ali šta je - tu je...

Nadam se da ćete me razumeti ako vas sve zamolim da ono svečano ispijanje običnog piva ostavimo za neku drugu priliku...

 

Otvorio sam novu temu ''Razbijena Tenera'', pa, bih molio da mi pomognete oko popravke... Trenutno ne znam ni gde bih mogao da nađem delove, a ni kom majstoru da se obratim za pomoć!

 

Zaista nisam očekivao da ću ovu temu zatvoriti na ovaj način...

 

Hvala Mišku Kolcetu i Urošu Zemuncu na toplim čestitkama, ali izgleda da sam ja ipak bio malo ''brži''...  :-\ :-\ :-\

 

Tema je zaključana!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja