Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT 600 o svemu po malo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

Odlicno si primetio. Ne postoji enduro motor sa vatricom, zato i jeste jedinstven. Doduse trud i volja su ogromni. Ipak meni se vise svideo u crno-beloj varijanti. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

eto posle predivnih 2 godine voznje resih da ga prodam, srce me boli ali sta cu takvo vreme doslo. Izgleda da cu morati napraviti godinu dana pauze sto se voznje tice :( Mozete samo jednom da pogadjate sta cu sledece kupiti....... Pa yamahu XT600 lol.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

Jednu stvar znam da sam prezadovoljan, Agregat je fantastican ima vise konja taman ono sto mi je falilo na XT-u kada sednu dvoje delovala je malo lenjo i legne od tereta sto se zna osetiti drasticno u toku voznje. Druga stvar TTR je dosta vislji tako da malte ne sam na prstima visok sam 175 cm i verujem da malo visim ljudima ce biti savrsen

Sto se tice udobnosti ... sta ja znam ja ne primetim nikakvu razlikou .. jos je nisam probao na duze staze ali budem na prolece. Jedino sto mi fali je alnaser ali brzo sam usao u stos sa kurblom.

Izgleda mnogo veca od XT ali je zapravo laksa neznam tacno koliko, Tako da voznja po sumi offroad je stvarno uzivancija

Moj model je iz 97'sa predjenih 12.000 km sto mi i ne predstavlja problem sto se izgleda tice jer mnogo noviji modeli su indenticni tako da nema razlike TTR je TTR kako god da okrenes

Mislim da malo vise trosi od XT ali vrlo zanemarljivo (presao sam 160km sa 8 litara... mislim da je prosek 5L na 100km) nisam ga bas nesto stedeo, malo agresivne i malo lagane voznje u glavnom po lokalu i sumi.

 

To je sto se tice TTR-600 ali o TT 600e ima jedna stvar koja mi se svidja je alnaser jedino sto mi zadnji deo previse pognut.. vise volim malo agresivniji izgled.. Sve u svemu videcu da stavim koju fotku sutra :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

2300e od prijatelja sa kojim sam se vozao ranije ... ima par stvarcica da se ulozi u njega ali glavna ideja je prerada u SM ako bog da do proleca videcu kakav budem bio sa lovom jer je planiram za ozbiljno zadrzati za sebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

prodajem svoju teneru vise informacija na oglasniku i u podforumu 'PRODAJEM'

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

E ipak pade prerada sorry sto nisam uslikao vise slika u toku rada ali nema veze ovako je ispalo :)

 

i da se ovom prilikom zahvalim Ziletu iz Apostola jer je covek odradio posao profesionalno

 

27052013843.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

Odlicno stanje. Supermoto prerada.Pireli Angel gume kupljene prosle godine pred kraj sezone , prednja nova zadnja odlicna. na agregatu uradjen Kompletan servis pre par dana, takodje nove lamele. Lanac i lancanici. kocnice odlicne, Hexagon full carbon auspuh predivan zvuk, ima i DB killer. Motor je na moje ime vozim ga vec 3 sezone i uvek odrzavan. Dosta ulozeno u estetiku. Razlog prodaje je potreba za jacim motorciklom. Moze zamena za Suzuki SV 650 n (naked)

 

E tako Cena je 2500E sto nije fiksno pa ako ima zainteresovanih neka se jave :)

 

Motor je u oglasima pod Supermoto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Kolege,rastavljao sam svoju yamahu xt 600 tenere 3aj 89 farbao i tako to i kad sam sve sklopio nece da mi upali i curi mi gorivo negdje iz karburatora koji nisam rastavljao i dirao jedino sto je bio suv citavu zimu. Kad duvnem u dovodno crijevo prema karburatoru zrak ne prolazi nikud kao da duvam u zatvorenu flasu. pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja