Jump to content

Moto Zajednica

nervozni ljudi ili hejteri bajkera?????

Recommended Posts

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: BG

Kao sto znate mi dvotockasi smo podcenjeni od strane vecih sila u ovom slucaju masa!!!!! kod nas, u srbiji, niko nas nepostuje jer se razmislja po principu ja imam cetri tocka ko mu je'e mater sto je tako nestabilan...

e i sve to ne postovanje ja razumem jer kod nas su se ljudi zgrozili od pozera na 2 tocka koji manijace po ulicama... ali sam se konacno razocarao u vozace cetvorotockasa dok sam se juce vozio.....

ovaj stres cu pamtiti!!!! :| :| :| krecem se na svojoj yamahi kroz bulevar umetnosti..... sve je bilo extra krstarim sirokim bulevarom koji ima 3 trake.... krecem se 40 km/h kao i ostali vozaci.... krecem se desnom trakom i krenem da se prestrojavam da predjem u srednju.. propisno dam migavac i bacim pogled preko ramena da vidim da li mogu da predjem u traku..... nekih 30 m iza mene plavi taxi krece se konstantnom brzinom...i ja krenem da se prestrojavam kad u retrovizoru vidim kako taxi pocinje da se dize od brzine i krene naglo da ubrzava u tom trenutku... ja brzo krenem da osmotrim da se vratim u desnu traku iz koje sam i krenuo ali nisam siguran da li se neko zalece u toj traci i da li mogu bezbedno da se vratim.... osmotrim do u delicu sekunde i traka je bila bezbedna i uletim ja u nju.... dok taxi koji sam ranije spomenuo....naglo koci pored mene i zaustavlja vozilo sa sve musterijom i izlazi iz vozila.... bulevar koji je pun staje zbog njega.... kad je izaso iz koja pocne da se dere u fazonu dodji 'vamo da se peglamo :bokser: :bokser: :bokser: ja ga iskuliram i pod kacigom mu proklinjem kevu koja ga je rodila onako blesavog.... seda on u taxi i krene da me juri... ja normalnom brzinom zaustavim se na semaforu i on se zaustavi pored mene i pritom izlazi iz kola....

i krene da on meni sere ko da sam ja kriv..... ali iz razgovora sam primetio da covek ima hejt prema motorima... jer je govorio u principu.... sto vozis to govno, jer oces da ubijes sam sebe..... ja ga ono kuliram i gledam kad ce zeleno.... lik u fazonu hteo da se pegla ali kad je video moje lice koje mu je ukazalo da sam duplo mladji od njega ,on je iskulirao... cenim da lik ima 30+ god..... tako ja u bedaku odvezo se kuci i pocnem da razmisljam u kakvom mi ludom svetu vozimo....

i zanima me da li likovoi imaju los dan pa se tako izivljavaju na nama ili imaju neki hejt oko nas..... e da li je imao neko slicno iskustvo i zanimaju me vasi komentari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

mamu mu j..m taksistièku, pa oni se tek ponašaju kao da su im ulice grada dedovina. Seku, prestrojavaju se, ne daju migavac, koèe ko kreteni, i nemaju pravo nikome da kenjaju. Trebao si lepo da staneš ispred njega motorom, sidješ, skineš kacigu da te bolje vidi i èuje, i da ga pitaš: u èemi je tvoj problem i šta hoæeš?!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ne brini se, nema to veze sa motorima i motoristima vec sa taxistima! Oni su rak rana Beograda! :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Do juce sam se pitao zasto se vi iz BG stalno nesto zalite na uslove za gradsku voznju... E juce sam se prvi put vozio motorom kroz BG i vala sam se istraumirao , tako da vas sad razumem :roll: ...je8iga kad sam seljak iz Krusevca gde gradska voznja sasvim drugacije izgleda :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Jedina greska je izgleda sto si vozio 40. Trebo si bato lepo da peglas bulevarom i da otkidas retrovizore' date=' valjda bi mu to bilo normalno?[/quote']

Ima logike. Kada vozis agresivno i mrstis se na semaforima, ne vjerujem da bi ti neko smio tako pric :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

Cast izuzecima, ali taxisti su i u Nisu nemoguci(necu da upotrebim tezu rec). Oni misle da su profi drajveri i tako se ponasaju na putu. Nekoliko puta sam imao "nezgodne situacije" sa njima sto kolima sto motorom. Prestrojavaju se, prave polukruzna, ukljuce sva cetiri i stanu na sred puta i to je kao propisno, kad ih musterija zaustavlja naglo koce i boli ih ako ih ti puknes odpozadi... uh necu vise poceo sam da se nerviram.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Sledeci put mirno zaustavi vozilo, spusti copu, te izdeklamuj sledeci tekst:

 

- Gospodine, ne vidim u cemu je Vas problem. Nikakav incident se nije desio, pored toga vozite nepropisnom brzinom a povrh svega pretite. Potseticu Vas da je javna pretnja krivicno delo, a da ste takodje jurenjem mene do semafora nacinili krivicno delo ugrozavanja javne bezbednosti, u prisustvu brojnih svedoka... dakle - ima li nekih problema?

 

8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

E, navigatore, kada bi znao koliko te još takvih situacija èeka... Taksisti su generalno nezadovoljni ljudi, slaba zarada, od nove godine fiskalni raèuni, zakon više neæe dozvoljavati ni da se pošteno krade. Ko zna koji si ti njemu bio po redu tog dana. Andrej ti je dao savet zlata vredan. Zaboravio je samo da ti kaže da krajièkom oka zapamtiš broj vozila i koja je taksi firma, da znamo kome da bušimo gume.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: BG
Sledeci put mirno zaustavi vozilo' date=' spusti copu, te izdeklamuj sledeci tekst:

 

- Gospodine, ne vidim u cemu je Vas problem. Nikakav incident se nije desio, pored toga vozite nepropisnom brzinom a povrh svega pretite. Potseticu Vas da je javna pretnja krivicno delo, a da ste takodje jurenjem mene do semafora nacinili krivicno delo ugrozavanja javne bezbednosti, u prisustvu brojnih svedoka... dakle - ima li nekih problema?

 

8)[/quote']

 

:kul: :kul: :kul: e ljudi mnogo mi je bolje posle svih ovih vasih komentara..... a ako bude sledeceg puta( pu daleko bilo) zapisujem broj taxia pa ko u filmu ko to tamo peva... busi hahahah busi :D:D:D vi ste ko terapija :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

- Gospodine' date=' ne vidim u cemu je Vas problem. Nikakav incident se nije desio, pored toga vozite nepropisnom brzinom a povrh svega pretite. Potseticu Vas da je javna pretnja krivicno delo, a da ste takodje jurenjem mene do semafora nacinili krivicno delo ugrozavanja javne bezbednosti, u prisustvu brojnih svedoka...

dakle - ima li nekih problema?

8)[/quote']

 

Hehehe, ovo æu da prepišem i nalepim na rezervoar, a Andrejp lepo da zameni Vuka Draškoviæa....

 

:fcab: :prayer: :kul: =D> :baeh:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Bgd

Druze posto ti svi daju savet da skines kacigu i pitas u cemu je problem, ja ti savetujem da kacigu ne skidas ni za zivu glavu (jel jelte kaciga zivot cuva), pokazes tipu da ga necujes i pozoves ga da ti pridje i da ti objasni u cemu je problem. E pa kada ti dodje u dometu ti ga zvizni kacigom(glavom) i onda po gasu!!! Jedini nacin da se objasnis sa debilom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

ma kreteni bre, bio sam ovaj vikend u BG-u...video sam ponovo kakav je saobracaj,..ijaoo!!!

nego ako uspe lepo da mu objasnish super si proshao, ako ne...sidjash s motora uzmesh neku paliju i objasnish mu neke stvari, kako reche fenix....

lol shalim se nisam za incidente ali ako je neki debil koji me vija i iskache iz auta rado bi ga vratio nazad u auto...ako mi dodje aparat slikacu kako lepo stoji pendrek okachen na sedishtu :))) (ej nemoj neko da pomisli neshto pogreshno o meni)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: London

Kakav bre pendrek?

 

Pa bajker u punoj opremi je zasticen kao nindza kornjaca.

 

Koristiti pendrek, je krajnje nesportski.

 

PS Probaj naravno prvo razgovor, ali bez skidanja kacige :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

 

...ali bez skidanja kacige :).

 

I rukavica... :D !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: BG

ma sad uz kacigu ima kao uz obaveznu opremu i boxer da nosim :D:D ......

salim se.... ne bi se ja kacio sa budalama.... jebes mu mater sto je blesav... kacenje ako je neizbezno preferiram sa normalnim....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

ljudi, pokusajte da se zakacit s nekim dok vam je kaciga na glavi... pa ima vrat da vam polomi ako vas samo uvati za glavu i naglo protrese malo a kamoli sto drugo. kacigu fino skines, uvatis je rukom za kais i odalamis ga s njom. eto zasta sluzi kaciga...

inace Navigatore, taj kuronja je vidio da si mladji pa ti se zato qrci. nemoj se opterecivat previse, samo dobro gledaj te retrovizore i ne oslanjaj se na pravo prvenstva... to kod nas motorista ne postoji. obavezno ukljuci sva cula i samo sebi vjeruj.

taxisti..... pffffff

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

heh citam ovo i setih se sta se meni desilo pre par dana u NS-u doduse bio sam u kolima znaci ja se uklucujem sa autobuske stanice nikoga nema iza mene i odjednom cujem urlanje masine(pomsilih da se neki tarzan glupira sa motorom pa reko daj da ne ulecem), kad nelezi vraze nit je tarzan nit je motor vec magarac sa golfom 4 sa sve strankama samo sto mi u vrata nije uleteo a ispred kolona i konj jedva stane ja ti fino kulturno produzim po stanici tako da nam se prozori izravanaju svirnem a ono matorac moze tata da mi bude svirnem mu par puta a on ni da se okrene, a posto sam zurio da uzmem od jednog lika Motobike 4 jer sam ga propustio nastavim svojim putem a malo kasnije svratim do taksi udruzenja i zamolim predsednika da ga opomene da cu sledeci put da mu uradim vitraz na soferci jer npr sta da sam bio motorom nogu bi mi polomio, bili tamo neki taksiti i poceli odma da kenjaju ovo ono ja ih lepo priupitao za zdravlje kao i to da li bi oni hteli delo nesvhacenog umetnika po svojim kolima i oni ucutase i slozise se samnom da sam u pravu i da ce da ga opomenu a meni zatrasie broj da me "izveste o tome sta je njihov kolega mislio" ja se nasmejem i ostavim im broj mobilnog sa recima ako me neko drugi nazove sem tog majmuna sto mi izleteo da se izvini ima im zapalim udruzenje.

E sad stvarno nemam pojma sto sam ovo napisao al ako je nekom za utehu i taksiti u Ns-u voze ko bolidi (a tek sta mi se desavalo dok nisam prodao ATX-a) i kao sto bi cope reko j.... im mamu taxsisticku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja