Jump to content

Moto Zajednica

:) Mnogo Dana, Mnogo Manastira

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Svaka cast, Veve, divan je putopis i fotografije! Vidim ja da je Lalajko dobio ozbiljnu konkurenciju  :D (salim se malo) Samo tako nastavi, da i mi uzivamo u divnim predelima  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Joooj Boze,pa mi lutamo po svetu,kao turisti smo razgledamo,a gle Srbije...

Stvarno ti je putopis zasluzio 10+,nemam vise reci.

Slike su sve rekle,a i teks bogami.Pozz od M a R k a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Neću reći ništa novo što u prethodnim komentarima nije naglašeno, ako ponovim da su fotografije profi a komentari i predstavljanje obiđenih manastira svojevrsna literatura, dakle SVAKA ČAST. Ipak, kako si usput doživeo transformaciju gubitka brade ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

@all

:) puno vam hvala

 

@boboska

:) e bas sam razmisljao sa obidjem detaljno Ovcarsko Kablarsku klisuru..... mozemo da se dogovorimo da vozimo zajedno...

 

@

Komsa

Ma dosadio sam samom sebi sa bradom pa reko da napravim neku promenu... :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Tekst sam citao sirom otvorenih ociju a dok sam gledao slike sirom sam otvorio i usta pa zaista neznam da sam na jednom mestu tj. putopisu video lepsih fotografija....Skidam kapu majstore :) :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Fantastican putopis...!

Pozivam te da svratis do Svilajnca da zajedno obidjemo manastire u tzv. "Resavskoj Svetoj Gori"!

Ali pocekaj samo da zavrsim MZ bobber-a  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: XVS1300 Midnight Star

Sve je super. Narocito mi se svidja ovo sa manastirima, ta duhovna crta.

Niko od nas ne sme zaboraviti na duhovnost. ???

Boga ima i svi cemo jednog dana da mu polozimo racune.

Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) joj ne staj te mi sada na muku.....

 

Juce kada sam bio na voznji Do NS i Fruske Gore, na neverovatno glupe nacine su mi ispala dva objektiva i totalno se unistila.... Prvi je ispao sa sve fotoaparatom iz torbe koju nisam zatvorio, tada je pukao na pola Canon 10-22mm.... a kasnije na Fruskoj Gori, u trenutnku kada sam skinuo Canon 70-200mm da bih zamenio sa hornetom i uzeo sirokougaoni, decko koji je nosio pice je stao pored mene, da li su mu zadrhtale ruke sta li, ucinilo mi se da ce mu ispasti flasica koka kole i ja sam instiktivno posao da uhvatim istu, a iz ruke mi je ispao objektiv direktno na betom i udario delom koji se srafi na apart i totalno se iskrivio... mislim da ce popravka za oba objektiva biti negde oko 500E a mozda i vise.....

 

e sad dok ne sredim te objektive ili prodam lepo sve i kupim Canon G10... nece vise biti lepih slika... :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

predivan putopis, sad sam ga preleteo u dahu.... a za objektive znas kako kazu "na njihovi glavu..."  bice i boljih i lepsih  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

:) joj ne staj te mi sada na muku.....

 

Juce kada sam bio na voznji Do NS i Fruske Gore, na neverovatno glupe nacine su mi ispala dva objektiva i totalno se unistila.... Prvi je ispao sa sve fotoaparatom iz torbe koju nisam zatvorio, tada je pukao na pola Canon 10-22mm.... a kasnije na Fruskoj Gori, u trenutnku kada sam skinuo Canon 70-200mm da bih zamenio sa hornetom i uzeo sirokougaoni, decko koji je nosio pice je stao pored mene, da li su mu zadrhtale ruke sta li, ucinilo mi se da ce mu ispasti flasica koka kole i ja sam instiktivno posao da uhvatim istu, a iz ruke mi je ispao objektiv direktno na betom i udario delom koji se srafi na apart i totalno se iskrivio... mislim da ce popravka za oba objektiva biti negde oko 500E a mozda i vise.....

 

e sad dok ne sredim te objektive ili prodam lepo sve i kupim Canon G10... nece vise biti lepih slika... :)

 

 

 

E do qurtza...Steta  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin

Odlicna tura i putopis :o :o.svaka cast

Od ovih manastira samo sam bio i Zici a manastiru u Bosnjanju sam ja radio konak (izolaciju i fasadu)

Zeljno ocekujem jos putopisa od tebe  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

:) joj ne staj te mi sada na muku.....

 

Juce kada sam bio na voznji Do NS i Fruske Gore, na neverovatno glupe nacine su mi ispala dva objektiva i totalno se unistila.... Prvi je ispao sa sve fotoaparatom iz torbe koju nisam zatvorio, tada je pukao na pola Canon 10-22mm.... a kasnije na Fruskoj Gori, u trenutnku kada sam skinuo Canon 70-200mm da bih zamenio sa hornetom i uzeo sirokougaoni, decko koji je nosio pice je stao pored mene, da li su mu zadrhtale ruke sta li, ucinilo mi se da ce mu ispasti flasica koka kole i ja sam instiktivno posao da uhvatim istu, a iz ruke mi je ispao objektiv direktno na betom i udario delom koji se srafi na apart i totalno se iskrivio... mislim da ce popravka za oba objektiva biti negde oko 500E a mozda i vise.....

 

e sad dok ne sredim te objektive ili prodam lepo sve i kupim Canon G10... nece vise biti lepih slika... :)

 

 

e do          >:( bas mi je zao :'(ali nadamo se uskoro jos boljim slikama cim se i ti i aparat oporavite ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Rodom i srcem u Brčkom-BiH, a na privremenom radu u Zagrebu-CRO

HIM dragi bracika,

 

Suuper tema i dokumentacija  ;). Kad obiđeš po Srbiji manastire, javi se pa ćemo napravit plan da ih obiđemo po RH (Žumberak, Lepavina, Krka...)

 

.....za fotić, a znaš i sam da se dragi Bog brine o svemu i da sve okreće na dobro: Sv. Pavao je to formulirao riječima: »Onima koji ljube Boga, sve se okreće na dobro.«

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) hvala puno na pozivu... sigurno necu uspeti da obidjem bas sve manastire po srbiji jer ih ima jako puno... ali bice mi zadovoljstvo da dodjem u RH i da obidjemo te manastire zajedno ove godine...

 

a sto se tice opreme... :) sve ima soj tok...  ne sekiram se mnogo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Veve, predivno! Fantastican putopis!  ;) I ja sam iz Krusevca, a nisam nista od toga posetio, sramota...  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

@ Pablo

 

Hvala Pablo.. uvek ima vremena da napravimo neku slicnu voznju, sezona je pred nama :)

 

@katerina

 

Bice mi zadovoljstvo! :) a ujedno i hvala na poverenju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja