Jump to content

Moto Zajednica

" MOSA ", sta je to??

Recommended Posts

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

..је врста награде за испалу. У преводу, када некогда некако зезнеш имаш сво законско право овог света да му кажеш "Моша!" и звекнеш га песнајом у раме. Најчешће се ово користи када цимнеш руку а неко помисли да си хтео да га удариш па се и он избезумљено цимне. Онда ти лепо и културно упериш прст у њега, направиш леп и културан, подругљив осмех и кажеш: "МОША!!!" Затим га песнајом забодеш у раме. Можеш и неколико пута да га цимнеш па вежеш неколико моша. Мислим да тачно овај закон није прописан у Уставу Европске Уније, али у сваком случају, уколико ти неко не да да му лупиш "мошу", имаш право да га тужиш суду у Стразбуру.

 

I sad samo zameni ruku kolima, izbezumljeno cimanje motorom, i rame sobom na nekoj ogradi ili u jendeku i dobiješ sva  prava koja ti pruža Strazbur. Po tebi, svako ko te iscima kolima da se izbezumiš i budeš srećan ako se ne složiš na asfalt, ima još pravo da se vrati i pregazi te derući se "mošaaaaa". A ako mu utekneš, ima pravo da te tuži Strazburu. Osim tog Strazbura, sve prethodno je realnost. Zanimljiv pogled na mošu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Hm.... lici na dildo... Nego, pendreci su verovatno zabranjeni ovim ili onim zakonom, sto za dildo nisam siguran da vazi.... Ajd sad svi u s*x shopove, i po k**u u dzep  ;D ;D ;D

To ko ona scena iz "Dve chadjave dvocevke", kad baja izmlati lika na smrt gumenim dildom od 40cm. Mozda to i nije tako losa ideja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

SAMO JE PROBLEM STO KLINCI U TIM CHADJAVIM TUNING BEMBARAMA POCELI DA NOSE UTOKE PA TO PENDRCHENJE I NIJE BAS PAMETNO , DILDO ISTO , TAKO DA MOSHA POSLE ISPADNE "STATIVA " NEGO MOMCI GLEDAJ SVUDA JA LICNO BEGAM NA TROTOAR KAD VIDIM TAKAV AUTO , ONI MOZGA NEMAJU A JA BI SVOJ DA SACHUVAM U LOBANJI PO MOGUCNOSTI . INACHE POPIO SAM MOSHU U BULEVARU KAD ME PRI BRZINI OD DESETAK NA SAT ZAKACIO BLATOBRANOM TIP U GOLFU KECU ZUTOM CETKOM FARBANOM SRECA SAMO SAM SE UGRUVAO NISAM CHUO KAD JE VIKNO "MOSHA " ALI  SAM SHVATIO DA JE TO BILO TO! PITANJE UREDNISTVU:ZASTO SE NE ZAKLJUCHA TEMA ZBOG OPISIVANJA SCENA EKSPLICITNOG NASILJA OD STRANE CLANOVA FORUMA KAO I ZBOG ZLOUPOTREBA SEKSUALNIH POMAGALA!! JEL VI OCETE DA NAVUCETE NEKU NEVLADINU ORGANIZACIJU NA VRAT NEKO UDRUZENJE UZIVAOCA GUMENIH DJOKA ILI SLICNO !! CCCC ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Doći će nam Nataša Kandić na vrata zbog zloupotrebe silikona i kršenja ljudskih prava momaka bez mozga u čađavim bembarama.

Akcija "Dildom u glavu" hahahahahahaha... staviš mu do znanja  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

ja dobih lepo poklon od australijanaca letos, bambusov stap, tj nesto kao mala bejzbolka

mnogo kulturnije izgleda a znam zasigurno da bi jako lepo zvucala pri lomljenju lobanja usled neuspele mose neke budale

od sada neizostavni deo opreme unutar ranca na ledjima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd , Miljakovac 1

Momci , apropo "mose" samo blago meni doturite broj tablice.. Koga ja izmosiram , postaje clan "Beckih decaka". ( u potpisu 13 tona prazan )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Problem je u tome, sto u tim trenutcima, mozak ne razmislja pozitivno. Ne daj Boze nikom, ali ako posle " mose" uspem da stanem na obe noge, samo cu gledati kako da izvucem vozaca iz kola, ( a i suvozaca ako se bude bunio ), i olupam g.... o asfalt. Citaj (govna). Izvinjavam se na recniku, ali oni su na cetiri, a ja na dva tocka!!!  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

... oni su na cetiri, a ja na dva tocka!!!  >:(

 

Moša je pravi primer situacije kada čoveka u kolima čisto zabole k... što si ti na dva točka. Jednostavno zna da je jači i tera po svome. Apsolutna nebriga za drugoga odnosno svesni nehat, pravno rečeno. Zato na mošu i treba reagovati žustro. Ako te čoevk stvarno nije video, nije te čuo, nije namerno nešto uradio, pa i da razmisliš o civilizovanom pristupu. Ali moša je čista zloupotreba sile i bezobrazluk i zato zaslužuje odgovarajuću reakciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Moj kum kod gradske bolnice pretrpeo moshu od suludog taksare i stigne ga na semaforu  opegla bogovski kad je to video kumov brat izleti iz kola i opegla musteriju  ;D ;D izvuce ga lepo sa zadnjeg sedista i omlati,, moj kum kad ga ugleda pusti taksaru i upita ;sta to uradi crni Ljubisha , sto izudara choveka !!! na to ce ovaj : ko ga j,,,e sto se vozio sa ovim oloshom!! ;D ;D istina ziva !! doduse jednom prilikom a moj kum je znate mnogo zivcan covek popusi mosu od nekih tipova sto su mnogo zurili u teget bmw-u stigne on uredno njih ispreci svog stojadina na chuburi i krene da se napichkava i istrchase chetri nervozna DB-ovca pokazase legitimacije napunishe mu bulju shimikama i od tad mi je kum pitomiji moram primetiti! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

SAMO JE PROBLEM STO KLINCI U TIM CHADJAVIM TUNING BEMBARAMA POCELI DA NOSE UTOKE PA TO PENDRCHENJE I NIJE BAS PAMETNO , DILDO ISTO , TAKO DA MOSHA POSLE ISPADNE "STATIVA " NEGO MOMCI GLEDAJ SVUDA JA LICNO BEGAM NA TROTOAR KAD VIDIM TAKAV AUTO , ONI MOZGA NEMAJU A JA BI SVOJ DA SACHUVAM U LOBANJI PO MOGUCNOSTI . INACHE POPIO SAM MOSHU U BULEVARU KAD ME PRI BRZINI OD DESETAK NA SAT ZAKACIO BLATOBRANOM TIP U GOLFU KECU ZUTOM CETKOM FARBANOM SRECA SAMO SAM SE UGRUVAO NISAM CHUO KAD JE VIKNO "MOSHA " ALI  SAM SHVATIO DA JE TO BILO TO! PITANJE UREDNISTVU:ZASTO SE NE ZAKLJUCHA TEMA ZBOG OPISIVANJA SCENA EKSPLICITNOG NASILJA OD STRANE CLANOVA FORUMA KAO I ZBOG ZLOUPOTREBA SEKSUALNIH POMAGALA!! JEL VI OCETE DA NAVUCETE NEKU NEVLADINU ORGANIZACIJU NA VRAT NEKO UDRUZENJE UZIVAOCA GUMENIH DJOKA ILI SLICNO !! CCCC ;D

 

Upravo sam isto pitanje hteo da postavim adminima. A vi decki koji pricate kako bi vi ovo i ono njima radili obratite paznju na ovo boldovano. Za sranje je uvek potrebno minimum dvoje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

TO i ja rekoh ali valjda hrabrosti koliko volis za tastaturom ali na ulici.....ja se  ne ku. :Dchim jer nisanm naucio da letim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd-B.Brdo

Kolega ispred mene ima pravo, nema tu mosa ne mosa nego da se pozove patrola a ne da vi resavate stvar posle bude zlo ajd nemojte tako da pozivate na zlo nego pamet u glavu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Da, lepo je to u teoriji. "Pozoveš patrolu". A onda ti u upravi saobraćajne policije kažu kako oni nemaju dovoljno ljudstva, kako će da dođu odmah, samo što nisu... Ima ovde tema oko saobraćaja, pa pročitaj sa čime se sve srećemo.

A da ne misliš da pričam napamet, ovo su direktni telefoni saobraćajne uprave za Beograd (Avala 2- 2810010 i 2810020) i ja uvek zovem na njih ako imam problem. E, odatle sam i dobio ove odgovore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd-B.Brdo

ne mogu da garantujem da nema takvih slucajeva ja direktno ne radim u patrolama ipak je bolje naci drugi nacin bez tog batinanja samostalno organizovanog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Istina, ali kad vidiš da ti se iste stvari ponavljaju iz dana u dan: počneš da kuvaš i ponekad pokipiš!

Ne kažem da treba sami da delimo pravdu, ali ne čini li ti se da ima previše bahatosti u saobraćaju a "moša" je samo jedna od njih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ma, da policija radi svoj posao, ne bi bilo ni mosa, ni pogresnog parkiranja, ni bahatih vozaca. Zao mi je sto drug "plavi" nije saobracajac pa da pricamo. Ovako, po sluzbenoj duznosti mora da kaze da je potrebno "pozvati patrolu". Da, ali u nekoj drugoj zemlji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

da, dotle,... patrola smo mi! :D;)

veliki pozdrav za tkoratruck!

 

@djole grunf: u pravu si, za mnoge, verovatno. ali, lakse je deliti savete sa tastature, nego sabiti emocije na putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd-B.Brdo

Ma, da policija radi svoj posao, ne bi bilo ni mosa, ni pogresnog parkiranja, ni bahatih vozaca. Zao mi je sto drug "plavi" nije saobracajac pa da pricamo. Ovako, po sluzbenoj duznosti mora da kaze da je potrebno "pozvati patrolu". Da, ali u nekoj drugoj zemlji.

 

Nisam saobracajac al moras znati da policija radi u teskim uslovima i da su vozaci a ove druge da ne spominjem mnogo nedisciplinovani da ne kazem nesto teze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Cuj, da ne ulazim u to pord cega policija zmureci prolazi i kako gleda kroz prste za neke prekrsaje jer nisu ovlasceni /citaj mrzi ih da se smaraju sa prijavama ili im sef stanice nije izricito dozvolio/, ali zato usrdno silje ku++ na neke bezazlene ili glupave prekrsaje /poput pekinezera na povodcu sa nekom bakicom itd/, itekako mislim da oni snose ogromnu odgovornost za nepostovanje sadasnjeg ZOBsa i smatram da oni doprinese haosu na ulicama Beograd /verujem i drugih gradova, ali to ne znam iz prve ruke, tj svojim ocima nisam video/.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd-B.Brdo

nije kriva policija neg politika mi radimo sta nam se naredi i to je tako takva je sluzba promenite politicare oni donose zakone nema jos novog zakona o saobracaju to siu krivi politicari ne policija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja