Jump to content

Moto Zajednica

pazario bi lep chamac sa kabinom treba mi da fatam ribe!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 71 postova

Nisam siguran ali mislim da bi brat mozda prodao svoj camac !

Registrovan, ima vez na marini u Zemunu, motor Tomos 10ks , jako malo radio, svake godine uredno konzerviran, camac je 6.5 m.Mozda mu je potrebno jedno pristojno farbanje, mada ni ovako ne izgleda lose, ko kako voli .Ima sve od opreme koja je potrebna(sidro,bova,pomocna sidra par komada, veslo...) Za pecanje i blejanje na Dunavu je savrsen :) cena 4000e Sobzirom da imamo radionicu za proizvodnju namestaja dolazi u obzir i tapaciranje camca iznutra(jastuci, podmetaci..)

post-4574-12879020658959_thumb.jpg

post-4574-12879020659694_thumb.jpg

post-4574-12879020660129_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

interesantan camac "Batino korito" ovakav camac sa tomosovom desetkom i tek uradjenim prohromom i ceradom sam ja pregovarao da kupim pre mislim tri godine u Dorcolskoj marini, Idza mu radio prohrom itd a prodavao ga je neki chale ne mogu sad da se setim imena ....nasao MIhajlo broj reg bg 6205 bila je ugradjena i radio stanica  daljinske komande bonbonica od chamca !Da li je to taj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Mislim da se ne radi o istom camcu , ali jeste korito od Bate iz Banovaca. Brat je ovaj camac kupio od komsije koji je i prvi vlasnik camca.Camac je napravljen mislim 91 god.Svih ovih godina je uglavnom sluzio za prevoz od marine "Slep"u Zemunu do Lida i obrnuto(uopste nije mnogo rabljen)Komsija je stariji covek i nije bio za neka duza putovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Glogonj(opstina Pancevo)

Pozovi mog poznanika starijeg coveka u penziji,prodaje lep poveci pecaroski camac sa kabinom,on vise ne ide da peca,po nekad se provoza tamisem,koliko se secam dugacak je 6m a sirok oko 2m,rucni rad,pravljen pre oko 3 godine,zove se pera i nabacio je da hoce da ga proda. Telefon je 013-627-287,nazovi,pitaj za detalje ovo je ono sto trazis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

e ima moj drug bas ono sto trazis... :) :) Ima camcic, sa tomosovim motorom i prikolicom... ima i kabinu... nece traziti ni puno para... aj ako si zainteresovan nabavicu slike

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

znaci  V korito sa kabinom moze poliester moze gvozdje tabanas jok penta prikolica pozeljno sta ja znam tako nesto , hvala za berzu na vodi obilazim redovito ali ovi sto prodaju jeftinije chamce slabije :D

i dalje aktuelno ! Trazim camac !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

imam ja camac nije sa kabinom ali je extra teretni sa dve velike komore dao bi ga za 250 evra,ovo su slike kad je bio ofarban sad je malo farba izbledela al je u super stanju

post-954-12879031957534_thumb.jpg

post-954-12879031959398_thumb.jpg

post-954-12879031961292_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

imam ja camac nije sa kabinom ali je extra teretni sa dve velike komore dao bi ga za 250 evra,ovo su slike kad je bio ofarban sad je malo farba izbledela al je u super stanju

Laki , odlican camac ali kad bi ga privezao u Vinchi mislili bi da ocu da shvercujem gorivo sa barzi kao sto su devedesetih.... ;D hvala druze ali ja to malo drugacije zamisljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

A zasto ne bi postavio bar pribliznu sliku kako zelis da izgleda to sto trazis i napisao cenu do koje mozes da platis?

 

Mozda je bas u tome problem.

 

Nemam sta da ti ponudim  ;D ali mislim da ces se tako lakse usreciti kupovinom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Zavisi kojih  ;D ;D ;D

 

jeli jel se na ovom modelu sedista razvlace u krevete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

alo ljudi 4 do 5 metara plastika sa kabinom!!Trazim u zamenu za kesh valjda neko ima kombinaciju ponudu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja