Jump to content

Moto Zajednica

Shiro kacige na akciji!!!

Recommended Posts

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Bio sam sa drugarom u prodavnici Auto Sport (Kirovljeva 15) i video Shiro kacige na akciji. Akcija je, po mom misljenju, vise nego dobra, jer dobijate 2 kacige za samo 9.999 dinara. Jedna je full face i bila je preko 17.000 din a druga je jet i trenutna cena je preko 6.000 dinara. Kada bi kupili obe kostalo bi vas oko 24.000 a sada ih imate u kopletu za 9.999 dinara. Obe kacige imaju atest i skida im se unutrasnja postava. Uz obe se dobija i rezervna unutrasnja postava (ona koja naleze na obraze) i vreca za nosenje. Da ne davim puno, evo i slika da vidite o cemu pricam.

 

post-2784-12879019028349_thumb.jpg

post-2784-12879019029044_thumb.jpg

post-2784-12879019029741_thumb.jpg

post-2784-12879019030582_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Zaboravih da kazem da sam nagovorio drugara da kupi, je su mu bile potrebne kacige za njega i devojku, a mislim da bolje kacige za te pare ne moze da nadje. On je kupio istu ovakvu samo sa crvenom sarom, ali je vise nema, zato sam postavio sliku sa plavom. Sto se jet kacige tice, boju ne mozete da birate, iako ima drugih boja u prodaji, vec u paketu dobijate narandzastu. Evo jos jednom adrese prodavnice, mozda ce neko biti zainteresovan.

 

AUTO SPORT

KIROVLJEVA 15 (B.BRDO)

011/3552-932 i 011/3558-287

www.autosport-shop.co.yu

 

P.S. Mislim da su ostala jos 3 para.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Jel imaju mozda xxl modele?

Letos sam trazio po BG na par mesta Shiro,al` samo xl imaju..

 

Mislim da imaju, ali morao bi prvo da probas. Ja imam Nolan N102 velicina L, ali sam probao ovu gore M i bila mi je taman, tako da bi tebi verovatno odgovarala ta XL.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Shiro nije uopste tako los, samo su proslih godina imali problem sto nije bilo rezervnih vizira. Inace, nesto gledam ovu integralku.... kod Bosketa na Vidikovcu sam je kupio za 6 200din, tako da mi te njihove cene deluju malo preterano /mislim na onu od 17 000din/. Ako nije bas ista, tj neki je drugi model, izvinjavam se na dezinformaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ova integralka je od carbona i jos nesto, ne znam tacno... Znam samo da je za te pare odlicna i da je oblozena nekim materijalom koji podseca na gumu. Radnica koja radi tamo mi je rekla da joj je cena bila preko 17000 dinara, dok ova jet, kada samo nju kupujes, kosta preko 6000. U svakom slucaju mislim da 9999 dinara ne mozes da dobijes kvalitetnije kacige. Kineske su ako se ne varam oko 50e.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

99% sam siguran da je to isti model... Kvalitet nije uopste sporan, za svoju cenu su natprosecne. Samo kazem, sto i sam znas, da su kod nas velike razlike u ceni iste robe u zavisnosti od prodavca. A u Auto sportu u Zickoj /posta sam samo namo svracao/ nisam nikada nasao nesto sto nije bilo jeftinije na drugom nekom mestu. Mada i za 9999 dve kacige je uvek povoljno, samo sto meni, recimo ne treba dzet, a ako neko ima isti problem, eto da zna gde moze da kupi samo integralku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

Ja rezervisao pre dva dana,ali zbog boje  sam morao da cekam posto je ostala samo plava sa crnom aplikacijom ili bese crna sa plavom u svakom slucaju jedna je od te dve!!!Radi se o kacigama Shiro SH-5005 FOREST i Shiro SH-40 RETRO a evo i sajta sa malo vise informacija

http://www.lavauto.co.yu/index.php?option=com_phpshop&page=shop.browse&category_id=5&Itemid=1

Vec danas kad sam zvao rekli su da je to sve za sada i da je akcija gotova a cene vracene kao sto su i bile ranije!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Na ovom sajtu sto je Siki postavio ova full face kaciga kosta okruglo 18 360,80 dinara. Znaci da je jos skuplja nego sto je bila u regularnoj prodaji u Auto Sport-u. Ova druga je 6 218,60 dinara.

 

@ Misa - Pei

 

Ti si je kolega onda kupio po odlicnoj ceni.  ;)

 

P.S. Makar je jos neko pored mod drugara uspeo da ih kupi za male pare, u ostalom zato sam i postavio temu.   ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja kupio onu tiger XXL, 8 i nesto soma me izasla. Pri kupovini dobijem i neki kredit da mogu da kupujem kod njih, upisuje se na karticu... Ja ne verujem... Donesem je kuci i ne diram 2 dana, imao sam neku frku...

Kad se malo smirilo sranje, uzmem ja da petljam sa kacigom, skinem uloske, i kaciga se bukvalno raspadne u mojim rukama!!! Unutrasnji ulozak  potpuno odlepljen!!!

Buduci da sam vec merkao forest, ali mi je bio skup (18 i nesto soma), odem lepo u radnju da reklamiram sa namerom da trazim forest uz doplatu; pa ko me j..e kad sam stipsa... Oni mi se mnogo izvinjavaju, ja kreten, izgubio racun, zovu magacin da mi nabave drugu kacigu, frka ispala :D... Ali oce da mi daju bez ikakvih problema.

Zove me covek sutradan, kaze 'stigla forest, dodjite po nju', ja dodjem, doplatim 10 soma i vidi cuda, ljudi uz sva izvinjenja i postovanje mi daju i tu narandzastu L velicine, uz izvinjenje, bla, bla... Bilo mi zesce neprijatno, ipak ja nisam pregledao kacigu pri kupovini, ali eto, i u srbijici ima profi ljudi, da ne kazem trgovaca :D. A za akciju nisam ni znao ;) a i pazario sam pre nego sto je pocela...

Hmmm, ispada da sam je platio 12 somica... LOLzille na moj racun ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

 

  Ja imam jednu integralnu Širo kacigu i izgurala je dve sezone...

  Jedina mana je slabo dihtovanje vizira, rešio sam taj problem trakastim sunđerom

  po ivici kacige na mestu de se preklapa sa vizirom...

  I sližila bi ona još dve-tri sezone da je nisam uspuštao nekoliko puta i oštetio vizir...

 

PS. vi koji ste već bili u toj prodavnici dali ste pitali može li vizir posebno da se kupi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd

Pitao ja...

Vizire nemaju trenutno i ne znaju kad ce ih dobiti :(

 

Inace, vozio sam se ovih dana sa njom, izuzetno je udobna, ventilacija je savrsena i VIZIR MI NE MAGLI! Znaci, preporuka... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Pitao sam ja za vizir ali su rekli da ih nemaju trenutno, ali da treba da dobiju robu, tako da ce ih mozda uskoro imati. Imate gore broj telefona pa svremena na vreme pozovite. Ne znam ko je generalni uvoznik Shiro kaciga za Srbiju, ali treba se raspitati i njih pozvati za vizire i ostale delove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ljudi jel' treba nekom full face ova Shiro SH-5005 FOREST.

Ja bi uzeo Shiro SH-40 RETRO, pa da kupimo i da se izdelimo??

Ponuda vazi jos par dana.

A kolko bi platio retro, ja sam uzeo te kacige na akciji jos prosle godine (cak sam i otvorio istu ovakvu temu), ali mi retro ne treba, nova je, neotpakovana sa svim nalepnicama... Velicina je L (59-60 obim glave).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Jedino je cudno sto probajuci shvatio sam da mi odgovara xxl SH 40 , dok SH 5005 mi odgovara broj L.

Dal' mi je glava jajasta ili su takvi modeli??

Uglavnom full face ceka da prodje SEKA i da uzjasem pravu mashinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

U kojoj boji je ta retro i koliko parica išteš za nju ? baci sličicu i cifru pa da ti sredim trgovinu sa drugarom .

Boja je mat narandzasta (samo tu boju su davali na akciji, prave se jos roze i crna), slicna kao ona sa slike gore, ali tamnije deluje uzivo. Mogu da slikam popodne pa da ti posaljem pp. A za cifru vidi i ti sa drugarom, pa cemo se nesto dogovoritit ako mu odgovara boja i velicina.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako nekoga zanima, ima u Metrou u Zemunu jos nekoliko jet kaciga, mislim da su Shiro, velicine m, l i xl, muske sive metalik i zenske crne sa leptiricima, po ceni 3500 din i na to jos 30% popust, bar mi je tako rekla zena na kasi. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja