Jump to content

Moto Zajednica

Politika novo...

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Evo dotiènog kretenskog teksta koji je napisao jedan moj kojega, za koga mogu reæi da je debil...

 

Em nema pojma o tome o èemu je pisao, em ko zna šta su ga zraèili na toj konferenciji za novinare, pa je dobio takve idiotske informacije...

 

Em je cela lavina poginulih motrista zadnjih dana dala povod urednicima da se prokenjavaju na temu...

 

Eto sranja...

 

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=6552

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Ovo je stvarno suludo... kao što reèe neko u drugoj temi, moramo se oglasiti i mi... U najmanju ruku, mogli bismo da tražimo od Bolikite da objavi neku vrstu demantija, jer se kao grupa graðana (ili mk bjb, mada bolje bez klupskih boja) ne slažemo sa tim i takvim tekstom... Moramo pokazati toj javnosti, koja guta sve sa vesti i iz crnih hronika, i neku drugu, lepšu, sliku... a ima ih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Ovo je stvarno suludo... kao što reèe neko u drugoj temi' date=' [b']moramo se oglasiti i mi[/b]... U najmanju ruku, mogli bismo da tražimo od Bolikite da objavi neku vrstu demantija, jer se kao grupa graðana (ili mk bjb, mada bolje bez klupskih boja) ne slažemo sa tim i takvim tekstom... Moramo pokazati toj javnosti, koja guta sve sa vesti i iz crnih hronika, i neku drugu, lepšu, sliku... a ima ih.

 

Hehehe... ne biva to tako u zemlji Srbiji, ali ni na trulom zapadu!

Mediji kad te dovate na zub, e onda možeš da pišeš i objavljuješ demanitije dok ne crkneš, džaba ti...

A bombastièni podnaslovi i rogobatne izkarikirane reèenice, mogu samo da vise bez veæe težine, jer ozbiljniju uvredu u samom kretenskom tekstu nisam osetio, osim doze crnog humora, ali nebitno, neæu da branim degena koji je pisao...

 

Da su protekla dogadjanja po ulicama dala povoda za ovakve reakcije medija, nije ništa èudno. Sad æuti i vozi ko po jajima, i budi fin u saobraæaju da ne bi doprineli još veæoj netrpeljivosti ostalih uèesnika. Meni takoðe smetaju budalaštine po novinama, ali isto tako sam primetio da kada prodjem malo agresivnijim zvukom motra u nižoj brzini, pored vozaèa auta ili pešaka, osetim mrke poglede u svom pravcu, a sve zahvaljujuæi nesreæama i asocijacijama dvotoèkaša na iste. Svi smo na dva toèka i pod kacigom. Ljudi u tom trenutku ne prave razliku izmedju loših i dobrih motorista... Èista psihologija...

 

E, da... što se tièe objavljenog teksta, predlažem ti da pozoveš redakciju Politike, i tražiš glavnu urednicu Ljiljanu Smajloviæ, ili urednika društva Nikolu Trklju, i isprièaš im da imaju novinara debila, i da to što je on napisao nije uopšte taèno, i da su dužni da ti nadoknade pretrpjeni duševni bol :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 680 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Hazarderstvo na dva tocka?!?

Gromoglasni ubica?!?

Zlokobne masine?!?

Jahaci smrti?!?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

Ovaj novinar nije normalan! A pri tom ceo tekst treba da ostavi utisak kako smo mi ugrozeni (bar ga ja tako kapiram)?!? Pa sta ce da pomisli neko ko nema pojma o motorima kad je mene prosla jeza citajuci ove nebuloze? Najbolje da nam uz obaveznu kacigu propisu i nosenje pumparice (eventualno sekire) kao i vadjenje bar dva prednja zuba kako bi svima pokazali da su bajkeri u stvari ono sto su oni projektovali u svojim bolesnim glavama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Ja sam se oglasio' date=' punim imenom i prezimenom, ali nisam siguran da æe moj komentar da objave.

 

najzli[/quote']

 

Ja kad se vratim sa odmora æu prvo njega da naranim qrcem lièno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Cope reci kolegi da ima veliku srica sa ne zivin vise u BGD-u.Da zivin dosa bi ii slomija bu mi sve prsre tako da nem oze da pise ili kuca.A usto bi mu ispiva pistulu i sija bi ga na motor pa da malo provoza gori doli da vidi kako je to iz nase prekspektive........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

"300 na auto putu bolji od sexa sa 12 plavusa" :shock: no coment

a novinar ocigledno pojma nema o motorima i motoristima, mnogo gleda americke filmove(starije)...

ne znam samo dali je on trebao da bude na nasoj strani ili... :roll: :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
"300 na auto putu bolji od sexa sa 12 plavusa" :shock: no coment

a novinar ocigledno pojma nema o motorima i motoristima' date=' mnogo gleda americke filmove(starije)...

ne znam samo dali je on trebao da bude na nasoj strani ili... :roll: :?:[/quote']

 

To se slazen s tobom vadice ali evo moj primjer sa novinarima "Blica".Poslin trke na Batajnickom aerodronu su mi prisli i pitali par pitanja.Kad sutra ja kupin novine i iman sta da vidin i procitan prikrstili me bez pardona.Napravin se ja lud i oden u Blic i trazin glavnog urednika.Tip se pojavi i kaze izvinjavamo se mora da je doslo do nekog nesporazuma i grsku cemo ispraviti u sutrasnjem broju.Kad ono nista suta.Ja oden opet ,a oni mi kazu ma nema veze to dali si sbrin ili hrvat to ti je sve isto,a neki tamo iz coska doda da je novinarka rekla da ja iman njihov pasos pa da san Hrv.t.I tako to .Kad su se izvinili bilo je ono vise sprdacina na to moje zaljenje nego izvinjenje..........tako da ja nedajen nikakve izjave nasim novimarima vise manje ce me boliti glava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Dakle poginuo sam od smeha citajuci clanak - u pauzama kada mi nije prolazila jeza duz kicme :roll:

 

Ovog novinara definitivno treba provozati recimo, recimo... recimo evo Brka da ga provoza na Kawi niz onu krivinu ka Bubanj Potoku, pa onda Cope da mu da jedan slalom po gradu, a za kraj Djura, Pablo ili ko god ko voli dvesta iz mesta da ga oplevi npr duz Gazele jedan veleslalom otprilike u vreme saobracajnog spica... bez kofera dase naslanja dupetom, normalno!

 

Makar bi onda znao o cemu lupeta... valjda :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Koji konj od novinara to je neka komunjara , matora koja je iz vremena mad max filmova ,to novinar pa to je kurac na bicikli a ne novinar sto ne pise o fudbalskim navijacima ,magarac ,smrad i sve najgore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Opet prièamo istu prièu! Opet krivimo novinara. Èovek koji je napisao ovaj tekst stvarno je debil, ali nije jedini krivac! To je nekontrolisan PR i ovakav tekst je bio neminovan! Gotovo sigurno nije bio pripremljen PRESS materijal, niti se uticalo da se autorizuje novinarski tekst! I èovek je provozao novinara na R1 bez da su stavili kacige...

Pustili su komentar koji je napisao Najzli, a u kojem je sve reèeno o novinaru i njegovoj profesionalnosti, ali nemoj da se zavaravate da krivicu snosi samo novinar. Nažalost je tako... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ma taj Apostolovski je takva debilèina da ja nemam reèi. E pratim mu tekstove u Politici još od studentskih protesta i šetnji. To ti je "pica sa hiljadu lica" vramena se menjaju a dupelisci i kvazi novinari na žalost opstaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Ma taj Apostolovski je takva debilèina da ja nemam reèi. E pratim mu tekstove u Politici još od studentskih protesta i šetnji. To ti je "pica sa hiljadu lica" vramena se menjaju a dupelisci i kvazi novinari na žalost opstaju

 

Upravo tako, klasièan dupelizac i uvlakaè... Što je najgore sramota me jer ga poznajem... A imao sam sa njim jednu neprijatnu situaciju kada je pre bombardovanja radio neku reportažu o Albancima u BG, pa me je poslao kod neke porodice da ih slikam za nastavak prièe, a ja debil nisam proèitao prvi deo u kome se on nakenjao kao kreten, i odem tamo, predstavim se, a ovi ljudi hteli da mi jebu kevu po sred p.... Blam mi neprijatnost.., Od tad mi je dužan...uh!!!!

 

Da ne grešim dušu, ko zna kako je ta konferencija izgledala i šta se tu prièalo i pisalo...

 

Verujem da veæinu stvari nije izmislio, samo je izvukao iz konteksta i razoblièio na sebi svojstven naèin...

Opasan je on smrad, i pritom veoma vešt. Iole neiskusnog sagovornika nevšæe da lupeta sve što ne treba, a da ovaj nije ni svetan toga. Onda u tekst još dodaš neke rogobatne fraze i to zvuèi saèuvaj bože.

Isto on to radi i politièarima, i svakome ko treba da se izmajmuniše u novinama, to mu je specijalnost, nažalost, a o tome odluèuju urednici....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Katastrofa, bio sam ubedjen da je u pitanju "normalan" tekst, a onda kada sam krenuo da ga citam i kad krenuse da pljuste nebuloze... :? :shock: :x

 

Ne znam jel gore njegovo pesnicko lupetanje ili sagovornici koje je nasao!? :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer
Ne znam jel gore njegovo pesnicko lupetanje ili sagovornici koje je nasao!? :?

 

=D>

Za ovakvu glupost bile su potrebne dve strane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Ja sam se oglasio' date=' punim imenom i prezimenom, ali nisam siguran da æe moj komentar da objave.

 

najzli[/quote']

 

Moje lupetanje su objavili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Dan posle...

 

Popizdeo sam. Poslao upravo komentar. Predlazem da SVI koji imaju 5 minuta vremena, a takvih je prilicno, posalju kulturan, ali ostar protestni komentar na sajt.

 

Dosta price. Akcija! :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
Ja sam se oglasio' date=' punim imenom i prezimenom, ali nisam siguran da æe moj komentar da objave.

 

najzli[/quote']

 

Odlièan ti je komentar, eno ga objavljen...

 

http://www.politika.co.yu/komentar.php?nid=6552

 

Ono što se kaže, od srca je. Meni je moja mama rekla, sa budalom samo lepo.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Dan posle...

 

Popizdeo sam. Poslao upravo komentar. Predlazem da SVI koji imaju 5 minuta vremena' date=' a takvih je prilicno, posalju kulturan, ali ostar protestni komentar na sajt.

 

Dosta price. Akcija! :evil:[/quote']

 

Jel to neko hakovo politikin sajt, ne mogu da ga otvorim uopšte :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja