Jump to content

Moto Zajednica

Želim da cujem sta mislite o leonardu 150 99

Recommended Posts

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

ja vozim taj skuter radi kao sat ,ali zanima ma misljenje ostali bajkera o tom skuteru,njegove mane i vrline,koliko mu je motor pouzdan i tako te stvarcice........

Problmatičan hidro španer lanca bregaste, bočni ležajevi na radilici nisu kuglični već gliko, i kada dune mora da se menja i cilindar i karike inače i dalje izbacuje ulje u filter. Inače motor je pre deset godina bio vrh, ali ga ubi smrdljiva austrijska tehnologija....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Krusevac

 

ljudi kakav vas hidulicni spaner kad ima oprugu kao zatezac lanca . Sve sam nasao na nekom sajtu i skinuo komplet presek motora i svih delova u PDF formatu. samo me zanima kakvi su to gliko lezaji .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova

Gliko lezaji su vrsta kliznih lezaja i pravi gliko se sastoje od tri vrste materujala,prva je celicna kosuljica pa ide sloj sinter bronze pa sloj grafitnog teflona.E sad ima varijacija i par vrsta kod njih.Druga vrsta lezaja koja se srece a ljudi ih mesaju u zargonu se zove "Kompozicija" Kod kompozicije cija je osnova Aluminijum se dodaju razni elementi da bi se dobila adekvatna klizna svojstva.Sta je caka

. Gliko lezaj veoma lako zamenis jel je u obliku caure a problem nastaje ako su dekli ili nesto sl iskoristeni za lezaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja