Jump to content

Moto Zajednica

Batajnica 24 septembar

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...Pogledajte samo Crnu hroniku na sajtu' date='koliko smo ljudi samo ovog leta izgubili-te zivote niko ne moze da plati...[/quote']

Prilicno sam ubijedjen da vecinu tih ljudi staza uopste nije zanimala. Cast izuzecima...

Može biti, medjutim staze NEMA pa ne možeš da budeš siguran u tvrdnji! Ubedjen sam da bi postojanje staze spasilo bar 10 od ovih 33 života što ih statistika navodi(mislim da ih je poginulo više). Najjeftiniji sat staze koji sam našao na netu/u novinama je veæ od 25-30E po satu negde u Italiji

:evil: Isto tako ne mozes ni ti biti siguran u tvrdnji da bi ih spasilo postojanje staze. Nemoj Dex da poklapas, samo iznosim svoju sliku stvari! Najvise su ginuli ljudi koji su vozili motore da se pokazu i njima staza definitivno ne treba, ginuli su i oni sto ne voze R motore i ne traze brzine i njima vjerovatno staza ne treba i ostao je MIZERAN broj onih koji su vozili motor zbog samog motora, koji su imali stav, opremu itd. e njima je mozda staza trebala i njih mi je i najvise zao!

Toliko od mene na ovu temu, kada me bas vuces za jezik rekao sam sto sam imao :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Ko jednom proba stazu uvek joj se vraca i to cesto, jer je 100000000000000000 puta bolje uzivanje na njoj nego bilo gde.

Staza bi se brzo isplatila a godinama bi donosila finu zaradu gradu i drzavi. Ja sam pre da se staza pravi u Vojvodini nego u Beogradu, dosta je jeftinije i blize Evropi koji bi i bile najvece musterije. Svi grese kada misle da staza mnogo kosta. Nemora staza da bude sa licencom za F1, to kosta mnogo, sto zbog boksova sto zbog velicine. Manja staza sa 10-12 krivina do 3.5km duzine je ono sto treba Srbiji a to nekosta mnogo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Ko jednom proba stazu uvek joj se vraca i to cesto' date=' jer je 100000000000000000 puta bolje uzivanje na njoj nego bilo gde.

Staza bi se brzo isplatila a godinama bi donosila finu zaradu gradu i drzavi. Ja sam pre da se staza pravi u Vojvodini nego u Beogradu, dosta je jeftinije i blize Evropi koji bi i bile najvece musterije. Svi grese kada misle da staza mnogo kosta. Nemora staza da bude sa licencom za F1, to kosta mnogo, sto zbog boksova sto zbog velicine. Manja staza sa 10-12 krivina do 3.5km duzine je ono sto treba Srbiji a to nekosta mnogo.[/quote']

 

Posto san ja u kakvom takovom toku i kontaktu sa trkacima iz Srbije.Moran da ti kazen RSV da tako nesto ne kosta upoce puno(tu se s tobo slazen 1000%) i sve se moze kad bi se skupilo par ljudi dobre duse,aki nesto srbin pravi to mora da bude po svjetskom standardu i bolje od bilo koga u regionu.I zato trazu zemlju od drzave,a ova boli je briga za neku tamo stazu imaju vaznijih stvari kao npr. nove kozne garniture koje gustaju manje :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
roditelje po džebu ako im maloletno dete pravi sranja u saobraæaju....)

 

Iskreno, ja mislim da je ovo nesto najgluplje.

Da ne obrazlazem sad zasto ali za mene je teko. Jedan od razloga je zato sto sam i ja maloletan i u zivotu nisam imao dozvolu za odgovarajuci motor.

Kad sam vozio 50ccm nisam imao nista, kad sam vozio 150ccm imao sam PSP kad sam vozio 450ccm i 900ccm imam dozvolu do 125ccm.

Dobro, jos malo pa punim 18 pa cu koncano imati tu dozvolu koja u principu ne sluzi nicemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
...Pogledajte samo Crnu hroniku na sajtu' date='koliko smo ljudi samo ovog leta izgubili-te zivote niko ne moze da plati...[/quote']

Prilicno sam ubijedjen da vecinu tih ljudi staza uopste nije zanimala. Cast izuzecima...

 

 

Verujem da si dobrim delom u pravu jer ima puno ljudi koji motor voze da bi bili vidjeni i 'vatali .icke na motor...

Ali isto tako moras se sloziti da su skidanjem carinskih ogranicenja motori postali pristupacniji,da je do motora dosao prilican broj ljudi bez iskustva,a adekvatno mesto za sticanje iskustva NEMAMO!

 

2.Ovde pominjemo 33 i tri zivota,nek im je laka zemlja RIP.Ali pitam vas kolika je stvarna cifra ove godine-uzmimo u obzir da je internet jos uvek slabo rasprostranjen kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
....Kad sam vozio 50ccm nisam imao nista' date=' kad sam vozio 150ccm imao sam PSP kad sam vozio 450ccm i 900ccm imam dozvolu do 125ccm.

Dobro, jos malo pa punim 18 pa cu koncano imati tu dozvolu koja u principu ne sluzi nicemu.[/quote']

 

I ti sad misliš da si žešæi šmeker. U stvari nisi ni ti kriv dragi moj Brko, problem je u tvom ocu.

Ljudi ne kapiraju ali ljubav je i kad svom detetu ponekad kažeš "NE" jer to obièno bude za njegovo dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

:shock: :shock: :shock:

...napusi me covek ni krivog ni duznog... :roll: :roll: :roll:

... ama rec nisam reko van teme...

... jednom umalo nisam umro od gladi jel nisam reko da sam gladan!!!

:D:D:D:D:D:D:D

 

i sta bi za satnicu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Ne skrecita sa teme :evil:

 

ooooooo dobro dosa nazad dirty

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
Ljudi' date=' jel zna neko satnicu za 24., kad se sta desava i tako to...?[/quote']

 

Ne znam tacno,ali mislim da u nedelju trke pocinju u 12 h (tako je bilo 10.09.),a posto se voze po dve trke u svakoj klasi drugi start je u 14:30.

Posto planiram ici i u subotu,moci cu u subotu uvece da napisem tacne informacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

SATNICA

Petak od 15 do 17 slobodni treninzi

Subota 10 Slobodni treninzi

poslepodne 2 x kvalifikacije

Nedelja WARM UP i trka od 12 h ima samo jedna trka

Iz Hrvatske dolazi oko 14 vozaca ,iz SLovenije 6 ,nekoliko madjara ,bugari i naravno nasi

Borba u 1000 za titulu ZEX 95 bod ,Milos 93 ,Sone 92 ala ce biti borbe ,Kule vozi ponovo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Trka je bila ekstra mislim da dugo nismo gledali ovako kvalitetne trke.Tome su po meni dosta doprineli gosti iz ex Yu drzava pogotovo Hrvati koji su dosli u ogromnom broju.

Ovo kod nas pocinje sve vise da lici na pravi motosport

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova

Mali Nesic me odusevio danas!Momak je strasno puno napredovao ove godine.

Trke su stvarno bile odlicne.Dobro popunjene klase sa kvalitetnim vozacima i atraktivne borbe u svim klasama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova

Ovo kod nas pocinje sve vise da lici na pravi motosport

 

Slazem se s tobom,ali mislim da to zavisi od jos nekih stvari.

Mislim da SVI MOTOCIKLISTI moraju da se udruze u neku sportsku asocijaciju koja ce biti ODVOJENA od automobilista (ako sam dobro nacuo tako nesto se i sprema) i koja ce raditi na unapredjenju moto sporta kod nas.

Nazalost upravo zbog podela na relaciji MFS/SAMSS mislim da smo ove godine bili uskraceni za dobar broj takmicara na stazi.

Ovakvih manifestacija treba biti sto vise,sa sto vise gostiju iz inostranstva

jer jaka konkurencija radja kvalitet.Jos kad bismo dobili trku za Alpe-Adria cup gde bi nam bio kraj...

 

P.S. Ljudi hajde da malo ozivimo rubriku moto sport na forumu.Ja pratim domaci motosport ( i svetski naravno) vec dugi niz godina i siguran sam da vas ima jos takvih-hajde da probamo od ovog da napravimo nesto ozbiljnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

imali neko par slika da postavi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Trka je bila dobra. Tina (636) me je odusevila kako vozi. Svaka joj cast.

 

MOTOBIKE je bio dobar, nije los kao sto on prica. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
....Kad sam vozio 50ccm nisam imao nista' date=' kad sam vozio 150ccm imao sam PSP kad sam vozio 450ccm i 900ccm imam dozvolu do 125ccm.

Dobro, jos malo pa punim 18 pa cu koncano imati tu dozvolu koja u principu ne sluzi nicemu.[/quote']

 

I ti sad misliš da si žešæi šmeker. U stvari nisi ni ti kriv dragi moj Brko, problem je u tvom ocu.

Ljudi ne kapiraju ali ljubav je i kad svom detetu ponekad kažeš "NE" jer to obièno bude za njegovo dobro

 

Stani, ko je tebe sta pitao?

 

Mislim da sam 1000 puta ponovio da takve glupe komentare nepisete vec da ih zadrzite za sebe.

Shvatite vec jednom da dozvola ne cini vozaca dobrim.

HVALA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
....Kad sam vozio 50ccm nisam imao nista' date=' kad sam vozio 150ccm imao sam PSP kad sam vozio 450ccm i 900ccm imam dozvolu do 125ccm.

Dobro, jos malo pa punim 18 pa cu koncano imati tu dozvolu koja u principu ne sluzi nicemu.[/quote']

 

I ti sad misliš da si žešæi šmeker. U stvari nisi ni ti kriv dragi moj Brko, problem je u tvom ocu.

Ljudi ne kapiraju ali ljubav je i kad svom detetu ponekad kažeš "NE" jer to obièno bude za njegovo dobro

 

Stani, ko je tebe sta pitao?

 

Mislim da sam 1000 puta ponovio da takve glupe komentare nepisete vec da ih zadrzite za sebe.

Shvatite vec jednom da dozvola ne cini vozaca dobrim.

HVALA!!!

Brko ti bas moras po starom , da tvoja bude zadnja makar crko.Nece veruj mi bice moja , ovo ti je poslednja opomena s moje strane pred iskljucenje od par dana, i tebi i ostalima koji serete po ozbiljnim temama.Imate PP pa tamo pisite sta hocete.

Ovo sam namerno napisao ovde javno , a ne na PP da bi mogli svi da procitaju :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Daj bre ne serite svi za dzabe.

Prepucavate se tu ko poslednji sljam.

A i ti Dirty budi neutralan,a ne da se iskaljavas na onima koji te malo nervira,to sto si moderator ne dajeti bas takve stvari za pravo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Citam na motori.hr da su se gosti iz Hrvatske i Slovenije super osecali i lepo proveli u Beogradu i Novom Sadu. Svaka cast Dirtiju i ostalima koji su se potrudili da nas reprezentuju onako kako treba i da se potrude da nam gosti dodju i sledece godine u jos vecem broju.

Hvala Dirty i ostali, tako treba!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Definitnivno se slazem sa mojim drugarom Pakijem.

Ako mi neko nesto posalje PM i ja cu njemu taj PM da uzvratim, ali ako neko nesto napise javno tako cu mu i odgovoriti.

 

A i ti Dirty, ti si kao neki moderator, retko se pojavljujes na forumu, jedva da te ljudi znaju (smem da se kladim da dosta njih ne znaju ni kako izgledas) a kad neko napise nesto sto se tebi ne svidja odmah onaj rad, "ej mali, popices ban, pazi malo sta pricas itd". Mislim da tako nesto stvarno nije u redu.

 

Zasto nisi Pekija opomenuo za vredjanje nego bas mene? (nemoj samo da mi kazes jer on to uglavnom ne radi a ja to "radim" stalno a uostalom uvreda je uvreda).

 

Sta vise da pricamo... :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Niko me nezna , i nisam cesto na forumu , ali od danas pocinje banovanje.Brko i Paunrossi 3 dana.

Tema je zakljucana.

p.s. nisam moderator nego administrator i imam sva prava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja