Jump to content

Moto Zajednica

Rampa

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Moj kolega i prijatelj, vrstan fotograf, po opredeljenju skuteraš, tera peugeot od 50ccm...

Približava se on juèe rampi na Carevoj æupriji u pravcu Banovog Brda i konta da je rampa zatvorena... I ništa... prodje on pored prve rampe laganeze, predje prugu, jer naravno voza nema ni u najavi. E sad kod druge rampe je veæ malo teže proæi, jer je uži prolaz, a i postoji jedna rupèaga, pa i nije baš moranje da se skaèe, ali dobro, žirio je pa šta je tu je. Savlada on i tu rupu ko od šale, i zavrne gas...

Krene on dalje, kad iza sebe èuje: Heeej , aloo, momak, eeeeeeej, stani!!!!!!!

Okrete se èovek gleda ko ga zove, kad ima šta da vidi, zakaèila se rampa za njegov kofer, i pošla za njim. Nategla se ko praæka. Doda on još malo gasa, i rampa se otkaèi od motora i stade da landara kao luda tamo-ovamo, i traas!!! Puèe i pade na zemlju. Izlete rampadžija iz one svoje kuæice 1x1 metar, i hvata se za glavu. Auu!!! Šta uradi èoveèe!!! On se lepo parkira, jer mu vaspitanje nalaže da ne pobegne, i kaže rampadžiji da je sluèajno došlo do sranja...jbg...pomoæiæe šta treba da se popravi rampa...

Rampadžija mu u tom mometnu dade crvenu zastavicu i reèe da maše i da reguliše saobraæaj zajedno sa njim dok ne dodje ekipa za intervencije i ne poravi rampu...I tako ti moj ortak dorih sat vremena, sa sve kacigom na glavi, zastavicom u ruci trpeo razna dobacivanja nervoznih vozaèa automobila koji su se drali na njega kad god zaustavi saobraæaj, a voza ni od korova. Bilo je tu i toplih ljudskih prièa kada se zgotivio sa rampadžijom pa poèele lovaèke prièe tipa: kako je jednom pukla rampa sama od sebe i pala direktno na novi mercedes, kao i situacija kada je pre par godina zaboravio da spusti rampu, pa je tom prilkom zamalo došlo do strašne nesreæe, jer vozu treba oko 70 metara da se zaustavi... Na svu sreæu sve je prošlo dobro... I tako na kraju dodje ekipa. poravi rampu, a moj drugar kada nam je ovo prièao sinoæ na jednoj žurci, nismo mogli (onako pijani) da dojemo sebi od smeha jedno pola sata... :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija
Ma kad je vec otkinuo rampu trabao je da ode.

 

I da ponese rampu sa sobom!? Ko zna za sta sve moze da posluzi! :-D

 

p.s. Bas je ispao laf. Ko bi rek`o da ima tak`ih u zemlji Srbiji (po rechima komentatora javnog servisa, zemlji prvaka univerzuma u vaterpolu).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
...I tako ti moj ortak dobrih sat vremena' date=' sa sve kacigom na glavi, zastavicom u ruci trpeo razna dobacivanja nervoznih vozaèa automobila koji su se drali na njega kad god zaustavi saobraæaj, a voza ni od korova... :D:D:D[/quote']

 

ha,ha,ha...da sam naisao na takav prizor verovatno bih pomislio da je Skrivena kamera :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

easy slazem se sa tobom hehhehehhe skroz dobra situacija ovako i treba kaznjavat za slicne stvari shteta shto korisnog rada nema kod nas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Znaci nisu te rampe tako opasne kao sto se predstavljaju!? Mora da ih Chinezi prave. Trebalo bi na sledecu spustenu probati full gas, pa Dzeronimoooo... !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 680 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Ovo me podsetilo na to kad je moja majka pre desetak godina krenula ujutro na posao i zaustavili je panduri da je smaraju a pri tom svako jutro prolazi pored njih. Ugasi ona kola, da im saobracajnu i vozacku, oni nesto kao kontrolisu, i kad je trebalo da krene dres nece da upali!!! A da situacija bude gora kasni na posao. I ona onako besna ocrni pandure i natera ih da je guraju po ulici nekih dobrih 50m dok ljuta masina nije upalila. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja