Jump to content

Moto Zajednica

Tema za sve Honda CBR 600 ljubitelje

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
4 minutes ago, goshy said:

Koliko novaca, ko je zastupnik i koliko stane (sa filterom)? 

Oko 950 din je litra Comp 4 ulja. Prodaje djunta sa foruma kontaktiraj ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
On 10/30/2017 at 14:37, hard_rock je napisao:

Oko 950 din je litra Comp 4 ulja. Prodaje djunta sa foruma kontaktiraj ga

Koja je trenutna cena Comp4 ulja, 10w40? G.djunta? @djunta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I ako nosi F u nazivu polozaj nogu je "agresivniji" nego na r6... Ovo je kao neki R sa banana sedistem :D

Inace, lepa i kvalitetna, da nema obrtaljke ne bih znao da radi na semaforu...

20180202_140057.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
3 hours ago, N.F.S. said:

I ako nosi F u nazivu polozaj nogu je "agresivniji" nego na r6... Ovo je kao neki R sa banana sedistem :D

Inace, lepa i kvalitetna, da nema obrtaljke ne bih znao da radi na semaforu...

20180202_140057.jpg

Kako to hondica levitira? Ne vidim copavu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Kaze covek agregat perfektan, ubacen je hladnjak od 2009 pa su plastike malo 'budzene' i jos malo bi korigovao cenu.
Ako budem prodao ovaj moj oticicu da pogledam, pa da vidimo sta i kako, i meni po slikama ne deluje nesto preterano, plus ova cena, hm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Malo sutra, nego se verovatno zakucao negde, izlomio plastike i hladnjak, pa je zato budzeno, nema migavce, retrovizore, menjane rucke i poluge kvacila, menjaca... a i malo je skrt sa slikama, moguce da nesto krije,  bolje uzmi za te pare neki krsten F4 nego ovu lominu RR.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Obicno tako biva, mada, necu da gresim dusu, ima retkih slucajeva kad ljudi prefarbaju ceo motor jer im se ne svidja boja...

Ja bi mozda mog prefarbao kad bi imao viska kinte, ali opet grehota mi to raditi jer je u original fabrickoj farbi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Moramo se sloziti da je i cena prema stanju (ovako sa slika) korigovana, atraktivan motor...

U dobrom stanju to godiste ide oko 3500...

 

P.S. I ja se jezim od kineskih rucki i rucica, nogostupa i retrovizora, krtih vizira, sve vise bogohule i stavljaju sareni kiceraj, navodeci "dodatnu opremu" :)

O "Akrapovicima" (a pri tom ne mislim na Igorovu porodicu:D) tek reci nemam, lonce u saku stane a masina odma" 500e skuplja...

Sa svoje Honde sam skinuo originalne rizome i stavio na skuter zbog komentara "zar i ti" :D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

I ja mislim da je lomljena, jer ne verujem da bi neko menjao hladnjak tek tako, za boju i ajde nekako (sve dok nije skroz crna, nemam nista protiv nje ali 90% prefarbanih u crno je lomljeno, i licno se uverio par puta :D )
Samo da joj je agregat dobar i da nije kriva, ostalo se da srediti, ali pre svega toga da prodam SV-a pa da idem da gledam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

@JankelA Zaobidji ovu Hondu u sirokom krugu. Garantujem da je lomljena. Da te ne lazem ne mogu tacno da kazem ali na oglasima stoji 7-8meseci sigurno. Oglas bude aktivan pa ga povuce, opet izbaci i tako u nedogled.. Cena, hmm. Poceo je sa tipa 2.600, 2.500, 2.200, 2.000 i to na kraju nije fiksna. Druze da se ne lazemo 600RR bez 3000e u dobrom stanju ne moze da se nadje, tako da ti je vec sa cenom sve receno.. 

 

@N.F.S. Ne znam odakle toliki hejt prema "Kineskim" polugama, rucicama, retrovizorima itd. Onaj ko voli original i zeli da stavi Barracuda, Rizoma ili LSL pomenutu opremu cene su sledece: Barracuda/Rizoma original retrovizori od 10.000 do 16.000RSD, Barracuda rucice 6.100RSD, LSL poluge na popustu u Luisu 8.000RSD. Te tri stavke u originalu ponavljam ORIGINALU izlaze cirka 250e (ko ne veruje neka proveri cene) a na Aliexpress mogu da se kupe njihove replike za 50-60 koje su odlican odnos cene/kvaliteta. Za 200e razlike mogu da ugradim DID lanac i lancanike i uradim mali servis ili kupim set Michelin guma (guma glavu cuva a retrovizor i rucica? :stabre:) .. Ugradio sam kratke poluge na motor i posle prve voznje utisak je da od sada na svakom sledecem motoru, jedna od prvih stavki je njihova ugradnja. Uzitak voznje je daleko bolji i verovali ili ne bolje mi se ponasaju od originalnih Suzukijevih. Sto se tice estetike glupo je i komentarisati, mogu da okacim sliku ali nije ni vreme ni tema za to vec smo otisli u OFF.. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Odgovoricu ti posteno, ispao sam majmun i sve placao pet puta skuplje. Iz svog besa imam potrebu da na ovaj nacin reagujem. Pozzx

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Hvala svima na pomoci, i sam sam video da je sumnjivo i da je bolje da se zaobidje, ali sam se potajno nadao da ce neko da kaze nesto pozitivno.
Kako mi danas jedan drug rece - prodajes dobar motor da bi uzeo neku lomljavinu. Tako da je to to, odustajem. :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja