Jump to content

Moto Zajednica

Tema za sve Honda CBR 600 ljubitelje

Recommended Posts

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Meni vulkaziner rece da ne retko vidja okrenute gume naopako i da ljudi padaju zbog toga, jer nema pravilno prijanjanje na podlogu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Meni vulkaziner rece da ne retko vidja okrenute gume naopako i da ljudi padaju zbog toga, jer nema pravilno prijanjanje na podlogu

kazhu da je svejedno po suvom kako ide guma, po mokrom jako bitno jer kanali za vodu ne rade kontra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

 

Ljudi juce sam zamenio lanac i lancanike na mojoj Hondi cbr600f2,lanac i lancanici JT 15-44 ali je spaner max zategnut kao da je lanac dugacak tj.osovina tocka ima jos 1cm hoda do krajnjeg polozaja. Pa me buni da li je to ok.ili ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Cazin Bosna i Hercegovina
  • Motocikl: Skuter 125 ccm

Pozdrav svima ponosnim vlasnicima i onima koji ce to tek da budu :)

Nakon nekoliko godina (10-ak) vozikanja na razno raznim skuterima doslo je vrijeme da se predje na pravi motor :) 

Imam 24 god, polozenu B kategoriju, sljedeceg mjeseca planiram upisati A

Sta ocekujem od motora: Godisnje napraviti neku duzu turu od 500+ km 

Tip motora koji mi se svidjaju: Naked i sport-touring

Nakon toliko razgledanja motora i citanja textova nedvojbeno izbor je pao na klasu 500ccm ili 600ccm

Prednost klase 500ccm se ogleda u tome da bi odrzavanje bilo jeftinije takodjer i registracija a u prvom planu je i manja snaga motora jer ipak nemam iskustvo sa saltacima ali kako mnogi kazu klasa 500ccm brzo biva prevazidjena, Sto se tice klase 500 u uzi izbor su upali: GS 500, ER5

Moja zelja je klasa 600 i to nista drugo nego CBR 600F od 99. pa na dalje ali nekako najveca zelja je model od 01-03!

Iako jos ne posjedujem CBR-ku htio sam samo da vam kazem : koji li ste vi sretniciiiiii.....zavidim vam iii zavidim i svima onima za kojima se okrenem kada prodjuu :):D

Nadam se da ce neko dati par savjeta sto se tice CBR 600F-a kao prvog velikog motora.....jer kao sto znate nismo u mogucnosti svako par god prelaziti iz kategorije u kategoriju i jednostavno smo prisiljeni odmah kupiti ono sto je najbolje ulozeno-dobiveno a to je zasigurno CBR

pozz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Da se prijavim u sektu  :moto3: 

Jedno pitanje, hteo bi malo da unapredim udobnost u voznji, razmisljam da mu ubacim volan od VFR 750 RC36, posto je on malo vislji i blizi prema vozacu, pa me interesuje da li je neko stavljao, imaju isti precnik stapova 41mm
 

post-4596-0-60627400-1441309771.jpg

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Biker-Boy... Zašto tako dugačak dimnjak?  :lol:  Zar nisi probao neki malo kraći pa vidio da li je ljepši?

Ne znam, samo se pitam da li bi bio ljepši da je malo kraći?  8) 



P.S. da znam, dužina je važna...  :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja