Jump to content

Moto Zajednica

Tema za sve Honda CBR 600 ljubitelje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Nema na cemu baci sliku tvojeg f sporta,lovim ga po Italiji vec dosta dugo,ali ispod 2700 ne mogu da ga nadjem u normalnom stanju,samo tu klolor semu crno-sivu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Evo su slike po meni najlepseg Fsporta na svetu (jbg. neskromno al sta cu,kad se setim kad sam ga prvi put video,otkinuo sam,a kad je burazer reko da ga doteruje 1oda.gif1moto3.gif)

post-2649-0-81292100-1331389397_thumb.jpgpost-2649-0-94570500-1331389416_thumb.jpg

Posto sam sad daleko od burazera i zajednicke lepotice moram da lovim nesto samostalno,ovo sam video u italiji,na slikama izgleda zanimljivo sa repom od RRa,voleo bi da je vidim uzivo.Navno bez ovog sulundara.

post-2649-0-94726200-1331389642_thumb.jpgpost-2649-0-09799400-1331389653_thumb.jpgpost-2649-0-58216100-1331389663_thumb.jpg

A kad bi imao vremena i para da se igram mislim da bi iskombinovao boju ovog RRa,moj tj.sad burazerov motor + mozda rep od RR.

post-2649-0-70908300-1331391135_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Sarajevo,BiH
  • Motocikl: VFR 750 RC36

PozdraF ljudi. Imam jedno pitanje za vlasnike F2 modela ili za one koji mi mogu iskopati ili znati tu informaciju. Interesuje me koja je orginalna velicina dizne u karburatorima (main Jet)? na netu sam iskopao da su se fabricki ugrađivale 132 ili 135.

Prijatelj juce kupio ovog cbr-a 93 godiste u super stanju a u saobracajnoj stoji 47kw??? Ovih dana bi skinuli karburatore da pogledamo ima li onih limica u prorubnicama a kad vec to radimo onda bi i provjerili koje su dizne u karburatorima.

Ipak 73kw i 47 nije isto a ja do sad nisam vozio nista slicno pa nemogu procijeniti je li blokirana ili nije :stabre:

i da... na obrtomjeru crveno polje pocinje vec na 7,5k obrtaja

post-14678-0-41522900-1333068769_thumb.jpg

post-14678-0-77809700-1333068789_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

PozdraF ljudi. Imam jedno pitanje za vlasnike F2 modela ili za one koji mi mogu iskopati ili znati tu informaciju. Interesuje me koja je orginalna velicina dizne u karburatorima (main Jet)? na netu sam iskopao da su se fabricki ugrađivale 132 ili 135.

Prijatelj juce kupio ovog cbr-a 93 godiste u super stanju a u saobracajnoj stoji 47kw??? Ovih dana bi skinuli karburatore da pogledamo ima li onih limica u prorubnicama a kad vec to radimo onda bi i provjerili koje su dizne u karburatorima.

Ipak 73kw i 47 nije isto a ja do sad nisam vozio nista slicno pa nemogu procijeniti je li blokirana ili nije :stabre:

i da... na obrtomjeru crveno polje pocinje vec na 7,5k obrtaja

 

opa ...imamo iste honde i god. i boje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: CBR 600 F4i Sport

Pretrazivah malo forumi naidjoh na ovu temu i rekoh ajde da se upisem. Posedujem Hondu f4i Sport. I imam problem kao p0peye sto je pisao ranije u ovoj temi. Tj. ventilator mi pali na 115C stepeni. Da li neko moze da mi pomogne ako je imao slicno iskustvo. Koji termo prekidac da stavim da bi mi palio ventilator na manjim temperaturama. Citao sam na CBR forumu da su stavljali termo prekidace od nekih starijih automobila i da im je onda ventilator startovao sa radom na o prilike 93 stepena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

u potrazi sam za hondom cbr f2 f3 ...ima ponuda po oglasima ali ne mogu konkretno da odlucim pa ako bi neko znao da mi preporuci neku bio bih mu jako zahvalan :-) onako da sigurno zna kakva je iz prve ruke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Interesantno, CBR vazi za dobar motor a oglasi puni CBR-ki na prodaju a i ova tema nije nesto zazivela. Teme o AT ili TA imaju po 100 i kusur strana a ova za skoro 4 godine stigla do 9-e strane.

Skoro sam kupio CBR, cekam papire za registraciju, informisem se ovako o motoru pa mi nije jasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Spale pa voze se ljudi, nemaju vremena za kuckanje ;D

Nikola motor ti bruka, sta je ovo na farovima? Perforirana folija ili nesto drugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Hayabusa

Moja Honda je CBR 600 F SPORT, 2001. godište.

Umesto papirnog je stavljem KN filter, ugrađen je Akrapović karbon izduv komplet sa granama.

Skinut je nosač tablice i zamenjeno je zadnje svetlo, stavljeno je svetlo sa belim staklom i integrisanim migavcima,

a prednji fabrički, su zamenjeni manjim.

Na agregatu nije bilo nikakvih zahvata, mada mislim da sada ima malo više snage od fabrički deklarisanih 109ks,

jer sada lakše diše.

 

 

Ne mora da znači da si stavio K&N i Akrapović da si i dobio nešto na snazi! Ako nije uštelovan ,moguće da si čak i gubio na snazi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Hayabusa

Pretrazivah malo forumi naidjoh na ovu temu i rekoh ajde da se upisem. Posedujem Hondu f4i Sport. I imam problem kao p0peye sto je pisao ranije u ovoj temi. Tj. ventilator mi pali na 115C stepeni. Da li neko moze da mi pomogne ako je imao slicno iskustvo. Koji termo prekidac da stavim da bi mi palio ventilator na manjim temperaturama. Citao sam na CBR forumu da su stavljali termo prekidace od nekih starijih automobila i da im je onda ventilator startovao sa radom na o prilike 93 stepena.

 

Nije potrebno da menjaš termostat pošto imaš antifriz a zna se da antifriz ključa na 160-170stepeni. Tako da nemaš brige...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja