Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Dobrovoljno Davanja Krvi 31.1 u Novom Sadu

Recommended Posts

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Drugar'ce i drugari akcijasi iz Vojvodine,

 

hocemo li se i mi razmrdati malko da damo krv?

Mozemo li se preliminarno u ovoj temi prebrojati da vidimo koliko nas ima zainteresovanih da 31.01. damo krv u Novom Sadu.

Ako nas ima, a ima nas, trebalo bi da nam ovo bude uspesna akcija, samo smo sa organizacijom malko vremenski stisnuti, pa se dogovaramo ovako:

 

- ko god zeli da se pridruzi akciji u subotu 31.1. od 9.00 do 12.00n neka se upise ovde u temi

- Makins ce biti kontakt sa svima te se i njemu licno mozete javljati, Quasar i moja malenkost cemo raditi na tehnickim pitanjima sa Zavodom, mestom za davanje krvi i slicno

- organizovali bismo malo okupljanje pre i posle tog cina, malo se druzili i razilazili

 

Nije mnogo, a nekome moze stvarno da pomogne.

 

P.S. Vreme nemojte uzeti zdravo za gotovo jel su moguća pomeranja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Deo vas mi je preko PP-a potvrdilo učešće no molio bih vas da to uradimo i ovde kako bi se videlo da nas ima i da privučemo i druge da nam se priključe.

 

Pa ajmo ljudi!

 

 

BJBIKERS-i SU OPET U SEDLU !!!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Moze samo dajte tajming

 

Ako nas bude dovoljno, zavod ce da nam otvori vrata. U svakom slucaju plan je da to bude 31.01. (subota) u prepodnevnim satima.

 

***********

Mene, naravno pisite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

I ja sam za jedino sto radim tu subotu ali po nekim mojim proracunima sam druga smena, tako da cu najverovatnije prisustvovati i davanju krvi i druzenju. Nisam nikada davao krv, ne znam ni koja sam grupa pa mi dobro dodje valjda ce mi reci koja sam grupa  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

Sve pohvale za akciju, koju naravno podrzavam...ja lichno nisam (na zalost) u mogucnosti da prisustvujem  akciji,ali svi koji mogu neka se odazovu da bi akcija  bila shto uspeshnija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Da, bilo bi dobro da se svi uključe , da budemo što brojniji , ko god može nek povede kuma , kumu :D, drugare , ne morate znati koja ste krvna grupa sigurno će nam to saopštiti, bitno je samo da niste ne daj bože bolesni (gripa, prehlada i sl.) i da prethodnog dana NE KONZUMIRATE ALKOHOL.

Akcja nije vezana samo za Novi Sad već za celu Vojvodinutako da ste pozvani SVI iz svih gradova u Voši .

Imajte na umu da smo mi motoristi najugroženiji u saobraćaju i da je svake sezoner za nekoga koga znamo makar iz vidjenja potrebna krv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Dolazim i ja...gripu sam, nadam se, ostavio iza sebe tako da sam spreman. Ponecu i noz ako zatreba da izbockamo nekog dobrovoljaca  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ti obavezno brata da povedeš kad zna da čita po forumu i da es voza ima i krv da da.

Inače svi koji padaju u nesvest mogu da daju krv ležeći na podu da ih ne dižemo za džabe , i ako ih pridignemo obavezno kacigu na glavu da se povrede kad opet padnu u hodniku :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

P.S. ovo je iz ličnog iskustva 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Ovo za padanje u nesvest... molim ostale akcijaše da posle ne bude ofiranja... a ne posle izađe na forumu makins klepip na glavu.  :-[  :D  :D  :D

 

Grofe ti i ja  obavezno dajemo krv sa kacigama  :D  :D  :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

Dakle da rezimiramo...

Ovaj put niko ne traži pare, nego krv  ;)

 

A prva tridesetorica će na vađenje krvi biti poslati kod ove tete  ::)  ::)  ::)

 

 

 

 

 

post-2895-12879017213386_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

Pozdravljam akciju,

na zalost iz zdrastvenih razloga ne mogu da budem davalac krvi

tu sam moralno da vas podrzim, ako budete padali u nesvest da vas iznosim napolje da ima mesta za druge :D :D :D :D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

iako je receno u sali, samo da znate da je fotka davanja krvi sa kacigom pored sebe, jedna od najefektnijih tokom ove dve prethodne akcije sprovedene u Beogradu :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

 

A prva tridesetorica će na vađenje krvi biti poslati kod ove tete  ::)  ::)  ::)

 

 

Nek' ide život... ja hoću kod te tete... moram da vam priznam...nevin sam...u vrat  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

To sa padanjem je trip i nepotrebno plasite ljude koji se mozda dvoume da li da daju krv ili ne.

Do sad sam dao krv 10tak 15 puta,ne znam jer gubim knjizice.Davao u vojsci i firmi gde je bilo bas dosta davalaca i

uvek je od 50,100 ljudi u nesvest padao jedan ili dvojica.Dakle minoran procenat a verujem da bi bio i manji kad bi ljudima

bilo objasnjeno da to nije nista strasno i da malo odsede posle davanja i iskuliraju.Sve to ide iz glave.

P.S.Ko padne u nesvest placa posle pivo! ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Dolazim da se pridružim ,najverovatnije ću biti čist i od gripa i od piva.Jednom sam već dao krv u vojsci davno valjda mogu i sad tu ne mislim na želju davanja krvi nego na kvalitet davno ga nisam proveravao to sam prepustio miliciji ali nikad nisam dobio rezultat kvaliteta nego samo da sam pozitivan ili negativan za zna se već za šta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja